Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ерих Мария Ремарк

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Направи една статистика да видим

    Comment


      #47
      Аз - 23
      Дрегъни - 23
      Воланд - още повече
      Голум - също
      Парабелум - също
      Олорин - също
      Рамблер - също
      Одзава - 28
      Империал - 21 ако не греша

      Останалите са повечето в периода 16-20

      като рядко се срещат такива като Штурмфурера ...той май е на 15

      Но следно възраста на посещаващите се върти около 18-20 което е една напълно осъзната и самостоятелна възраст.
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #48
        Ха, това наистина е смешно. Още повече, че физиологичната възраст много рядко съвпада със социалната (или пък с интелектуалната). Или поне, няма установени зависимости в това неравенство.
        А именно характерът на постовете говори много за вързастта на пишещия ги, и в случая с Килрой това е основният проблем, или поне на мен така ми се струва.
        (Крылов, трябва да напомниш на Воланд и Рамблер да те черпят като се съберем в неделя - има за какво ).

        Comment


          #49
          Божке, къде съм тръгнал аз, такъв дъртак, из тези младежки форуми?!

          Comment


            #50
            докладвай се веднага
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #51
              неудобно някак си .. :roll:
              Имам цели 31! Ама не казвай на другите!

              Comment


                #52
                Ооо, не се притеснявай - то именно затова ще го черпят Крылов - че е понамалил възрастта на тоя ония. След 30-те не си само ти (то и аз съм почти там, за съжаление).

                Comment


                  #53
                  Голъме , ми младолики сте, а и на вас понякога заради ината ви не бих ви дал повече от 20
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    #54
                    Е точно такива отговори обичам да чувам . Вече навлизъм във възрастта, в която ти се ще да изглежда по-млад .Е, тъй или инак, най-добрата духовна възраст е предтийнейджърската .

                    А инак - ние, любезни, ам-гъл, сме си на повече от 500 години, така че всички останали (с изключениена Олорин, дет ги е навъртял повечко в различните си превъплъщения и Воланд, който по определение си е свързан с вечността) ни се виждат дребосъци .

                    Comment


                      #55
                      Originally posted by "княз Крылов"

                      Килрой тва вече беше смешно повечето от редовните тук са на по над двадесет ...живеят отделно и се изхранват сами ..... а мнението им се основава върху факти , а не върху емоционална и повърхностна привързаност към някоя идея ...което всъщност повече подхожда на пубертетска възраст.
                      Ето тука си в голяма грешка, Крилов!
                      Повечето от вас определено не са такива...
                      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by "Matrosov"

                        неудобно някак си .. :roll:
                        Имам цели 31! Ама не казвай на другите!
                        Ми аз кво да кажа, като първата ми диплома за висше е от преди Демократичната революция през 1989 г. 8)
                        Si vis pacem - para bellum!

                        Comment


                          #57
                          Мама, роди меня обратно! Уеуе, пиуе със зеуе! Мнооо сте голеим
                          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                          Comment


                            #58
                            По-възрастният вол по-дълбоко оре
                            Si vis pacem - para bellum!

                            Comment


                              #59
                              Мда, обаче от друга страна с повечето опит идва повече скептицизъм и цинизъм (понякога), а и се губи първоначалния ентусиазъм.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                #60
                                Воланде, ако по това приценяваме ..то аз съм един от най-старите ...ако не и най-стария на този форум
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X