Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клюкини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В момента не мога да намеря новината, но вчера забелязах, че при сливането на акаунтите от WOT и WOP, не само златото и опита ще е общ, но и кредитите. Това дава една интересна опция. Битките при самолетите са по-динамични и бързи. Няма го безкрайното кампене и дебнене. Грубо казано завършват около два пъти по-бързо, а дори две минути участие може да бъде успешно за играча и да спечели 50-тина хиляди при победа. За момента не е ясно какъв ще е финалния финансов баланс, но ако предположим, че ще е същия като при танковете, това дава възможност за много по-бързо гриндене на кредити, дори и за играчи с интереси само в танковата част на играта. Особено ако успеят да направят 700 битки на самолетите по време на бетата. Честно казано нямам търпение да излезе финалната версия, понеже напоследък не ми се гриндят танкове за кредити (играя само няколко типа за дневните бонуси и няколко които просто ми е приятно да карам, а Т34 напоследък не ми е хич приятен). Това ще ми позволи да изгриндя кредити за Т-62, който вече съм отворил, но не мога да купя от 4 месеца.

    Comment


      Angelmr написа Виж мнение
      В момента не мога да намеря новината, но вчера забелязах, че при сливането на акаунтите от WOT и WOP, не само златото и опита ще е общ, но и кредитите. Това дава една интересна опция. Битките при самолетите са по-динамични и бързи. Няма го безкрайното кампене и дебнене. Грубо казано завършват около два пъти по-бързо, а дори две минути участие може да бъде успешно за играча и да спечели 50-тина хиляди при победа. За момента не е ясно какъв ще е финалния финансов баланс, но ако предположим, че ще е същия като при танковете, това дава възможност за много по-бързо гриндене на кредити, дори и за играчи с интереси само в танковата част на играта. Особено ако успеят да направят 700 битки на самолетите по време на бетата. Честно казано нямам търпение да излезе финалната версия, понеже напоследък не ми се гриндят танкове за кредити (играя само няколко типа за дневните бонуси и няколко които просто ми е приятно да карам, а Т34 напоследък не ми е хич приятен). Това ще ми позволи да изгриндя кредити за Т-62, който вече съм отворил, но не мога да купя от 4 месеца.
      Не мисля!Идеята издиша от маркетингова гледна точка ако имаш например премиум танк в WoT си го ползваш за фармене на сребро за всички игри а тогава какъв е смисълът да си купуваш премиум самолет а на по-късен етап и премиум кораб може би заради обучението на екипажа,но не едва ли някой ще се изръси за прем осмак като може да си обучи пилота на някой нисък тиър.
      А и след отворената бета като дадат премиум самолетчета...НЕ няма да допуснат такъв гаф!

      Comment


        На този етап не знам дали въобще се предвиждат тиер 8 премиум самолети, за момента няма такива. А премиум самолети ще раздадат на няколко хиляди човека, едва ли ще имат чак такова значение подарените предвид вероятно половин милион и отгоре акаунти общо. По-скоро това би било стимул да се играят и двете игри, като се разшири въздействието на едната над другата.

        Comment


          Angelmr написа Виж мнение
          На този етап не знам дали въобще се предвиждат тиер 8 премиум самолети, за момента няма такива. А премиум самолети ще раздадат на няколко хиляди човека, едва ли ще имат чак такова значение подарените предвид вероятно половин милион и отгоре акаунти общо. По-скоро това би било стимул да се играят и двете игри, като се разшири въздействието на едната над другата.
          Да и аз това си мисля,че ако го направят това нещо ще го направят за да се насърчи интерес към самолетите защото сега е слаб а и предвид конкуренцията на WT...,но не мисля че ще е за постоянно например 3-6 месеца след релииса под формата на някакъв спешъл с цел постепенно да зарибят хората.

          Comment


            Не мисля, че им пука, на коя игра хората ще си гриндят кредитите, така или иначе ще играят на техен сървър. По-скоро с времето ще балансират дохода, така че почасовия доход усреднено да е еднакъв. Играчите са доказали, че дори и да имат алтернативи пак си купуват премиум танкове (има хора с по няколко премиум осмици), ще си купуват и премиум самолети по същата причина.

            Comment


              Направо от супертестъджиите:







              Има и схеми на бронирането:
              Няши, я сильно извиняюсь, что меня сегодня много и аж два раза подряд, но уж звыняйте, доблестный анонсупертестер снова шалит на дваче. Мардер 38Т Насхорн Об.140 Об.430
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Хмм а някакво инфо относно въоръжението на Nashorn,че това ми прилича на дългото 88 а на тиър 6 ТД ще е направо рай.
                И кой от двата обекта ще е тиър 10 щото и на двата пише че са тиър 10 и имат по 1900 живот?
                А до колкото виждам на Мардерчето са му сложили топовото оръдие на сегашния Мардер сигурно ще го махнат от тиър 3 версията.

                Comment


                  Пък на мене ми се струва "малко" нагло да пускат в игратат прототип ана Т-64 и в същото време да теглят локуми как Чифтен нямал място там. От друга страна са руснаци, тъй че всякакъв дебилизъм може да се очаква от тях.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Пък на мене ми се струва "малко" нагло да пускат в игратат прототип ана Т-64 и в същото време да теглят локуми как Чифтен нямал място там. От друга страна са руснаци, тъй че всякакъв дебилизъм може да се очаква от тях.
                    To зависи кой точно прототип. Май имаха един доста ранен хронологически, със много амбициозни теоретични данни и по 3 аварии средно на изминат километър. И то на полигон. Май го доработваха доста годинки преди окончателно да го захвърлят, като " изпреварил времето си" . Технологичната им култура така и не можа да достигне нивото, необходимо за серийно производство. Нали уж имат някакви " исторически консултанти ". Все ще измислят основания да се аргументират, в края на краищата на кой му пука?

                    Аха, намерих го. http://military.tomsk.ru/blog/topic-296.html

                    Объект 140. Создавался как принципиально новый средний танк с новым корпусом, ходовой частью, двигателем и другими системами. Концепция танка, компоновка корпуса и трансмиссии (готовы в 1951 г.) вызвали конфликт разработчиков, руководства завода и заказчика. Группа конструкторов во главе с А.А.Морозовым перешли на работу в КБ-60 при заводе ¹75 (будущий ХЗТМ, г.Харьков), где приступили к созданию танка "объект 430" с использованием конструкторского задела по "объекту 140". Главным конструктором КБ завода ¹183 в марте 1953 г. назначен Л.Н.Карцев, работа над проектом "объект 140" продолжена. В 1957 г. на заводе ¹183 построено 2 опытных образца. Проводились сравнительные испытания с танком "объект 430" на полигоне в Кубинке, которые выявили ряд серьезных недостатков в конструкции двигателя и трансмиссии. Разработка танка прекращена в 1958 г. по инициативе Л.Н.Карцева как по "нетехнологичному и сложному в эксплуатации". Узлы ходовой части в дальнейшем использованы при создании опытного танка "объект 167".

                    Вероятно ще пуснат развитието му в ето това. http://forum.worldoftanks.ru/index.p...%BA%D1%82-416/
                    Last edited by bigbeer; 21-08-2013, 21:31.

                    Comment


                      аз говоря за 430, не за 140, иначе почти нищо интересно няма в 140 освен че е с префорсиран двигател и калпава трансмисия, Техника и въоръжение май имаше статия за него, корпуса е с интересна форма, иначе те Т-64 дори 10 години след приемането на въоръжение още се мъчат да го дотамънят.
                      Идеята беше друга, за двойно-тройният стандарт.

                      Comment


                        Сбогом на КВАС-а.

                        В 8.9 се планира да му се вземе 122-мм оръдие. Вместо него ще получи 100-мм С-34 и някакво наречено 85БМ.

                        Т57 и Foch също щели да ги отнесат.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          1951 написа Виж мнение
                          Сбогом на КВАС-а.

                          .
                          Както се казва "голям човек, пък вярва в приказки", кога е имало реален нърф на руска техника? КВ? махнаха 107, сложиха непробиваема броня и М който го пуска само срещу неща който може да ги маже на филийка. Т-35-85 след махането на 100 мм и слагането на ново 85 е далеч по добър. Та и сега изведнъж ще се окаже че с новите оръдия се нагибателства доста повече.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Както се казва "голям човек, пък вярва в приказки", кога е имало реален нърф на руска техника? КВ? махнаха 107, сложиха непробиваема броня и М който го пуска само срещу неща който може да ги маже на филийка. Т-35-85 след махането на 100 мм и слагането на ново 85 е далеч по добър. Та и сега изведнъж ще се окаже че с новите оръдия се нагибателства доста повече.
                            КВ-то не е оня звяр, който беше някога. Лично аз нямам проблеми с него и смятам Т1 НТ за значително по-добър танк.

                            Иначе за КВАС-а, мен и сега не ми пречи, но за новобранките предполагам е ужас.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Аз споделям мнението на Гоги, че КВ и Т-34-85 почти нищо не загубиха, просто промениха характера им.

                              КВ беше далеч по-лесен за убиване преди, особено когато имаше купола от КВ-2.Разбира се, тогава пък той убиваше доста по-лесно заради оръдието.

                              Но ето един пример - и преди и сега КВ ме сваля с два изстрела, когато съм с Щуг, ако извадя късмет му трябват 3 сега.
                              Но преди ми трябваха много по-малко снаряди, за да го сваля, когато е на дистанция от мен, главно заради обемния купол.
                              Сега бронята му се усеща много над тези 75мм, а слабоите зони са доста по-малки

                              Аз също се справям успешно с тях, но въпроса е, че нърфа беше по-скоро ребалансиране на характера на танка.

                              Т-34-85 не загуби нищо или по-точно казано не стана по-слаб танк.Но след промяната вече трябваше да се играе като среден танк, което предполага малко повече мисъл и умения, докато преди промяната можеше да се играе и като тежък танк заради оръдието.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                Ха, КВ-то било звяр, просто беше нубелски танк и всеки можеше да изграе с него...а аз с Мардера (преди да го окепазят) си правех халонени на него...ех какви времена, Великият Бял Ловец дебнеше със своят мардер, а стада от безмозъчни бизони се шматкаха насам натам...сега каквото са го направили с мадера няма да ми стигне боекомплекта да трепна достатъчно за халонен, отделно след като вече не е толкова явно лесен не се играе толкова.

                                Comment

                                Working...
                                X