Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анимационните сериали по Канал 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    хаха култ
    Bellum Omnium Contra Omnes

    Comment


      #77
      Hi sorry 4e pi6a na latinica ama sum w klub. Po powod na animacionnite filmi naj-kultoviqt animacionen serial po kanala be Doktor Zlobul. Towa be naj 4erniqt humor w animaciq po towa wreme, a i kude glawniqt geroj bi kazal 4e se 4uwstwa gol bez bradavicata na nosa si.
      I'm russian Sa4i

      Comment


        #78
        Мдам аз много го обичах този филм (да знаеш откъде мога да го изтегля??). Обаче аз на първо място слагам "Войната на зверовете" Той владее.

        Comment


          #79
          Ей верно тва за Доктор Злобюл ми беше най-любимото филмче, просто такава изродщина никога не съм гледал... имаше и един заек дето се казваше Зомбайо - тва просто беше култов персонаж
          <<..........>>

          Comment


            #80
            Даа, хубави бяха. Почти бях забравил за Ушко и Зъбчо, тия изроди, и оня козел с тях :lol: :lol: А имаше и една всесъветская анимация, Двамата капитани или нещо подобно... Пътуваха из космоса, имаше и гадняри естествено...
            А имаше и едно... забравих как се казваше.... 3 или 4 малки плюшени мечета, изгубеи в една гора. Полско или чешко беше, не точно анимация, ами раздвижени кукли. Много яко беше, помните ли го?
            Абе първите години в човешкия живот са хубаво нещо, ама отминават... Добре си ти Манщайн, наслаждавай се на ранното детство, защото бързо отминава... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
            На нож!

            Comment


              #81
              Нямам ни най-малка идея що е това :o
              "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

              И други затворници
              нека четат пред вратите
              нашата памет остъклена
              с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


              Comment


                #82
                Ехх, това ми беше любимото детско за Лека нощ" кат бях мъник. Браво, капитане, спомняш ми далечните младини .

                Comment


                  #83
                  И аз го помня, култ наистина.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #84
                    мдааааа Джейми си беше яко
                    и ако щете вярвайте ама преди месец на една касета си намерих "Soundtrack"-a на "Смехораните" и "Синдбад - мореплавателя" ако някой се сеща за тях :roll:
                    като малък не си спомням защо ама си ги записвах на касета музиките от анимациите :lol:


                    Dark Galaxy ---> GoodKnight

                    Comment


                      #85
                      Парабелум козела от приказки под шипковия храст се казваше Козела Брада.Ами сещате ли се имаше едно полско филмче с две кучета-черно и бяло и една гарга,дето ги правеше луди!Мен много ме кефеха и сериите на "Педя човек лакът брада",ама старите,с актьори,дето си бяха направо като телевизионен театър.Ами някой да се сеща за Патето Яки и Кучето Чопър?
                      "Прави каквото трябва,да става каквото ще!"

                      Comment


                        #86
                        Абе кое беше това Кристалната корона, че нещо не мога да се сетя?
                        Наистина по-рано даваха много руска, чешка, полска, унгарска анимации. Направо бяха страхотни - говоря за едни къси филмчета-анимирани приказки, даваха ги най-често за лека нощ. Спомняте ли си Рана и Сибип (една зелена диня дето така и не я разбрах мъжко ли е или женско) от Приключения в космоса. По-късно излезе една поредица за Конан варварина май малко преди Войната на зверовете. Също беше много яка. От съвременните има едно Котаракът Ийк и гръмогущерите - на Fox kids. Само че за него не може да се каже че е за деца щото въпреки смешната анимация едно дете едва ли може да разбере майтап за това че телескопа хабъл е счупен, или пък пародия на филми като Криминале.
                        Shut me down! Machines making machines! How perverse!

                        Comment


                          #87
                          Кирсталната корона беше култ.
                          Приключения в космоса- там двамата образи само за лазаня си мечтаеха.
                          А спомняте ли си поредицата "Имало едно време Човек"? Там се разказваше за Историята на света от първобитните хора до наши дни. Главните герои бяха все едни и същи.Белобрад старец, Силен глупчо до него, а противниците им бяха един дребосък с червен нос и един грамаден тъпанар пак с червен нос
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #88
                            Еееех, разбихте ме с тая тема!
                            И аз такива спомени имам, и прииждат като чета...

                            Аах, от филмчетата от анимациите всичките съм гледал, но "Кристалната корона" не ми говори нищо - не я ли бъркате с "Вълшебната корона"? А френските продукции всеки път бяха много добри - от договора с Канал Франс интернасионал, и Костенурките нинджа дойдоха по тази линия. ТВ състезнието Форт Бояр също. Мишел Ваян . Добре че намериха музиката и я качиха, такива спомени . А това е най-страхотната тема на Гумените мечета след българската, или даже по-добра от нея. Музиката се прави от самите мечета! Имам и още песнички от филмчета, но далеч не всичките които искам...

                            Лего - имаше едно сериалче в "Лека нощ, деца с Лего"! Героите бяха от детската серия Fabuland (благодарности за каталозите!! Аз си пазя всичките, даже замених един Transformer робот за два стари . И сега обичам да минавам всяка година през Лего магазина и да си взимам новия каталог, макар да ги опростиха много моделите... Твърде неуниверсални части слагат. Каталозите от няколко години са и на български) от тия дето главите са им на животни - зайче, мишка, крокодил и прочее...

                            Comment


                              #89
                              На тази тема много върви въпроса: "Скъпи, родители от Форум-а, какво подарихте на вашите деца?"
                              "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                              И други затворници
                              нека четат пред вратите
                              нашата памет остъклена
                              с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                              Comment


                                #90
                                d`za написа
                                Като изключим дотук изброените мен много ми харесваха (и още ми харесват) старите анимации на Уолт Дисни. Новите също са яки ама не са много за деца. Шрек например. Пукнах се от смях на тая анимация, обаче това начало дето си бърше задника с страница от приказака си е направо брутално. Или пък Ледена епоха. Като "умира" Диего аз щях да ревна, та камо ли ако бях дете на възраст 5, 6 до 10 години.

                                Колкото до едновремешните не съм гледала много, но на Ну Погоди съм гледала всички серии. Не знам за вас, но аз умирам и за Том и Джери.
                                В шрек , като принцесата изпотепа Робин Худ , га си гаврата със Матрицата!
                                Да не говорим за Цар Лъв 1 и 3 гледай ги едно след друго по номера припадам от хилене !

                                Comment

                                Working...
                                X