Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериали

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не само че не ни изненадва, а трябва да сме благодарни. Можеше Афродита да е транссексуален ескимос, примерно, да не чуе дявола. Между другото, Атина и Патрокъл също се оказаха негри. Абе, цялата рода

    Comment




      Не знам това избеленото за негърка ли го броим, обаче играе Артемида

      Comment


        Кухулин написа Виж мнение

        Не знам това избеленото за негърка ли го броим, обаче играе Артемида
        Чист кошмар... За каква публика е правено това?
        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

        Comment


          Това като един индийски филм за Хитлер и Втората световна война, на описание и кадри на който бях попадал. Хитлер беше един пълничък тъмен ц.. индиец. Сигурно се е повъртял в гроба както си трябва

          Вероятно тепърва ще се гледат странни работи, в глобализирания свят с много и различни кинематографи (един ден ще стане съвсем реално) гледните точки към събитията ще се променят неизбежно. Както до 1989-1990 г. имаше общо взето две главни гледни точки, сега вероятно ще са повече. И ще изглежда странно. Например китайски филм и сериал за ВСВ извън Китай и т.н.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Кухулин написа Виж мнение


            Не знам това избеленото за негърка ли го броим, обаче играе Артемида
            Истинска гръцка богиня Древните гърци нервно пушат в ъгъла ...
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Nick написа Виж мнение
              Чист кошмар... За каква публика е правено това?
              Ами за Netflix и BBC, англосаксонска публика...

              Comment


                Amazon's Billion-Dollar Lord Of The Rings Will Span Five Seasons

                Задават се нови епични дискусии за височината на Барад-дур

                Comment


                  Кухулин написа Виж мнение
                  Абе, щом BazBattles се отплесна и пусна анализ на битката при Тризъбеца, смятай...
                  Или пък Kings and Generals за Егон

                  Comment


                    Кухулин написа Виж мнение
                    Есен - Зима 2017

                    Пролет - Лято 2019

                    Comment


                      Кухулин написа Виж мнение
                      Някой трябва да ги язди тия дракони. Злите езици шепнат, че Джон затова се радва на такъв плот армър
                      ValBo написа Виж мнение
                      А на третия кой ще е?
                      Кухулин написа Виж мнение
                      Нямам идея. Може да даде фира по пътя


                      Comment


                        Третият не даде фира. Язди го Кралят на нощта. Как ще е в книгите обаче е по-интересно.

                        Comment


                          World on Fire излиза след няколко дни.


                          Comment



                            Страшно готино сериалче със ситуационен хумор и сериозни теми за размисъл.
                            Click image for larger version

Name:	MV5BN2U3YWM2MzItZGM4YS00NmMxLTgxOWEtMjVlOTkzMTYzNTdhXkEyXkFqcGdeQXVyODk5NzQ4MDU@._V1_.jpg
Views:	1
Size:	93.8 КБ
ID:	555380
                            Liberte, egalite, fraternite
                            Viva la revolution
                            Zalmoxis написа
                            Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                            http://hristoen4ev.blogspot.com/
                            dibo написа
                            Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                            - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                            Comment


                              Спират "Въглерода..." Филмът си имаше кусури, но не заслужава тази съдба. Добре, че поне сезоните са с цялостни завършени истории.
                              Адаптацията на "Суперкомандос" няма да има трети сезон.
                              Liberte, egalite, fraternite
                              Viva la revolution
                              Zalmoxis написа
                              Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                              http://hristoen4ev.blogspot.com/
                              dibo написа
                              Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                              - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                              Comment


                                Първия беше удачен, макар и разводнен на места. За втория ми казват, че изобщо не си заслужавал- SJW стъф. Така е не съжалявам.
                                "Далеч съм от мисълта си"

                                Comment

                                Working...
                                X