Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    1951 написа Виж мнение
    Първо, честит празник.
    Премиумния танк се купува по три причини - да изкарваш пари, да обучаваш екипаж или да караш нещо уникално.
    Type 62 не е най-доходоносния премиум, а докато не излезе китайското дърво, не можем да говорим, че има смисъл да помпаш екипаж.
    Значи остава уникалността на возилото. Type 62 е практически като WZ-131 и по-малко като WZ-132. Яки машини, които след месец и нещо ще са общодостъпни.
    Разбира се това по-горе е моето IMHO, което мога да обсъждам, но определено няма да ставам част от селски цирк стил еквивалентната тема в http://hardwarebg.com

    ____
    Гледам, че bigbeer ме е преварил със сходни аргументи.
    По същия начин се изгуби и уникалноста на чърчила. Е той поне вади опит за екипажите.

    Comment


      #77
      Благодаря за положителните оценки, макар че точно тоя бой си беше чист късмет (М103 да беше минал още 3-4 метра и всичко щеше да има печален край )

      1951 написа Виж мнение
      Ta за протокола, нямал съм предвид конкретни хора...
      Не съм си и помислил подобно нещо.
      Просто Тайп 62 не е лош танк и смятам, че има хора на които ще се хареса стига да са наясно какво могат и какво не могат да правят с него.
      bigbeer написа Виж мнение
      Принципно съм привърженик на по-динамичната игра.Една такава,с Т-50-2 бях пуснал в "Хвалби" на стр 8 пост 191.

      http://forum.boinaslava.net/showthre...EB%E1%E8/page8
      Като обявиха Тайп 62 за продажба смятах, че ще е нещо като Т-50-2 или ELC AMX, дори в първите няколко боя се опитах да го играя по подобен начин, ами не става, динамиката му не е на ниво.

      Comment


        #78
        Ето ви линк за 8.2 за евро сървъра.



        Само не го инсталирайте преди да е пуснат официално, пускам го за да си го изтеглите преди лудницата.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #79
          Я какво намерих:

          Неофициални изменения в 0.8.2
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #80
            Ъпдейтът е пуснат и се дръпна феноменално бързо.

            Променили са цените на премиумните танкове.
            FCM 50 t - 11 900 злато
            АТ-15А - 6500 злато
            TOG II* - 3500 злато
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment

            Working...
            X