Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Бонусите за уикенда:



    Всички тиър 7 тежки на минус 30% и плюс 20% приходи; троен опит за първата победа; 50% намаление на Т14; 50% намаление за трениране на екипажи и 50 000 сребро ако направите 5000 демидж
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Sexton I на -50%:

      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        На теория всяка седмица през следващия месец трябва да има по една нация на която всички топ тиери да бъдат намалени с 15%. На практика обаче в момента всички танкове са намалени. Пак оплескаха работата.

        Comment


          Хора,правилно ли си преведох че,от утре двойния опит е за всяка битка!?

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            Хора,правилно ли си преведох че,от утре двойния опит е за всяка битка!?
            Правилно! За гриндещите ще е добре,аз лично се отказах от мисията за ИС-6,но тоя двоен опит ще дойде добре на стоковия ми АРЛ 44 и тъкмо ще изгриндя това страшилище Nashorn.
            Пък и другите бонуси са добри ще си купя някои осмици и доста седмици дето отдавна чакат.

            Comment


              Не се отказвай приятелю!!!Сега ще ти е по лесно!Ще има и по 5 опит,така че играй спокойно и ше успееш!Сигурен съм!

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Не се отказвай приятелю!!!Сега ще ти е по лесно!Ще има и по 5 опит,така че играй спокойно и ше успееш!Сигурен съм!
                Прав си ако успея да преструкторирам нещата може и да успея,но мисята ме хвана по бели гащи нито танкове нито пари за тях,но сега ако успея да свърша франсетата за тия 2 дни ще имам някакви шансове,даже и (малко налудничаво) надъхващ "химн" си намерих http://www.youtube.com/watch?v=w9sK0vlYE7w като се изнервя от нубелките и ми иде да захвърля всичко пускам тоя трак от една любима моя игра и се хвърлям в битка с думите "To admit defeat is to blaspheme against the Emperor! CHARGE!"

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Прав си ако успея да преструкторирам нещата може и да успея,но мисята ме хвана по бели гащи нито танкове нито пари за тях,но сега ако успея да свърша франсетата за тия 2 дни ще имам някакви шансове,даже и (малко налудничаво) надъхващ "химн" си намерих http://www.youtube.com/watch?v=w9sK0vlYE7w като се изнервя от нубелките и ми иде да захвърля всичко пускам тоя трак от една любима моя игра и се хвърлям в битка с думите "To admit defeat is to blaspheme against the Emperor! CHARGE!"
                  Преди два месеца се замислих и стигнах до извода че за коледа-нова година не може да няма някакъв по голям бонус-задача.Затова реших да държа един санитарен минимум от кредити и свободен опит съответно 6 милиона сребро и 100000 свободен опит!Сега долу горе се справям освен това ме улучиха направо в десятката!Имах ги почти всички танкове и то елитни!!

                  Comment


                    Ето тази таблица ще ви помогне за бонусите по празниците:

                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Май ще се взема Е-25.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        офертата за днес е доста добра
                        98.41 лв. (49.99 EUR)

                        This package contains:

                        - *IS-6, Tier VIII Soviet Heavy Tank;

                        - slot in World of Tanks;

                        - Miles M.20, Tier V UK Fighter;

                        - hangar slot in World of Warplanes;

                        - 4 000 gold;

                        - 30 days of premium.

                        Comment


                          Ето го коледният подарък за тази година: Click image for larger version

Name:	t2t.jpg
Views:	1
Size:	247.0 КБ
ID:	538191 Click image for larger version

Name:	t1t.jpg
Views:	1
Size:	238.8 КБ
ID:	538192 Click image for larger version

Name:	t3t.jpg
Views:	1
Size:	367.9 КБ
ID:	538193 (конфигурирал съм го със 100% екипаж).

                          Comment


                            Бонус код за всеобща употреба:
                            WGNY2014

                            Дава 3 дни премиум.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              feersum написа Виж мнение
                              Бонус код за всеобща употреба:
                              WGNY2014

                              Дава 3 дни премиум.
                              Аз ще изчакам да го обявят официално все пак.
                              А и днес като се логнах в WoWP намерих един доста странен подарък тиър 2 КИТАЙСКИ изтребител Hawk III това е първият китайски самолет в играта(американски,произвеждан в Китай) самолетчето си има китайски обозначителни знаци и пилот китаец явно следващата нация в WoWP ще са китайците...

                              Comment


                                Този код как се ползва бе хора!?Много съм зле с компютрите!

                                Comment

                                Working...
                                X