Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познай филма по screenshot!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Първият е "Полет над кукувиче гнездо", българският не го знам. А на моята загадка за уестърна още никой не е отговорил.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      #77
      Dinain написа
      Първият е "Полет над кукувиче гнездо", българският не го знам. А на моята загадка за уестърна още никой не е отговорил.
      :nworthy: браво , я се напъни и българския го знаете

      Comment


        #78
        Е знаеме го сигурно, ама некъф скапан кадър - дори не мога да различа тва оръжия ли са или мотики :p

        п.п. Поздравления за Меноуор - ше се разбиеш от кеф отсекъде - гаранция :rock:
        (\_/)
        (°_°)
        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

        Comment


          #79
          верно е скапан кадъра - тва в ръцете на попа м60 ли е или кво

          Comment


            #80
            Warlord написа
            Е знаеме го сигурно, ама некъф скапан кадър - дори не мога да различа тва оръжия ли са или мотики :p

            п.п. Поздравления за Меноуор - ше се разбиеш от кеф отсекъде - гаранция :rock:
            Естествено че ще се размажа на меноарци , няма друг начин! :rock: :rock: :rock:

            Longanlon написа
            верно е скапан кадъра - тва в ръцете на попа м60 ли е или кво
            Абе не е скапан ако го пусна ептен фронтално , ще се сетите , аре ДЖОКЕРЧЕ ( както казва един от ромски произход)
            Това е печатарска машина на части :tup:
            Last edited by gstg; 07-05-2006, 23:49. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

            Comment


              #81
              gstg написа
              Моите загадки са 2, втория филм е български :mhehe:
              Тайните бдения на поп Вечерко-филма кърти мивки.Особенно когато отчетата започнаха да четат комунистическият манифест :rock:
              Тогава съм се смял със сълзи!!!!! :rock:
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #82
                Parabellum написа
                Тайните бдения на поп Вечерко-филма кърти мивки.Особенно когато отчетата започнаха да четат комунистическият манифест :rock:
                Тогава съм се смял със сълзи!!!!! :rock:
                :tup: :tup: :tup:
                Естествено че е поп Вечерко . нароч
                но избрах убиец момента като разтоварваха печатарската машина щото е емблематична. :twisted: :twisted: :twisted:
                :trink39: Наздраве

                Comment


                  #83
                  Ха да видим:


                  Comment


                    #84
                    Е, че как Лонганлоне, та това е култовия опит за пренасяне на кравата на Кузмыч
                    Неуспешен опит обаче, ако се не лъжа, завърши с наказания ...
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #85
                      и все пак кой е филма?

                      Comment


                        #86
                        "Особености русской национальной охоты", ако правилно си спомням.

                        Comment


                          #87
                          :tup: точка за Голум хехехе

                          Comment


                            #88
                            Динайн, чак сега забелязах - ами май е от "Великолепната седморка", във всеки случай ако не греша най-вдясно е Стив Макуйн, а до него - Юл Бринър. А аз знам само за един филм (при това Уестърн), в който играят заедно и това е той. Не се сещам точно за такава сцена в него, но пък съм го гледал много отдавна и не го помня в чак такива детайли.

                            Comment


                              #89
                              пускам една елементарна загадка, даже по-скоро "загадка", така и така не участвам видно в темата, а надявам се, че няма да се засегнете, че вземам реда на някой от участниците.

                              "загадката" е по-скоро за лично удоволствие. )))

                              Comment


                                #90
                                Док Холидей написа
                                пускам една елементарна загадка, даже по-скоро "загадка", така и така не участвам видно в темата, а надявам се, че няма да се засегнете, че вземам реда на някой от участниците.

                                "загадката" е по-скоро за лично удоволствие. )))
                                Док, излагаш се, да беше солжил само собственият си аватар.
                                Аз продължавам с още от лесните.
                                Last edited by Ханс; 08-05-2006, 15:28.
                                Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                                Comment

                                Working...
                                X