Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстоящи филми, трейлъри, коментари

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Крисчън Бейл - Чейни Неее

    А Сам Рокуел сигурно са го кастнали заради феноменалната му роля в Трите билборда. Екстра пасва на Буш

    Comment


      Защо не? Той вече изпълни ролята на галактически президент, че ролята на един щатски президент (не много добър при това) ще му се опре ли?
      Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
      A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

      Comment


        "Неее" като възклицание на екзалтация Нищо не може да се опре на Бейл, това е любимия ми актьор.

        Comment




          Преди малко гледах новия трейлър, изглежда все по-обещаващо
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Comment


              Честит ви 12-ти април

              Comment


                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Джаред Харис ще е Хари Селдън в сериала по Фондацията на Азимов. След толкова перипетии има надежда.
                  Liberte, egalite, fraternite
                  Viva la revolution
                  Zalmoxis написа
                  Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                  http://hristoen4ev.blogspot.com/
                  dibo написа
                  Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                  - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                  Comment


                    Доста дълго (около 30 минути) и сравнително детайлно обсъждане на предстоящия да излезе филм за "Мидуей" (на базата на излезлите тийзъри и трейлър), реших, че на някого може да му е интересно (обсъждащите са един немец любител на авиационната история (има сравнително добър ю-тюб канал) и млад щатски историк, специалист по темата (попадал съм на няколко филмчета в "тубата" с него, в които се обсъждат различни неща, свързани с войната в Тихия океан)).

                    Comment


                      Интересно, и току що намериха Акаги, ще помогне за маркетинга....А Хорнет, драматично, в началото на годината.

                      Comment


                        boilad написа Виж мнение
                        Джаред Харис ще е Хари Селдън в сериала по Фондацията на Азимов. След толкова перипетии има надежда.
                        https://www.webcafe.bg/coffee-news/i...kUdmZhgbEJE6uo
                        Най-накрая имаме и някаква визуална представа. http://operationkino.net/2020/06/%d1...40mmpZ2cCIBTEk
                        Но пък нищо по сюжета - само Хари Селдън ли ще следва или ще е по-мащабен поглед обхващащ историята на Фондацията като цяло и борбата за оцеляване на човечеството и цивилизацията?!

                        По другия очакван от мен сериал за стражите по Пратчет, засега нищо ново. Излезнаха няколко снимки още в началото на годината и толкова, а се очаква да бъде излъчен тази година.
                        Last edited by boilad; 24-06-2020, 14:07.
                        Liberte, egalite, fraternite
                        Viva la revolution
                        Zalmoxis написа
                        Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                        http://hristoen4ev.blogspot.com/
                        dibo написа
                        Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                        - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                        Comment


                          boilad написа Виж мнение
                          По другия очакван от мен сериал за стражите по Пратчет, засега нищо ново.
                          Ветинари жена и Ангуа някакво недорасляче? Виж Керът е почти както трябва

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Ветинари жена и Ангуа някакво недорасляче? Виж Керът е почти както трябва
                            Лично на мен това не ми пречи. Има и други критики относно променени персонажи, но ми струва, поне за сега, че това няма да влияе кой знае колко на историята, актьорският състав изглежда читав, визуално показаните снимки също ми харесаха - обстановка, костюми и т. н. А и подобни заигравания със съвременни теми пренесени във фентъзиен сетинг са основата на творчеството на Пратчет.
                            Last edited by boilad; 24-06-2020, 14:18.
                            Liberte, egalite, fraternite
                            Viva la revolution
                            Zalmoxis написа
                            Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                            http://hristoen4ev.blogspot.com/
                            dibo написа
                            Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                            - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                            Comment


                              За сериала по цикъла за Стражата нямам никакви особени очаквания, но пък и той е представен като "по мотиви", т.е. няма да пресъздава нито една от историите от книгите или разказите, всичко щяло да бъде оригинално (написан за самия сериал), а и самите персонажи са "само по мотиви" (което доста явно се вижда при Ангуа, да речем, която обединява в едно самата Ангуа, Ноби и сержант Кийл и реално ще бъде старшия на Керът, въвеждащ го в обстановката). Ако човек няма очаквани, свързани с книгата, може и да се окаже, че става за гледане. Самия период също е "променен" (то се вижда от, хъм, "униформата" и въоръжението на стражниците).

                              За другия, по "Фондацията" - трейлърът изглежда типичен (особено ме издразни толкова типичното клише с "това не е само теория!"), актьорът в ролята на Хари Селдън ме кефи. Може и да стане нещо, но ще им липсва обединяващ персонаж (ако следват поредицата, де - може би доста ще я променят).

                              Аз имам някакви очаквания и за сериала по Толкин (Втората епоха на Средната земя), който май също се мъти някъде за следващата година.

                              Comment


                                gollum написа Виж мнение
                                За сериала по цикъла за Стражата ... може и да се окаже, че става за гледане.
                                Аз, на това се надявам, както отбелязах не ми пречат различията с книжния първоизточник. В някои случаи това може да е и плюс.
                                gollum написа Виж мнение
                                За другия, по "Фондацията" - трейлърът изглежда типичен (особено ме издразни толкова типичното клише с "това не е само теория!"), актьорът в ролята на Хари Селдън ме кефи. Може и да стане нещо, но ще им липсва обединяващ персонаж (ако следват поредицата, де - може би доста ще я променят).
                                Горе-долу и аз това имам предвид, защото "Фондацията" като цяло не е за Хари Селдън, а за опазванането на цивилизацията, което ме прави леко скептичен, а и тийзъра ми изглежда доста шаблонен.
                                gollum написа Виж мнение
                                Аз имам някакви очаквания и за сериала по Толкин (Втората епоха на Средната земя), който май също се мъти някъде за следващата година.
                                Чакаме го с опасения (опасявам се да не е втори "Хобит", макар, че и във "Властелина" имаше доволно глупави моменти направени като за марвелоиди) и надежда, но пък с "Човека във високия замък" Амазон показаха, че могат да се справят относително добре със сюжета и без литературния първоизточник.
                                Liberte, egalite, fraternite
                                Viva la revolution
                                Zalmoxis написа
                                Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                                http://hristoen4ev.blogspot.com/
                                dibo написа
                                Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                                - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                                Comment

                                Working...
                                X