Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клюкини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    И моето дойде веднага, не че ми трябва, от 2-3 месеца не съм играл.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #92
      Аз имам злато също. Не знам дали е било моментално, защото си смених паролата в късния следобед, а реално влязох в играта вечерта.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #93
        Идеално-направих и перманентен камуфлаж на Pz-IV със златната компенсация. Сега да дадат и по 1000 злато, за където толкова нубове се навъртат в последно време и само изнервят обстановката

        Comment


          #94
          И аз си взех златото без проблем. Чува ли се, тия десятки за клановите битки как ще се дават? Разбрахме, че мяма да се купуват или да се гриндят.

          Comment


            #95
            Mitko написа Виж мнение
            И аз си взех златото без проблем. Чува ли се, тия десятки за клановите битки как ще се дават? Разбрахме, че мяма да се купуват или да се гриндят.
            Бе не знам и аз,но предполагам че в конкретни провинции ще има "заводи" за тия танкове и клана който се добере до тях ще трябва да ги удържи достатъчно дълго за да се сдобие с новите машинки например държиш провинция със завод за М60 2 дена съответно получаваш 2 М60 танка които командира ще разпределя на избрани от него хора. Това е моят сценарии по въпроса да видим и вие какво мислите за тия новости!

            Comment


              #96
              falcon_bg написа Виж мнение
              Бе не знам и аз,но предполагам че в конкретни провинции ще има "заводи" за тия танкове и клана който се добере до тях ще трябва да ги удържи достатъчно дълго за да се сдобие с новите машинки например държиш провинция със завод за М60 2 дена съответно получаваш 2 М60 танка които командира ще разпределя на избрани от него хора. Това е моят сценарии по въпроса да видим и вие какво мислите за тия новости!
              Дано да е така, а да не измислят поредния идиотски турнир. Писна ми във военна игра, да се въвеждат правила взети все едно от футболен мач.

              Comment


                #97
                Най-разпространената теория е, че това ще са награди за кланове с най-добри постижения в края на всеки сезон от клановите войни.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #98
                  Според тая статия http://forum.worldoftanks.eu/index.p...ese-tank-tree/ японското дърво ще се появи 8.7-8.8,което аз не мисля че е реалистично може би към 8.8-9.0 ще стане но не и преди да допълнят британското и китайското дърво с ТД и артита.
                  Дано им добавят някой бързи танкчета че ми омръзна да правя камикадзе изпълнения със БТ-7 някак...е неестествено това,друго си е да изкочиш от някой храст на хълма с вик БАНЗААААЙ!!! и 80км/ч към нищо неподозиращия враг и да се врежеш в него.

                  Comment


                    #99
                    Още лийкове от супер тестерите.
                    Като цяло артилерии (скука). Има две английски, три от 8.6 ъпдейта и първи поглед към Е-25 (премиумно германско TD):

                    Loyd gun carrier (предположительно 2 лвл) Birch Gun (предположительно 4 лвл) M44 M53/55 (УГН до 30 град в каждую сторону) БатПат (ну его видели все, запощу еще раз) Ну и радость для ПТводов Е25 З.Ы: мопед не мой, угнал с двача
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Е-25 го вземам без значение какви са му показателите.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Защо още едно ТД? Вече има 2 премиумни тд та, да бяха вкарали американско.

                        Comment


                          Mitko написа Виж мнение
                          Защо още едно ТД? Вече има 2 премиумни тд та, да бяха вкарали американско.
                          Защото това ще се харчи повече.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            1951 написа Виж мнение
                            Защото това ще се харчи повече.
                            Да, германските фенбойове са в пъти повече от американските (май че такива има само на американския сървър ).
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Imperial написа Виж мнение
                              Да, германските фенбойове са в пъти повече от американските (май че такива има само на американския сървър ).
                              Което рязко контрастира с масовото игране на американски машини, включително и премиумни.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                1951 написа Виж мнение
                                Което рязко контрастира с масовото игране на американски машини, включително и премиумни.
                                Хората са прагматици. Дори китайците. Към момента доста машини от сащианската линия имат водещи характеристики. Преди това масово се играеха руските ( КВ със зис-3 и всички производни. Бетонните КВ-3, като 6-тичка и ИС-4, като 9-ка ), после за кратко немските (когато вкараха Е - 50 и Е - 75 ) ако някой помни. Първите батчати също бяха хит за времето си. Пребалансирането на играта по нации е един от основните похвати за задържане на интереса. Въпреки липсата на официално инфо, очаквам британските артита да станат хит. Нормално, трябва да се печели.

                                Comment

                                Working...
                                X