Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериали

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts


    Корабът потъва още преди да е отплувал. Първите снимки, които видяхме в началото на годината, бяха обещаващи, но отвратителното гърчене, което гледаме в трейлъра е изключително отблъскващо (може би това е представата за смешно у създателите на сериала, което е жалко). Принципно нямах нищо против лорд Ветинари да е лейди, но това което виждаме бледнее много на фона на обсебващото екранно присъствие на Чарлз Денс, внушаващо респект и страхопочитание.
    Liberte, egalite, fraternite
    Viva la revolution
    Zalmoxis написа
    Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
    http://hristoen4ev.blogspot.com/
    dibo написа
    Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
    - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

    Comment


      9 фатома НАД кила на това недоразумение.Отделно прекаляват с това натрапване на тъмно виолетови.

      Comment


        BBC's The Watch 'shares no DNA with Terry Pratchett's work', says daughter

        Нямах намерение да го гледам от самото начало, защото знам много добре за тенденциите на BBC (не само расовите), но с всяко късче информация, което излиза, това изглежда още по-зле. Страшна гавра с Пратчет. За кастинга едно нещо специално ми направи впечатление. Cheery е черно на бяло жена джудже. Това поне би трябвало да върви с техните наклонности? Но не, вместо това са взели транссексуален, ебаси. Също е очевидно колко са чели книгите, като са направили Keel черен. Не знам дали това е по-обидно, или подигравката, която ще си направят с героя на Ваймс.

        Comment


          Все пак там дори във фирмите (публични) трябва да си имат "дежурен негър" а от скоро и "дежурен обратен" плюс инвалид....да не са се стискали навремето и да ги бяха транспортирали всички до Либерия Ветинари в треилъра е бла...но Ваимс бие всички рекорди и превърта гнусометъра Само Керът изглеждаше нормално. Ноби може спокойно да го играе "тъмно лилав" (днеска се занимавах с един клиент с фамилия Нобс )
          Това трябва да се прави анимационо, и никакво ограничени откъм актьори и ефекти.

          Comment


            Barbarians

            Има го вече целия в Netflix, предполагам и по торентите. Изгледах първи епизод преди малко.

            Comment


              Макар да излезе още в началото на годината, подозирам, че това "нещо" ще държи приза за разочарование на годината https://hristoen4ev.blogspot.com/202...ast-of-us.html
              Liberte, egalite, fraternite
              Viva la revolution
              Zalmoxis написа
              Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
              http://hristoen4ev.blogspot.com/
              dibo написа
              Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
              - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

              Comment

              Working...
              X