Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коледна приказка край огъня

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    HELLCAT написа
    Вашите непристойни подмятания не могат да ме засегнат драги ми byzantiner :p Трябва да Ви е ясно едно: HELLCAT е имал всяка жена, която е пожелал :tup:
    :sm186:
    Абе така като гледам оттука:

    - На HELLCAT едно самолетче, ето и една целувчица също така. Моля? Какво казваш, къде, къде да те целуна??? Каквооо??? Къде ми предлагаш ти да те целуна бе???? Мръсник!!!
    И пред очите на всички Снежанка изпющя едно звънко шамарче на Hellcat.
    май Снежка нема да ти е много навита....и понеже е лесбийка и едновременно с това е влюбена в мен, ти предлагам да делкаме- за мене Снежи, а за теб Моника Белучи и сме таман :twisted:

    THE LABARUM


    sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
    ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
    ,sevogorob eht erew ysmim llA
    .ebargtuo shtar emom eht dnA

    Бе сгладне и честлинните комбурси
    тарляха се и сврецваха във плите;
    съвсем окласни бяха тук щурпите
    и отма равапсатваха прасурси.

    Comment


      #47
      Свалям шапка на фон Ханщайн

      Фон Ханщайн, моето искрено възхищение от дарованията ти - рядка комбинация от ерудиция, чувство за хумор и владеене на езика...ъъъ, перото.

      Умберто Еко + Джером К. Джером + Михаил Зощенко = фон Ханщайн!
      Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
      A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

      Comment


        #48
        byzantiner написа
        :sm186:
        Абе така като гледам оттука:



        май Снежка нема да ти е много навита....и понеже е лесбийка и едновременно с това е влюбена в мен, ти предлагам да делкаме- за мене Снежи, а за теб Моника Белучи и сме таман :twisted:
        Е, пред такава дилема и в името на мира и любовта ... предпочитам Моника Белучи
        Уважаеми Byzantiner, не забравяй, че Снежанка си пада май и по садо - мазо... В литературния шедьовър на писателя фон Ханщайн Снежанка е представена с камшик
        Напълно споделям мнението на Nick. Предлагам да удостоим фон Ханщайн с титлата "доктор хонорис кауза" на Форума; както и с лавров венец и да му присъдим "Пулицър" на Форуми Бойна Слава, а и да му издигнем неръкотворен паметник; както и да го номинираме за Нобелова награда за литература; пък и да предложим на Министерството на образованието да включат творбите на фон Ханщайн в задължителния курс по литература.
        SEMPER AGRESSUS

        Comment


          #49
          HELLCAT написа
          Е, пред такава дилема и в името на мира и любовта ... предпочитам Моника Белучи
          Уважаеми Byzantiner, не забравяй, че Снежанка си пада май и по садо - мазо... В литературния шедьовър на писателя фон Ханщайн Снежанка е представена с камшик
          Е, аз обаче съм дълбоко в себе си по-жесток и брутален, отколкото изглеждам..... :twisted: Така че ше се сработим с камшици белезници и т.н. Екстра! :mhehe: :nod:


          Предлагам да удостоим фон Ханщайн с титлата "доктор хонорис кауза" на Форума; както и с лавров венец и да му присъдим "Пулицър" на Форуми Бойна Слава, а и да му издигнем неръкотворен паметник; както и да го номинираме за Нобелова награда за литература; пък и да предложим на Министерството на образованието да включат творбите на фон Ханщайн в задължителния курс по литература.
          Абсолютно подкрепям всичко и аз :tup: !!В петицията до министерството ше съм сред първите, сложили подписа си! :nod:

          П.П. Ханщайн имам една идейка- ако имаш вдъхновение, що не вземеш след Нова година да напишеш нещо от сорта на " Махмурлукът на юзърите от Бойна слава в първия ден на Новата година" :twisted: . Ако се вдъхновиш/ тъкмо сега покрай предстоящото честване на празника :trink39: :drums: :f_cheers:, мисля че ше се получи пак забавно!!! :tup:

          THE LABARUM


          sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
          ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
          ,sevogorob eht erew ysmim llA
          .ebargtuo shtar emom eht dnA

          Бе сгладне и честлинните комбурси
          тарляха се и сврецваха във плите;
          съвсем окласни бяха тук щурпите
          и отма равапсатваха прасурси.

          Comment


            #50
            Но нека приятелката на Снежанка да бъде с дълго черно палто тип "шинел", дълги черни ботуши над коляното и черно еротично бельо; черни мрежести чорапи с жартиери;дълги черни коси; мерки 90/60/90; а бе нещо от сорта Моника Белучи.
            Съжалява, че за пореден път трябва да се повтаря едно и също. В случая искам да напомня на всички участници, че подобни спорни твърдения трябва да се подкрепят със сериозни аргументи(в конкретния случай снимки).
            Моля придържайте се към изискванията на правилника.

            P.S.
            Ще се възползвам от момента за да изразя неодобрението си от поведението на Снежанка(и подаръка), която практически ме остави незадоволен. :x
            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

            Comment


              #51
              Hans Delbruck написа
              Ще се възползвам от момента за да изразя неодобрението си от поведението на Снежанка(и подаръка), която практически ме остави незадоволен. :x
              Цък-цък-цък....еми шанс, кво да пра`иш :shrug:

              THE LABARUM


              sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
              ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
              ,sevogorob eht erew ysmim llA
              .ebargtuo shtar emom eht dnA

              Бе сгладне и честлинните комбурси
              тарляха се и сврецваха във плите;
              съвсем окласни бяха тук щурпите
              и отма равапсатваха прасурси.

              Comment


                #52
                Долу Снежанка ! Да живее Моника Белучи ! :rock:

                И Катрин Бел - майор Сара Макензи от Военна прокуратура :rock: :rock:
                Attached Files
                Last edited by HELLCAT; 30-12-2005, 08:38. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                SEMPER AGRESSUS

                Comment


                  #53
                  Вие се смеете, обаче моя дълго и трудно граден образ на прилично и културно момче беше грубо и непоправимо разрушен от Дядото. Желая незабавно обезщетение за таз нечестива постъпка - две брюнетки тоя път!
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #54
                    Поискай и ще ти се даде
                    Attached Files
                    SEMPER AGRESSUS

                    Comment


                      #55
                      Искам да се оплача. Потребителят Ханс Делбрюк, използвайки връзките си с немейската Хидра, системно упражнява психически тормоз върху мен с цел да получи най-големия и хубав подарък от Дядо Коледа. Въпреки че в последната част от приказката Снежанка му подари CD с коледни и приспивни немски маршове и го целуна, той продължава да е незадоволен и ме заплашва с бан и анихилация. Затова се налагат някои промени в текста на приказката. Текстът:
                      Има две СD-та с коледни и приспивни немски маршове: “O Tannenbaum, o Tannenbaum, Wenn die Soldaten durch den Tannenbaum marschieren” и “Stille Nacht, Deutschland ueber alles”. На кого да го дам него? Айде, от мен да мине, единият на Ханси, че той остана без подарък, Дедо Коледа не го обичаше нещо.
                      да се чете:
                      Има тук едно СD с мултимедия с коледни и приспивни немски маршове, изпълнени по избор на потребителя от:
                      - сочни немски девойки с дебели руси плитки и селски носии с големи деколтета
                      - девойки в униформи от СС с къси поли в защитен цвят
                      - девойки без селски носии и без униформи.
                      И тъй като това е мултимедия от ново поколение по желание на потребителя девойките могат да се промъкват през монитора и да се материализират в плът до потребителя.
                      Надявам се вече да се оттърва от вездесъщото пипало на Немейската Хидра.

                      Сър Грей, работя по въпроса с брюнетките, потрайте още няколко дни с блондинките от чист арийски тип, след 2 януари ще имате осигурен голям избор на брюнетки от средиземноморски тип.

                      Comment


                        #56
                        фон Ханщайн написа
                        Сър Грей, работя по въпроса с брюнетките, потрайте още няколко дни с блондинките от чист арийски тип, след 2 януари ще имате осигурен голям избор на брюнетки от средиземноморски тип.
                        Ура ше има още жени!! :twisted:

                        THE LABARUM


                        sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                        ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                        ,sevogorob eht erew ysmim llA
                        .ebargtuo shtar emom eht dnA

                        Бе сгладне и честлинните комбурси
                        тарляха се и сврецваха във плите;
                        съвсем окласни бяха тук щурпите
                        и отма равапсатваха прасурси.

                        Comment


                          #57
                          byzantiner написа
                          фон Ханщайн написа
                          Сър Грей, работя по въпроса с брюнетките, потрайТЕ още няколко дни с блондинките от чист арийски тип, след 2 януари ще имаТЕ осигурен голям избор на брюнетки от средиземноморски тип.
                          Ура ше има още жени!! :twisted:
                          Това "потрайТЕ" и "ще имаТЕ" беше знак на голямото ми уважение към СЪР Грей и благородническата му титла, което твърде много се увеличи след достойните му прояви в Коледната нощ. Такива достойни българи трябват на Родината ни! (фон Ханщайн е и патриот, ако не сте забелязали).

                          Забравих да благодаря на всички така високо оценили текстовете, излязли изпод скромната ми клавиатура.
                          :nworthy: :nworthy: :nworthy:

                          Comment


                            #58
                            Ех, аз пак имам късмет!
                            Падна ми се подарък, който не съм очаквал да получа и в най-смелите си сънища...

                            Merci, дядо Коледа!
                            Merci, Снежанке!
                            Merci, джуджета!
                            Merci, фон Ханщайн!

                            :nworthy: :nworthy: :nworthy: :nworthy:

                            Ето го моят подарък:

                            Last edited by ISTORIK; 31-12-2005, 13:58.
                            Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                            Comment


                              #59
                              :tup:


                              И нулите от подписа ти ги вземам и ги давам на Галахадчо, той поне вярва и в нулите, и в джуджетата, и в изворите, и в Дядо Коледа.
                              Нуличките са хубаво и полезно нещо. :nworthy:

                              Не знам защо ми се струва обаче, че се прокрадва някакво съмнение дали дядо Коледа съществува.

                              Ама ето го: :wmann:
                              Даже май му намерих и адреса:


                              :lol:

                              :sm186: Сънчо е друго нещо, него не можах да го намеря. :nut:

                              Comment


                                #60
                                Нова година е ! Никой не трябва да остане без подарък ! Реших да направя един подарък за милата Снежанка ! Нови черни ботушки ( над коленете ) нови чорапи, жартиери, еротично бельо ( в три цвята - бяло, черно и червено ), както и нови палта ( червено и черно ); естествено коплект маркова козметика; както и ароматични соли за вана; малка спретната виличка във Франция по поречието на Лоара; малък кокетен апартамент в Париж; дом в Лондон и апартамент в Нуева Йорк...е и съм готов да изпълня всички желания, които прочета в нейните очи !
                                SEMPER AGRESSUS

                                Comment

                                Working...
                                X