Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Книги !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ако някой случайно се интересува, имам тонове от тези книжки(е всъщност 2-3 хартиени, другото са pdf). Ако искате ще направя списък и ще качвам по поръчка(немога всичкото - над 15гб е и ще ми трябват три дни и три нощи за да го кача). Аз самият ги колекжионирам и ще се радвам ако някой ме снабди с нещо, което нямам(най-вече кампании).
    Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

    Comment


      #17
      А какво нямаш по-точно?
      We don't see things as they are, we see them as we are
      ---Anais Nin----

      Comment


        #18
        По-лесно е да дам какво имам. Иначе бих се зарадвал на кампаниите на Фридрих.
        Attached Files
        Last edited by Ханс; 20-10-2005, 17:50.
        Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

        Comment


          #19
          Хмм, списъкът ти съвпада горе-долу с моя. Ти имаш повече Campaign, aз повече Man-at-Arms. Явно ползваме еднакви източници като сайтове.
          We don't see things as they are, we see them as we are
          ---Anais Nin----

          Comment


            #20
            Бихте ли помогнали с тези книги:
            Благодаря!
            Attached Files

            Comment


              #21
              Готово:







              Ако иска парола: www.bronarm.ru
              We don't see things as they are, we see them as we are
              ---Anais Nin----

              Comment


                #22
                Като отварям книжката за РККА ми изписва Повреден файл :sm186: :|

                Comment


                  #23
                  Пробвай да го свалиш пак - това е често срещан недостатък при download от Rapidshare.
                  We don't see things as they are, we see them as we are
                  ---Anais Nin----

                  Comment


                    #24
                    Нали вече ви казах, че на форумите на NETz.ru бъка от Оспрейки. Даже май бях сложил списъче от една от страниците със заглавия+1,2 картинки. Но искат регистрация, за да се стигне до тях. Иначе има и други на военна тематика, които не били Оспрейки. Но тях не съм ги гледал какви са.

                    Comment


                      #25
                      Онзи ден с албирео се мотахме из една книжарница за потребявани книги и попаднах на нещо доста особено. Казва се Tank War 1939-1945, превеждана от полски (!!!) На пръв поглед книжка с картинки която дава обща картина на развитието на бронетехниката през периода, но се оказва че вместо обикновен текст има само извадки от разни документи от периода. Или пък от вестници и др. публикации.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #26
                        Трябват ми учебници за НГДЕК

                        Трябват ми учебници за НГДЕК по история на България!Някой има ли идея как и откъде мога да си взема( да си купя)?

                        Comment


                          #27
                          Imperial написа
                          Онзи ден с албирео се мотахме из една книжарница за потребявани книги и попаднах на нещо доста особено. Казва се Tank War 1939-1945, превеждана от полски (!!!) На пръв поглед книжка с картинки която дава обща картина на развитието на бронетехниката през периода, но се оказва че вместо обикновен текст има само извадки от разни документи от периода. Или пък от вестници и др. публикации.
                          А иначе струва ли си?
                          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                          Comment


                            #28
                            Ето две книжки от Essential Histories:
                            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                            Comment

                            Working...
                            X