Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Като цяло новия пач е силно икономически насочен към огромния пазар на Китай, танковете са неестествено бъфнати, поне според мен и ще наводнят играта, което не е яко от гледна точка на разнообразие. В обозримо бъдеще виждам много тежки китайски танкове и нищо различно.
    Аз-ът губи смисъл в битката. Тук на бойното поле, аз-ът се завръща единствено, когато враните впият клюнове в посечения ти труп, когато длетото потъва в надгробният камък, за да избише окованото в дати име. Бием се като отряд. Умираме сами. Винаги е било така и винаги винаги ще бъде.

    Never let the future disturb you. You will meet it, if you have to, with the same weapons of reason wich today arm you against the present. Marcus Aurelius Antonius

    Comment


      #62
      Винаги, когато въвеждат ново технологично дърво, по-голямата част от машините са здраво напомпани. Чак впоследствие наместват баланса.
      Интересно ми е дали ще пуснат в продажба Тип 59 с въвеждането на китайското дърво.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        #63
        Повече информация за промените в 0.8.2:
        Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


        Пачът тръгва утре на руския сървър.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #64
          Medivh написа Виж мнение
          Като цяло новия пач е силно икономически насочен към огромния пазар на Китай, танковете са неестествено бъфнати, поне според мен и ще наводнят играта, което не е яко от гледна точка на разнообразие. В обозримо бъдеще виждам много тежки китайски танкове и нищо различно.
          Китайските бангии идват в 8.3, което ще е някъде края на януари - началото на февруари.
          От това, което видях на тестовия от тях, дълбоко ме съмнява, че ще бъдат кой знае колко популярни.
          Тиър 1 - 6 е скука невиждана. Или по-точно виждана, тъй като всичките им танкове са нечии копия или модификации. Тиър 1 е FT-17 с топовото оръдие на Лолтрактора, тиър 2 е Т-26 с Pom-pom, тиър 3 е що-годе интересен японски среден танк със супер дупчещо оръдие (81 mm май), тиър 4 е чистокръвен М5, а не кръстоската между М5 и М8, която я има на американското дърво, тъй или иначе скаут, като скаут. Тиър 5 е Т-34-57 (1:1), а тиър 6 е малко по-смотан Т-34-85.
          Леката китайска линия от тиър 6, 7 и 8 е доста интересна, като WZ-132 (тиър 8 лек) е голяма изродия.
          Средната линия е някак си незапомняща се. Тиър 7 и 8 са едни изродчета, които не мисля, че ще са много успешни. Тиър 9 и 10 не ги пробвах достатъчно, но са вариации на тема Т-54/Type 59, но с по-мощни пушкала.
          Тежката линия е даже още по-незапомняща се. Тиър 7 е исторически правдив ИС-2 (за разлика от ИС в руското дърво, който е някакъв мелез неземен). Тиър 8 е ИС-3 с един прикрепен плуг на носа, явно да разорава полетата в свободното си време. Тиър 9 и 10 нямам впечатления.
          Не мисля, че много хора ще тръгнат да пълзят по китайското дърво, предвид неземната скука, която цари от тиър 1 до 6 и топови машини, които концептуално не са много далеч от руската линия. Само леките танкове будят в мен лека амбиция, но да видим, като дойдат.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #65
            feersum написа Виж мнение
            Повече информация за промените в 0.8.2:
            Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


            Пачът тръгва утре на руския сървър.

            Интересно е, че изпилват доста бронята на някои популярни руски танкове.
            КВАС-а уж нямаше да го пипат, а му изкартониха топовия купол.

            A иначе, малко ме съмнява, че Type 59 ще бъде пуснат пак за свободна продажба. Публична тайна е, че не е добре балансиран, тоест е малко по-напомпан, отколкото се полага на тиър 8 премиум и точно за това народа ще плаща като поп за него. През пролетта го бяха пуснали за 25 евро плюс 1000 злато, през август беше 29 евро без нищо друго, сега очаквам, че на следващата промоция ще бъде 30+ евро.
            Type 62 може и да го пуснат пак на промоция някаква, за да излъжат някой друг шаран, че като влезе китайското дърво машинката става безсмислена. Тоест, има си точен еквивалент в дървото.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #66
              1951 написа Виж мнение
              Type 62 може и да го пуснат пак на промоция някаква, за да излъжат някой друг шаран, че като влезе китайското дърво машинката става безсмислена. Тоест, има си точен еквивалент в дървото.
              Току що разбрах, че днес имам празник тъй като съм "шаран".
              Искам да запитам, по какъв начин наличието на не премиумен еквивалент на Тайп 62 го обезсмисля като премиум танк?

              Comment


                #67
                Alex2004BG написа Виж мнение
                Току що разбрах, че днес имам празник тъй като съм "шаран".
                Искам да запитам, по какъв начин наличието на не премиумен еквивалент на Тайп 62 го обезсмисля като премиум танк?
                Първо честит празник и наздраве.Другото е въпрос на тълкуване.Губи се не качеството на танка ,като премиум машина,а уникалното и място в постройката на играта.Другите скаути до момента имат скорост и маневреност,но нямаха пушка със сериозна пробивност и приличен ДПС.Само Елката има добра,макар и доста бавно зареждаща пушка,но без купол.62-ката и сега не е в челото на машините правещи много пари.Като дублират това,което за момента я прави ценна,тя губи доста от чара си.

                Comment


                  #68
                  Alex2004BG написа Виж мнение
                  Току що разбрах, че днес имам празник тъй като съм "шаран".
                  Искам да запитам, по какъв начин наличието на не премиумен еквивалент на Тайп 62 го обезсмисля като премиум танк?
                  Първо, честит празник.
                  Премиумния танк се купува по три причини - да изкарваш пари, да обучаваш екипаж или да караш нещо уникално.
                  Type 62 не е най-доходоносния премиум, а докато не излезе китайското дърво, не можем да говорим, че има смисъл да помпаш екипаж.
                  Значи остава уникалността на возилото. Type 62 е практически като WZ-131 и по-малко като WZ-132. Яки машини, които след месец и нещо ще са общодостъпни.
                  Разбира се това по-горе е моето IMHO, което мога да обсъждам, но определено няма да ставам част от селски цирк стил еквивалентната тема в http://hardwarebg.com

                  ____
                  Гледам, че bigbeer ме е преварил със сходни аргументи.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #69
                    bigbeer написа Виж мнение
                    62-ката и сега не е в челото на машините правещи много пари.Като дублират това,което за момента я прави ценна,тя губи доста от чара си.
                    Няма как да е в челото, все пак не струва колкото Тайп 59 или Супер Пършинг.

                    Comment


                      #70
                      Alex2004BG написа Виж мнение
                      Няма как да е в челото, все пак не струва колкото Тайп 59 или Супер Пършинг.
                      И това е относително.
                      Човек ако погледне ето тази статистика (http://forum.worldoftanks.com/index....tanks-in-game/) ще види, че Type 62 е не много по-доходоносен от Т-25. Единият струваше 19,19 евро, а другия е 1500 злато, което е към 6 евро.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        #71
                        1951 написа Виж мнение
                        Премиумния танк се купува по три причини - да изкарваш пари, да обучаваш екипаж или да караш нещо уникално.
                        Не съм съвсем съгласен. Скъп премиум танк се взема основно за да изкарваш пари (ако играта с танка ти носи удоволствие - толкова по-добре). За обучение на екипажите си има евтини премиуми (поне според мен). Уникалните премиум машини (с които играеш за кеф) също обикновено са евтини - T2lt, Locust, T-15 и т.н.
                        Моят Тайп 62 съм го взел за да изкарвам пари и сумата която ми носи (като минимум два пъти по-висока от посочената в линка със статистиките) ме устройва напълно.
                        Та с горните аргументи твърдя, че не е танк за наивници (шарани).

                        Ето го най-добрия ми бой с него. Танка вади пари само с подобен стил на игра (не мога да не се съглася, че има карти които не му подхождат).
                        Last edited by Alex2004BG; 06-12-2012, 21:34.

                        Comment


                          #72
                          Красив
                          бой
                          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                          Comment


                            #73
                            Ама и нерви имаш!!! Много браво!!!

                            Comment


                              #74
                              Както вече писаха в друга тема, шарани сме всички ние, които си губим свободното време с виртуални танкчета, че и реални пари даваме.
                              Ta за протокола, нямал съм предвид конкретни хора...
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                #75
                                Alex2004BG написа Виж мнение

                                [URL="http://www.myreplays.ru/rt/76d29c9d-6ca5-b04e-4e75-50ac63ba0bb2"]Ето го най-добрия ми бой с него.
                                Страхотно скаутване,като по учебник.Принципно съм привърженик на по-динамичната игра.Една такава,с Т-50-2 бях пуснал в "Хвалби" на стр 8 пост 191.

                                http://forum.boinaslava.net/showthread.php?13311-%D5%E2%E0%EB%E1%E8/page8

                                Comment

                                Working...
                                X