Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Книгите на Волен Сидеров

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Точно това сладурче имам предвид :lol:
    На нож!

    Comment


      #32
      в темата
      Бойна Слава Форуми -> Българска История -> Обща -> Отново за национализма


      имаше опит да се привлече внимание и да се обсъдят тези въпроси , но нещо явно се бяга от тях защо ли :?: :!: :?:

      Comment


        #33
        Е, РАмщайн, мисля че толкова вълнуващият те въпрос го обсъждахме неведнъж и повечето от нас са си казали мнението по него. Дори и по напред във въпросната тема, където си го задал, но и не само там. Но ако толкова ти се иска да предизвикаш нова дискусия, може би ще е добре да отвориш нова тема и да се постараеш да го формулираш малко по-ясно и по-добре.

        Comment


          #34
          дискусията в въпросната препратка изглежда неубедителна , затова приканих да се продължи и именно са зададени въпроси , отговорите на които ако не бъдат дадени поставят под съмнение цялата историческа достовярност и форумът в частност.

          Comment


            #35
            Хъм, Рамщайн, ако смяташ че изложените мнения са неубедителни, то следва да го кажеш ясно и точно и най-вече да споделиш какво точно ти се вижда неубедително (за мен моето мнение си е напълно убедително ). Второ, ако смяташ че задаваш важни въпроси, то поне со потраай да го направиш в що-годе смислена форма, защото въпросите ти изглеждат като писани на китайски и след това преведени с програма преводач .
            И най-вече, когато задаваш някакви толкова съдбовни според теб въпроси, добре ще е да започнеш със собствения си отговор на тях.

            Comment


              #36
              тъи да бъде но се очаква и други да вземат страни ,
              а за писането може би е затова , че всеки има нещо китаиско в себеси

              Comment


                #37
                е, според една всеизвестна теория, българите са китайци, ъъ, т.е., китайците са българи

                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #38
                  abe vijdam 4e e dosta komentirana li4nost tozi Volen ama nito sum my gledal predavaneto nito sum 4el negova kniga i ako moje v 1 izre4enie da mi obqsnite kakuv e..?
                  ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                  Comment


                    #39
                    не си губи времете , не е добре да се дават отценки на хора :!: ,
                    но по деиствията му може да се определи като Слави Трифонов ( сигуро го знаеш ) само , че с съзнанието , че неиска да е него и е забит в `информацонното` гето телев.СКАТ , търси евтина сензация в книги с материали издавани от мнгого други преди него и никакви конкретни деиствия извън шуменето с които да си докаже тезите и `правотата` си .
                    По всичко изглежда , че обслужва каузата на някви мътни неясни люде , а и начинът му на водене на предаване с прекалено бавното коментиране говори , че цели само да запълни времето .

                    Comment


                      #40
                      RAMMSTEIN написа
                      никакви конкретни деиствия извън шуменето с които да си докаже тезите и `правотата` си .
                      нещо като тебе в случая ?
                      По моя преценка съм обективен.

                      Comment


                        #41


                        и като всички останали

                        с разликата , че не участвам в подобни медии и желанието ми за участие ако беше изразено в температурни стоиности сигурно е
                        ~ -273*C

                        Comment


                          #42
                          за да се добави и малко така наречена академичност , ще намесим и един проф.( засегана няма да му се споменава името , но коментарите са му достъпни на много места ) , та този човек в едно телевизионно предаване на въпроси( които именно са засегнати тук ) от водещата тои отговаря така приблизително " ако наистина се интересувате от подобни неща , сигурни имате лек автомобил с които ако искате някои ден да излезем извън града на разходка и ще си поговорим " , което е показателно , че тои има мнение различно от краините но не иска да го споменава в ефир .

                          Comment


                            #43
                            Днеска гледах предаването на въпросния Волен. Общо взето беше за това как биещите се за мир САЩ за пореден път подкрепиха Израел при резолюцията на ООН за стената. Доколкото съм чел тоя форум тука повечето също не смятате Израел за борец за мир (не са и само те виновни де), тъй че днеска не се изложи много.
                            По моя преценка съм обективен.

                            Comment

                            Working...
                            X