Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    логваш се на сайта на играта и там под името ти има падащо меню

    Comment


      falcon_bg написа Виж мнение
      Аз ще изчакам да го обявят официално все пак..
      Аз ще си ги ползвам трите дни, като го обявят официално - пак ще пробвам, може да проработи пак
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        mirror2 написа Виж мнение
        логваш се на сайта на играта и там под името ти има падащо меню
        Логване трябва да значи да вляза в сайта?

        Comment


          Логваш се на сайта на играта --> До ника ти има една стрелка натискаш я и ти излиза падащо меню --> Activate bonus code --> WGNY2014 --> activate -->

          Comment




            Айде на Тайповете.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Ако смяташ да се класираш до 15-о място от 200к играчи... стискам ти палци значи
              Дори и 1000-та злато ще е трудно достижимо от първо четене...

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Като знам,че пак нощните шмекери ще спечелят всичко хич не ме и интересува тоя евент.
                Просто един жалък опит на WG да привлекат интерес от WoT към WoWP ако даваха повечко бета кодове за WoWS можеше и да се пробвам.

                Comment


                  veso_t написа Виж мнение
                  Ако смяташ да се класираш до 15-о място от 200к играчи... стискам ти палци значи
                  Дори и 1000-та злато ще е трудно достижимо от първо четене...
                  Тайп си имам
                  Пък и наистина нямам шанс да се класирам. Поне за малко злато ще се пробвам.

                  Ама като се замислиш, в ESL с доста по-малко главоболия се изкарва някакво злато. А най-безглавоболно е да си го купя
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Поне за малко злато ще се пробвам.
                    Да не се заричам, но дълго време няма да пипна танк Т6 и надолу.........

                    Comment


                      veso_t написа Виж мнение
                      Да не се заричам, но дълго време няма да пипна танк Т6 и надолу.........
                      Това е цената на ИС-6

                      За себе си реших, че няма смисъл да се мъча и само си правих кефа с 6 и 5 тиър. А за Т18 и Т82 си имам добри екипажи
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Тези ивенти ще стават все по-чести. WG бяха отчели големи успехи с гоненето на ИС-6.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Ами конкуренцията здраво им диша във врата. И докато при самолетите все още тяхната игра има някаква малка ниша с нейните неангажиращи 5 минутни битки, то при танковете първите клипове показват възможност за безусловно доминиране на WT. Така че целта на WG в момента е да хвърлят максимум стръв на играчите, така че със спечеления напредък да ги обезкуражат при бъдещото преливане на играчи. Ако имаш в гаража премиум танкове на стойност няколко стотин евро доста сериозно ще се замислиш дали да ги зарежеш и да преминеш при конкуренцията.

                          Comment


                            Angelmr написа Виж мнение
                            Ами конкуренцията здраво им диша във врата. И докато при самолетите все още тяхната игра има някаква малка ниша с нейните неангажиращи 5 минутни битки, то при танковете първите клипове показват възможност за безусловно доминиране на WT. Така че целта на WG в момента е да хвърлят максимум стръв на играчите, така че със спечеления напредък да ги обезкуражат при бъдещото преливане на играчи. Ако имаш в гаража премиум танкове на стойност няколко стотин евро доста сериозно ще се замислиш дали да ги зарежеш и да преминеш при конкуренцията.
                            Направо ще ги отвеят с подскачащите им танкове

                            Comment


                              За ранна бета е нормално да се виждат такива неща. И не като да не виждаме същото и в три годишната wot:
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                              Не знам все още е рано да се каже със сигурност, но за мен концептуално WT е на светлинни години напред. Много пъти съм го писал това и явно много хора дразня, но начина по който е вкарана артилерията в WOT е буквално малоумен. Викането на артилерийски бараж от леките танкове е с пъти по-адекватно решение, аз сътм писал за това сигурно една година преди да разбера че WT ще вкарват танкове въобще. Да не говорим за дистанциите на стрелба и още по-малоумната спотинг система. Там няма такова нещо дистанциите на стрелба са между 300 и 1000 метра и няма спотване въобще. Танковете се рендерират и можеш да ги видиш преди някой от екипажа ти да ги е спотнал. Поне според тестерите де, на клиповете не се вижда достатъчно добре. Довода че това би дало нечестно предимство на хората с добри машини е несъстоятелен понеже аз с 5 годишна система ъпгрейдвана с евтина видеокарта (128 битова радеон) вадя към 50 FPC при движение с 300kph на дест метра над земята със самолетите, при настройки сложени на филмово качество.
                              Всичко това не пречи гайджин да вкарат собствени малоумия. Но поне са се поучили от грешките на WG, не и повтарят и като следствие от това имат потенциал.
                              Виж ако ще кажеш че е повече pay to win, тук бих се съгласил с теб, там има повече начини да си изхарчиш парите там, чрез които да получиш директно предимство, от колкото във WOT.

                              Comment


                                При парите които съм вложил в вот, вероятността да ида на друга игра е равна на 0.

                                Comment

                                Working...
                                X