Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Китайски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Hartman написа Виж мнение
    За последния двигател на ВЗ-120 - има голям смисъл да се играе с него, тъй като има двойно повече точки живот от предпоследния, тоест чупи се МНОГО по-рядко.
    За 59-16 - не виждам смсиъл от 76 мм с барабан. Почти винаги си в 9-10 ниво битка, в което това е оръдие е безполезно, ама наистина безполезно. Така че си перкам с 57-цата.
    E, Лилов въобще не те чупят толкова често. Напълно в рамките на нормалното е, а според мен не си струва да даваш 46000 опит за тоя двигател, освен може би ако не смяташ да си пазиш танка да си играеш с него и след като го изгриндиш. Ако просто минаваш през танка на път към 121, аз поне бих се въздържал.

    Което ми напомня и нещо друго за двигателя на WZ-120 - аз го карам със златен пожарогасител, комбиниран с умението за чисто бойно отделение на механик-водача (това дето намалява шанса за запалване на двигателя/трансмисията) - за 130 игри са ме запалили 3-4 пъти. Оределено си струва.

    Ултрамарине - весели са, но ги пренабрегвам, защото на ниските нива винаги има към 30% и нагоре нубове, които комбинирани с още толкова ретарди ти оставят две опции - или да ги изколиш сам всичките или да умреш в началото и да не се мъчиш. От много време единствения ми фън от соло рандъмите ми идва от това да играя с отбора СИ, който често играе СРЕЩУ мене и да успея аз и още 2-3-та в битката, които имат мозък и воля за победа в главата да извъртим нещата така, че да спечелим. На ниските нива това е много по-трудно. Иначе малките танкчета са фън, да!
    Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
    Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
    ESL BG WoT Master League Admin

    Comment


      #32
      Преди 2 дни започна битката ми с НЕЩОТО наречено Тип 58.
      Та това НЕЩО има скорост и маневреност ама не съвсем(със 75% екипаж и стоков двигател е,но не ми се вярва +20к.с. на последния двигател да променят нещо).
      Има оръдие с хубава алфа,но слабо,даже за среден,дупчене(преживява се като ги кълве човек отстрани и отзад).
      Депресия на оръдието-няма(ще трябва да свиквам защото при другите средни след него нещата стават и по-зле).
      А трябва да елитна въпросното нещо за да нямам кошмарен гринд на Т-34-1,трябва да изгриндя 1 безполезен двигател и един дето дава само още 20к.с. за 27 хилки опит за да не се влачи в началото Т-34-1 като костенурка после трябва да изгиндя ИС-2 за 52 хилки за да отключа хубавото оръдие на Т-34-1(щото 128мм дупчене на тиър 7 си е гавра).
      За сега само ДпМ-то и бронята,даваща на моменти доста изненадващи рикушети,ме задържат да натисна бутона "продай".
      Моля накой който го е играл да ми каже какво оборудване да сложа на НЕЩОТО и как да го играя правилно,че аз не мога да схвана(никой друг среден не ми се е опъвал така).

      Comment


        #33
        falcon_bg написа Виж мнение
        Преди 2 дни започна битката ми с НЕЩОТО наречено Тип 58.
        Та това НЕЩО има скорост и маневреност ама не съвсем(със 75% екипаж и стоков двигател е,но не ми се вярва +20к.с. на последния двигател да променят нещо).
        Има оръдие с хубава алфа,но слабо,даже за среден,дупчене(преживява се като ги кълве човек отстрани и отзад).
        Депресия на оръдието-няма(ще трябва да свиквам защото при другите средни след него нещата стават и по-зле).
        А трябва да елитна въпросното нещо за да нямам кошмарен гринд на Т-34-1,трябва да изгриндя 1 безполезен двигател и един дето дава само още 20к.с. за 27 хилки опит за да не се влачи в началото Т-34-1 като костенурка после трябва да изгиндя ИС-2 за 52 хилки за да отключа хубавото оръдие на Т-34-1(щото 128мм дупчене на тиър 7 си е гавра).
        За сега само ДпМ-то и бронята,даваща на моменти доста изненадващи рикушети,ме задържат да натисна бутона "продай".
        Моля накой който го е играл да ми каже какво оборудване да сложа на НЕЩОТО и как да го играя правилно,че аз не мога да схвана(никой друг среден не ми се е опъвал така).
        Имам го от 30 битки.Не ме впечетлява с нещо особенно.Играя го с дотиквач мрежа и прицел защото много бавно свива прицела а пък дотиквача ми е дежурен за всички танкове!В момента е на 54%победи но не е танк който ще запазя.Много рядко оцелява до края но почти няма битка да не съм убил някого!Просто с него трябва да се пазиш повече!Не тичам напред-държа златна среда и гледам да се ориентирам за по слаби или открили се и гледащи на друга посока танкове.

        Comment


          #34
          С него имам около десетина битки и го усетих идентичен с Т-34-85 с който имам доста повече.
          Хора които го играят даже казват, че е по-добър от руснака и съм склонен да се съглася, тъй като определено за мен е по-труден като противник.
          Екипажа го дърпа много назад като добавиш и двигателя нещата стават още по-зле. Т.е. проблемът е че в момента е много зле откъм мобилност, а той си е чист среден танк и трябва да е подвижен.В топово изпълнение с нормален екипаж си е достатъчно подвижен за ролята която има.

          За да имаш успех с тая машина трябва много да маневрираш да използваш терена, за да показваш само купола, а и чрез терена да заличиш липсата на наклон на оръдието.Винаги гони меките мишени и задните части на бронираните.
          Аз го играех много агресивно както си играя и десетките средни и за това вентилацията и дотиквача ми бяха задължителни.Трети модул бях сложил оптика, а в следващите машини стабилизатор.

          Проблемът който имат двете машини са множеството леки танкчета, които се навъдиха в техните нива - Когато играех Т-34-85 още нямаше китайци и единствено 12т беше такава машина, но беше Т5 и не създаваше особени проблеми.Сега е доста по-трудно за Т6 средните, тъй като имат много сериозна конкуренция около себе си.
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            #35
            Ultramarine написа Виж мнение
            С него имам около десетина битки и го усетих идентичен с Т-34-85 с който имам доста повече.
            Хора които го играят даже казват, че е по-добър от руснака и съм склонен да се съглася, тъй като определено за мен е по-труден като противник.
            Екипажа го дърпа много назад като добавиш и двигателя нещата стават още по-зле. Т.е. проблемът е че в момента е много зле откъм мобилност, а той си е чист среден танк и трябва да е подвижен.В топово изпълнение с нормален екипаж си е достатъчно подвижен за ролята която има.

            За да имаш успех с тая машина трябва много да маневрираш да използваш терена, за да показваш само купола, а и чрез терена да заличиш липсата на наклон на оръдието.Винаги гони меките мишени и задните части на бронираните.
            Аз го играех много агресивно както си играя и десетките средни и за това вентилацията и дотиквача ми бяха задължителни.Трети модул бях сложил оптика, а в следващите машини стабилизатор.

            Проблемът който имат двете машини са множеството леки танкчета, които се навъдиха в техните нива - Когато играех Т-34-85 още нямаше китайци и единствено 12т беше такава машина, но беше Т5 и не създаваше особени проблеми.Сега е доста по-трудно за Т6 средните, тъй като имат много сериозна конкуренция около себе си.
            Да наистина е така.Днес вече с 82% екипаж,вентилация,дотиквач и стоковото оръдие направих ето това:Click image for larger version

Name:	shot_208.jpg
Views:	1
Size:	470.3 КБ
ID:	537851 (за награда му купих камуфлаж).
            Със 100% екипаж и едно подобрено прицелване ще е направо буря,а с тоя дълъг гринд дето ми предстои екипажа ще се премести на Т-34-1 с минимум 2 скила.

            Comment


              #36
              А защо все пак китайските танкове са с по-малка денивелация на оръдията от руските оригинали?
              War, war never changes..

              Comment


                #37
                Във почти всичко са по-зле от руските. И няма как да бъде обратното...руска игра, руска му работа.

                Comment


                  #38
                  TitanXIII написа Виж мнение
                  Във почти всичко са по-зле от руските. И няма как да бъде обратното...руска игра, руска му работа.
                  Нека не забравяме, че нациите в играта са чисто виртуални. Мисля, по-коректно е да говорим за "танк от съветската линия" или "танк от китайската линия". С това уточнение и двете машинки са просто безлични. Преди време се бях заял сериозно с 58-цата и навъртях над 600 битки с него, в търсене на каквото и да било достойнство. Колкото и да съм тъпо упорит, накрая се принудих да призная, че и 6к битки да му навъртя, пак ще е същото дърво.

                  Comment

                  Working...
                  X