Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри филми (не на военна или историческа тематика)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Гледах "16 пресечки" с Брус Уилис много добър филм. Вече Брус Уилис не убива враговете си както едно време, абе филма е много добре направен.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      Наистина!?? И този път не е успял да спаси света за пореден път?! Аз тва не го вервам :not:
      (\_/)
      (°_°)
      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

      Comment


        Този път наистина не успя да спаси света
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          не беше лош филма, но всъщност Брюси спаси света - все пак затворникът си получи сладкарницата, някои лоши ги застреляха а другите ще си признаят в отворения край. не е лошо, но поне сега не съм сигурен дали бих го повторил. на филма не може да се отрече, че е добре направен и не пести пипера за полицаите, и все пак лошия на няколко пъти отърва кожата в името на по-ефектния хепи енд. но не можем да имаме всичко, нали?

          Comment


            Моето любимо филмче е "Reservoir Dogs".Особенно ми е любима сцената,в която Майкъл Медсън потанцува на "Stuck in the midlle with you", a после се пораэвихри с бръснача.
            България

            Comment


              Shelenberg написа
              Гледах "16 пресечки" с Брус Уилис много добър филм. Вече Брус Уилис не убива враговете си както едно време, абе филма е много добре направен.
              Изкефи ли те момента , в който камерата обикаляше около него в ракурс изотдолу , а Брусът , непоклатим държеше в протегната десница "Глог" ... :wo-oh:
              ...блокирал от неизхвърлената халостна гилза...

              Comment


                Естествено, мене целия филм ме изкефи.
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  Особено ми хареса филмът-продължение на Cracker. Преди доста време той беше правен под формата на сериал. Миналата година кабеларката излъчваше негови епизоди и аз лично с интерес ги следях по ВТК. Заглавието беше преведено като "Психопрофил".

                  Филмът го дръпнах от торентите на Арената. Както винаги, Роби Колтрейн играе блестящо.
                  Truth will save the world

                  Comment


                    Преди 10тина и повече години четох "Парфюмът" на Патрик Зюскинд.
                    По моему , много добро произведение. Тия дни мернах реклама на филма по нея.
                    Някой гледал ли го е и естествено ,какви са впечатленията ?

                    Comment


                      The departed - плеяда актьори и режисьор великолепният Скорсизи... Струва си !

                      Comment


                        Наскоро гледах Match Point - много ми хареса - засяга важни житейски теми, стойностен е
                        П.В.

                        Comment


                          De Ruyeter написа
                          Наскоро гледах Match Point - много ми хареса - засяга важни житейски теми, стойностен е
                          Много е приятен, аз го гледах на голям екран и визуалното внушение също е много майсторски пипнато. И най-важното въобще не прилича на филм на Уди Алън

                          Comment


                            Някой гледал ли е The Libertine? 1675 г., Британия, с Джони Деп като скандалния поет Джон Уилмот и Джон Малкович като Чарлз II - филма е доста нецензурен; един вид много силна сатира на сексуалните порядки от епохата, след продължително пуританско присъствие на трона... поне така твърди филма.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              Една видеотеките, от която вземам филми е независима и поддържат списък с доста стари филми от 50-те, 60-те и 70-те години.Да кажете някакви отзиви за Ел-Сид от 1961г.?
                              П.В.

                              Comment


                                Dinain написа
                                Някой гледал ли е The Libertine? 1675 г., Британия, с Джони Деп като скандалния поет Джон Уилмот и Джон Малкович като Чарлз II - филма е доста нецензурен; един вид много силна сатира на сексуалните порядки от епохата, след продължително пуританско присъствие на трона... поне така твърди филма.
                                Това ще си го потърся :tup:
                                A strong toun Rodez hit is,
                                The Castell is strong and fair I wis...


                                блог за средновековна балканска история

                                Comment

                                Working...
                                X