Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коледна приказка край огъня

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Аз на Снежка и на приятелката и за Новата година ще подаря себе си....за да ми се наситят :twisted: Снежка май ще бъде в случая жестоката господарка с бялото еротично бельо от Хелкат, а моника Булучи с черното :mhehe: :mhehe:

    THE LABARUM


    sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
    ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
    ,sevogorob eht erew ysmim llA
    .ebargtuo shtar emom eht dnA

    Бе сгладне и честлинните комбурси
    тарляха се и сврецваха във плите;
    съвсем окласни бяха тук щурпите
    и отма равапсатваха прасурси.

    Comment


      #62
      HELLCAT написа
      Нова година е ! Никой не трябва да остане без подарък ! Реших да направя един подарък за милата Снежанка ! Нови черни ботушки ( над коленете ) нови чорапи, жартиери, еротично бельо ( в три цвята - бяло, черно и червено ), както и нови палта ( червено и черно ); естествено коплект маркова козметика; както и ароматични соли за вана; малка спретната виличка във Франция по поречието на Лоара; малък кокетен апартамент в Париж; дом в Лондон и апартамент в Нуева Йорк...е и съм готов да изпълня всички желания, които прочета в нейните очи !
      Здравейте Роман Аркадьевич, не знаех че сте член на форума. Нали не възнамерявате да го откупите от импереца?
      Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

      Comment


        #63
        Поживем, увидим !
        SEMPER AGRESSUS

        Comment


          #64
          Поздрави на всички от HELLCAT и СНЕЖАНКА !!!
          Attached Files
          SEMPER AGRESSUS

          Comment


            #65
            Eх-ех, остаря дедо ви Ханщайн, не успява навреме с подаръците, а и от Евроком му спряхя Интернета и така си навлякоха непростимия грях да останат питомците в Бойна Слава тази година без коледна приказка и даже без награди за слушкалите. Те, слушкалите, като гледам, не са много тази година, на папкането наблягате и някакви псевдо полуголи Снежанки си разменяте.... тц, тц, съвсем на разврат го ударихте, ама то и без това Бойна Слава за друго не става... Миналата година поне само Грейко развратничеше, а сега той се вразуми, а останалите... думи нямам... Само Перко-Имперко трябва да остане без Снежанка, че тя каквата е властна Снежанка, може да му забрани да се занимава повече със сайта и ще се разотидем тогава всички накъдето ни видят очите по широкия бял, заснежен свят.

            Имам само един подарък тази година и се чудя на кого ли от всички потребители да го дам... От Традиция са наказани от миналата година, на тях няма да го давам. Предателите-модератори, немейски хидролизатори също нищо не заслужават. Амгълчо, отличникът на класа, тази година толкова отсъствия натрупа, при това неизвинени, че и на него няма да го дам. Ханси постоянно блее в час, по-точно изобщо никога не е в час. Динайн на всеки въпрос вдига ръка и бърза да отговаря, независимо дали въпроса е към него или не - и на него няма да дам подаръка. Грейко след миналогодишна прекрасен подарък тази година смятам да го пропусна. Има там в ъгъла едни нови ученици, правят добро впечатление засега, но ще изчакам как ще се представят на класнита през пролетта, пък тогава ще раздавам подаръци. Бизантинерчо има да се готви за университети, няма да го разсейвам и него с подаръци.
            Ех, няма, няма на кого да дам подаръка... Ако имаше някой "идеален" потребител... ето как си го представям: кратък и ясен като Голъм, сериозен като Ханс, толерантен като Албирео, изчерпателен като Импириъл, мълчалив като Динайн, възпитан като Гоги, невъзмутим като Док Холидей... някого пропуснах ли да обидя? Ако съм пропуснал - да се обажда, като ми пуснат кабела, ще дораздам каквото трябва.
            А дотогава - Весела Коледа на всички!

            Comment


              #66
              Аз имам един подарък за всички форумци - когато се изнервите да спорите с някого, представете си че му се случва това:
              :clown: :clown: :twisted: :twisted:
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                #67
                Ханщайн, за пореден път страшно ми харесват отчетите/разказите/коледните ти приказки. :tup: Отивам да си играя с подареното японско :bship:
                А и какво сте се запревземали по тая фригидна Снежанка. Сега с промоцията на Вива тел може човек да има по 2-3 снежанки дневно. И без онези онанисти джуджетата.
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #68
                  Подаръци ще има за всички от сърце :clown:
                  SEMPER AGRESSUS

                  Comment


                    #69
                    Ханс написа
                    Здравейте Роман Аркадьевич, не знаех че сте член на форума. Нали не възнамерявате да го откупите от импереца?

                    Не се купува туй, що не се продава.


                    (и кво като отговарям с година закъснение)
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #70
                      "Биволици се купуват, други неща не се купуват !" - казваше моят любимец от големия екран Панчо ( министър Ст. Данаилов ) от филма "От нищо нещо".
                      SEMPER AGRESSUS

                      Comment

                      Working...
                      X