Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво четеш в момента

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Определено ще ги потърся

    А защо не я ли одобрявате
    Last edited by Иван Иванов; 07-02-2007, 00:11. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
    Българите- това е народът, който имаше всичко, което е пожелавал;
    те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се самняваха в победата си;ТОВА Е НАРОДЪТ НА КОЙТО СЕ УЧУДВАШЕ СВЕТЪТ.
    Магнус Феликс Енодий, 486г.

    Comment


      Да кажем,че ако трябва да препоръчам нещо от Стефан Цанев, точно тази книга ще я препроъчам само на враговете си.
      Recalibrating my lack of faith in humanity...

      https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

      Comment


        ами когато котката попитала кучето защо си ближе задника(с извинения) то и казало: въпрос на вкус така че това е твое мнение и аз го оважавам, но смятам, че истинските патриоти които са прочели книгата ще се сагласят с мен.
        Българите- това е народът, който имаше всичко, което е пожелавал;
        те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се самняваха в победата си;ТОВА Е НАРОДЪТ НА КОЙТО СЕ УЧУДВАШЕ СВЕТЪТ.
        Магнус Феликс Енодий, 486г.

        Comment


          Хм ще те посъветвам да попрочетеш първо повечко из форума преди да говориш такива неща. Това е и съвет и предупреждение.

          А истинските патриоти пишат на грамотен книжовен език.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Иван Иванов написа
            ами когато котката попитала кучето защо си ближе задника(с извинения) то и казало: въпрос на вкус така че това е твое мнение и аз го оважавам, но смятам, че истинските патриоти които са прочели книгата ще се сагласят с мен.
            Albireo и сам може да се защитава от глупави нападки.

            Книгата не струва.

            България е достатъчно велика, че нескопосани, зле скалъпени писания да ни го припомнят.

            Това ми е личното мнение.

            Comment


              Приемам критиката ви, но колкото до правописа и патриотизма не сам много сагласен защото патриотизма е в теб или го имаш или не а правописа няма нищо общо.
              Българите- това е народът, който имаше всичко, което е пожелавал;
              те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се самняваха в победата си;ТОВА Е НАРОДЪТ НА КОЙТО СЕ УЧУДВАШЕ СВЕТЪТ.
              Магнус Феликс Енодий, 486г.

              Comment


                Кайзер, не смятам да го легитимирам повече, като репликирам. И то душа носи все пак.
                Recalibrating my lack of faith in humanity...

                https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                Comment


                  Какво смятате за книгата " Истинта за Руско-Турската освободителна война" на проф.Божидар Димитров
                  Българите- това е народът, който имаше всичко, което е пожелавал;
                  те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се самняваха в победата си;ТОВА Е НАРОДЪТ НА КОЙТО СЕ УЧУДВАШЕ СВЕТЪТ.
                  Магнус Феликс Енодий, 486г.

                  Comment


                    Иван Иванов написа
                    Какво смятате за книгата " Истинта за Руско-Турската освободителна война" на проф.Божидар Димитров
                    Уморен съм.

                    Книгите на въпросния господин са прекрасен наръчник по зле представена история. И те лъхат на скалъпеност. Жалко е, че едно поколение израства в тяхната сянка. Изключая две монографии.

                    Неприятно е, когато любовта към Отечеството и родното минало се използват по такъв начин - да продават, да бъдат продавани в определена опаковка, а после разменяни. Инак са с хубави илюстрации. Толкова.

                    ПС Albireo, прав си, а мислех, че тази вечер ще мога да продължа разговора за Лорка...

                    Comment


                      ok Kaiser препоръчай ми някоя истинска патриотична историческа книга според твоите разбирания.

                      Цитирам: ze Emperor мда, и аз смятам играта за приключена.
                      След като погледнах форума поданах на тжое исказжане в един от форумите и както виждам "мда" не е грамотен книжовен език и както ти каза: ze Emperor А истинските патриоти пишат на грамотен книжовен език.
                      Last edited by Иван Иванов; 07-02-2007, 01:45. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                      Българите- това е народът, който имаше всичко, което е пожелавал;
                      те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се самняваха в победата си;ТОВА Е НАРОДЪТ НА КОЙТО СЕ УЧУДВАШЕ СВЕТЪТ.
                      Магнус Феликс Енодий, 486г.

                      Comment


                        За последен път ти препоръчвам да седнеш и попрочетеш повечко из форума преди да пишеш каквото и да било.

                        Следващата мярка е едноседмично или по-дълго отнемане на правата за писане по мое усмотрение.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Само тези малки книжки да бяха, пак щях да съм горд от миналото на Отечеството си: Паисий Хилендарски, История Славяноболгарская, Софроний Врачански, Житие и страдания грешнаго Софрония, Васил Левски, Личният бележник (тефтерчето)...

                          Ето какви са великите български хроники.

                          Има сила на духа, която разните скалъпени писания и грандомански драскачи не могат и докосна.

                          Comment


                            Мерси Кaiser съгласен сам с теб


                            A ze Emperor искам да кажа че точка 2.6.7 която прочртох и която смятам че показва ясно че не си прав за напатките за моя правопис и моето патриотично чуство, но след като прочетох и точка 2.7 разбирам че си прав за правописа и се извинявам за което.
                            Българите- това е народът, който имаше всичко, което е пожелавал;
                            те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се самняваха в победата си;ТОВА Е НАРОДЪТ НА КОЙТО СЕ УЧУДВАШЕ СВЕТЪТ.
                            Магнус Феликс Енодий, 486г.

                            Comment


                              Ако бях вярващ, щях да кажа "О, Боже!". Но ще се задоволя с едно "хахаха". Не може да е истина просто. На вид е сякаш някой редовен от време на време се регистрира от някое интернет клубче и започва да ръга с машата, барем форума живне или пък успее да дръпне някой от титаните за опашката. :lol:
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                това за напатките е добро. другото няма да остане в аналите на форума каквото и да стане, но напатките не ги пипайте, моля.

                                Comment

                                Working...
                                X