Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"911 по Фаренхайт"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ъъ, на кого е този цитат?! Вярно, Оруел, ни предупреждава за това от вече повече от половин век за подобни събития, но тези "конспирации" са малко нелепи.
    "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

    И други затворници
    нека четат пред вратите
    нашата памет остъклена
    с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


    Comment


      #17


      `Ъъ` . случаино в темата става на въпрос за един филм ,
      та този цитат са финални обобщаващи думи от него , в които явно автора е търсел последбна утеха да бъде ясен за зрителя
      ако може би някои не е разбрал филма .

      а колко са неЛепи е друг въпрос :?: :!:

      Comment


        #18
        Ама, недей, така... Ти съдиш по някаква екранизация, ли? Виж, не говоря срещу "1984", може би дори тя е книгата, която никога няма да забравя, но все пак "сатанистки", "ционистки", "нацистки", "правителствени" или к'вито и да е други конспирации са меко казано наивни и доказателствено неиздържани.
        "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

        И други затворници
        нека четат пред вратите
        нашата памет остъклена
        с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


        Comment


          #19
          Филм,основан на предположения,без покритие.Някои от тезите са откровено жонглиране с една цел-омърсяването на Буш.
          Оказа се,че много от нещата Муур си ги е съчинил и естествено-невъзможно бе за него да ги защити в поседвалите дебати.
          Филм,създаден с една цел-връщането на демократите на власт.
          Удобна провокативна акция преди избори!
          "Търпение и време, време и търпение..."
          Кутузов

          Comment


            #20
            Heinz W. Guderian написа
            полувин век
            Нарочно ли е?

            Comment


              #21
              [quote="Erich Von Manstein"]
              Heinz W. Guderian написа
              полувин век
              [quote="Erich Von Manstein"]
              Heinz W. Guderian написа
              полувин "чо"век
              Никога не съм казвал, че съм безгрешен...
              "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

              И други затворници
              нека четат пред вратите
              нашата памет остъклена
              с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


              Comment


                #22
                evergreen написа
                Филм,основан на предположения,без покритие.Някои от тезите са откровено жонглиране с една цел-омърсяването на Буш.
                Оказа се,че много от нещата Муур си ги е съчинил и естествено-невъзможно бе за него да ги защити в поседвалите дебати.
                Филм,създаден с една цел-връщането на демократите на власт.
                Удобна провокативна акция преди избори!
                Е, да ти кажа очакваме доста по-удобни акции от страна на консерваторите мааалко преди изборите Иначе филма си е популистки разбира се и затова не ме интересува особено.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #23
                  Според мен Буш ще загуби,освен ако терористите не объркат конците.Т.е. някой нов,мащабен атентат ще косолидира американците и...майка им жална на ислямските фундаменталисти!През следващите няколко години.
                  Но те това го знаят прекрасно,знаят и че Щатите не са слабоволева и беззащитна страна,като Испания да речем!Имат достатъчно ум и интелект,за да не повлияят на естествения ход на нещата.

                  А филмът на Муур е добре дошъл за анти-глобалистите,които в момента виждат в лицето на демократите по-малкия дявол.
                  "Търпение и време, време и търпение..."
                  Кутузов

                  Comment


                    #24
                    Е, според мен терористите биха предпочели именно администрацията на Буш, която се доказа крайно некадърна вече достатъчно пъти.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #25
                      E, твърде силно казано е това:
                      е Щатите не са слабоволева и беззащитна страна,като Испания да речем!
                      според мен по-точно ще е да се каже, че испанците са достатъчно здравомислещи, за да се опитат да влияят на външната политика на правителството си.

                      Comment


                        #26
                        evergreen написа
                        Но те това го знаят прекрасно,знаят и че Щатите не са слабоволева и беззащитна страна,като Испания да речем!Имат достатъчно ум и интелект,за да не повлияят на естествения ход на нещата.
                        Ами те испанците (всъщност не разбрах за кого говориш) повлияха на естествения(??) ход на нещата за тях. Живи и здрави чувам, че били оттогава. Обясни защо са слабоволеви испанците според тебе. Само без "защото се пречупиха пред терористите", че сме го чували и отговаряли много пъти на това.
                        По моя преценка съм обективен.

                        Comment


                          #27
                          Е, това за слабоволевите испанци е стандартна реплика на крайните консерватори в щатите.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #28
                            Преди малко го гледах.. просто коментарите са излишни. Самия филм прави безкрайно смешни доста от темите в "Съвремие" и много хора, които спорят там Да не говорим колко смешни сме и самите ние като държава - такъв филм може да се направи и за Соломон Паси например.. и направо чудя се защо живеем изобщо като се замисли човек. Наистина много ми скапа настроението тоя филм :x

                            The roof, the roof, the roof is on fire,
                            We don't need no water let the motherfucker burn,
                            Burn motherfucker burn...
                            Ruhm und Ehre der Waffen SS

                            Comment


                              #29
                              Кои теми в "Съвремие" прави смешни филма?
                              По въпроса за испанците - явно обществото им е доста по-здравомислещо и хората не са така индоктринирани като в САЩ. Това и показаха с вота си. Ние има само да мечтаем да стигнем тяхното ниво.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                #30
                                Проамериканските, пронатовските, проправителствените <-> анти"диктаторските", антикомунистическите, антинациските ако щеш..
                                Ruhm und Ehre der Waffen SS

                                Comment

                                Working...
                                X