Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    Човека е от старото поколение, чички. Твърдоглави и изпълнителни. Като е гледал, неговия приятел за 44к битки до къде е, мислел , че това е играта. Сега задобрява с бързи темпове. След тази битка, мисли да се квалифицира като артилерист Победа! Битка: Комарин Танк: Sexton II Опит: 601 кредита: 12372 Постижения в битка: Най-добър стрелец, Значка за майсторство: "Танков ас"
    хехехех...И аз съм чичка от старото поколение, та и твърдоглав и изпълнителен. Ама някак си напипах правилния път в игрицата Пусто нали мразя да ми дават непоискан акъл, та не слушах никого, като започвах и се учех да играя. Четях форуми и гледах много клипчета.
    И СЕ СТАРАЕХ ДА МИСЛЯ С ГЛАВАТА СИ!
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Пък аз съм батко още, но от старото поколение, също акъл не приемам, отделно какъв е смисълът от акъл получен от човек който играе по корено различен начин. Отделно различните играчи имат различни цели- за мен примерно е важна само и единствено победата, други обаче гонят рейтинги и им е мерак да са сини и лилави.

      Comment


        kamos написа Виж мнение
        Чърчилите струват ли си времето да се занимавам с тях?
        Ако не ти е проблем, че са супер бавни ще се оправиш с тях. Чърчил 1 е добър, но супер бавен танк. В началото докато обучиш екипажа, ще се изтормозиш но после нещата тръгват. Малко го поразвалиха танка, но е железен. Чърчил 7 е още по-бавен и по-лош. Нито стреля нито броня има. Принца е супер като танк. 10-ката им също е на ниво.
        [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

        В гаража:
        Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
        Великобритания: Alektro, Churchill I
        САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
        Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

        Comment


          Центурион 1 изобщо не ми пасва. Много кекав, всеки втори удар му трупясва пълнача или поврежда боекомплекта. С него имам най-слаб процент - 47% победи за машина с повече от 100 битки.

          Comment


            vvasman написа Виж мнение
            Центурион 1 изобщо не ми пасва. Много кекав, всеки втори удар му трупясва пълнача или поврежда боекомплекта. С него имам най-слаб процент - 47% победи за машина с повече от 100 битки.
            Ако го играеш от хълдаун даже си е много ефективен танка,купола е много здрав танкове от тиър 9 и дори 10 понякога не го пробиват има си и наклон на оръдието а самата пушка си е мечта за тиър 8 среден,на мен като ми се падне битка на Прохоровка с него просто знам,че минимум втори клас майсторска значка ще забърша щото с тоя обзор и способност за хълдаун като се окопая насред картата просто няма какво да ме изкара от там.

            Comment


              Май всички знаят, че над маската на оръдието е вафла и се дупчи от всичко. Не че нямам успехи, просто ми е много крив. Не стига ниския процент победи, но и от към сребро много ме овътря. Това е единствената осмица с която продължителната игра е 100% вътре.
              Също така ММ-ма е отвратително неблагосклонен.

              Ето нещо от днес:

              Click image for larger version

Name:	shot_064.jpg
Views:	1
Size:	352.5 КБ
ID:	546041

              Comment


                Просто трябва да се пригнусиш и да кампиш на втора линия, за сметка на това пък следващият Центурион е убер кеф, дори без топовото оръдие. с малкото съм се надстрелвал едновременно с Т-54 и Т-62 от има няма 30 метра на голо полем, и им направих повече щета отколкото те двамата едновременно стреляйки по мене ми направихас него (вторият) до скоро ми беше най-високата щета в битка.

                Comment


                  Имам още 40 000 и ще го мина, просто ми прави впечатление, че показателите ми не са лоши, но процента на победи с тая машина е много малък. Общият ми е малко над 55.

                  Comment


                    Аз много подценявах първия Центурион, не за друго а защото много пъти го бях побеждавал в битка, както един на един, така и от засада. При това и с по нисък тиар танкове. Сега след като го взех играта с него изключително много ми допадна. Много здрава купола, повече от добър наклон на оръдието, страхотен пенетрейшън и сравнително бърза стрелба. При положение че аз не съм някакъв голям играч, показателя ми на победи е 50,8%, почти всяка битка съм над 2К щета. Изключително съм доволен. Разбира се на загубите вкарва с парите но приемливо. То кой 8 тиар не го прави. Само да кажа че играя без премиум акаунт. Мисля, че е по-скоро до напасване на играта към особеностите на танка, или просто по принцип да играете по начин според който този танк ви пасва.

                    Comment


                      munhed написа Виж мнение
                      Разбира се на загубите вкарва с парите но приемливо. То кой 8 тиар не го прави.
                      Като изключим двта британеца другите 8-ци са доста на плюс, аз преди да си накъпя премиуми с Пършинга си вадех парички.

                      Comment


                        И за мен Центуриона е първата осмица на минус(играя без премиум), но 7/1 е по-добър в парите, почти ми е на нула.
                        И двата ги карам с първия двигател и подобрено окачване, което означава че не са в топ конфигурация, но 7/1 с последното оръдие има добра алфа и добра защита на купула. Голям недостатък и за двата е повреждането на боекомплекта, което става при удар в челна проекция, както и критикъл на екипажа (редовно ми умират пълнача и командира). Не знам къде е разположен боекомплекта, но е много кекав и най-редовно го повреждат по два-три пъти.

                        Comment


                          Караш Центурион без двигател? Анатема,, на този танк това му е най-силната страна, иначе само първият е кекав защото всичко го пробива, вторият има 127 мм чело и държи много на бой.

                          Comment


                            Искам да мина линията, пък после ще ги видя в пълния блясък. 7/1 го карам като тежък - с този двигател си е такъв и засега съм доволен 57% победи при 70 битки. Предполагам, че двигателя и веригите ще го подобрят, а ще освободя и още един слот, на който мисля да му сложа оптика или бинокъл. Тия 410м обзор могат да се увеличат.

                            Comment


                              "вторият има 127 мм чело и държи много на бой" ? Може би са го резнали нашите руски приятели ?

                              Comment


                                vvasman написа Виж мнение
                                Искам да мина линията, пък после ще ги видя в пълния блясък. 7/1 го карам като тежък - с този двигател си е такъв.... а ще освободя и още един слот, на който мисля да му сложа оптика или бинокъл. Тия 410м обзор могат да се увеличат.
                                Нещо много кардинално бъркаш, но не е моя работа да ти давам наклон на пикалото.
                                Центурион е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО подвижен танк, сега ако ти си си спестил изцяло ресърча на двигатели вече е друга работа...имаше в клана един индивид Маймунес, той не ресурчваше двигатели и компоненти без които може, и при това имаше наглоста да влиза в отборни битки с тия инвалиди,някой друг да му изкарва битките (понеже в отборната експите се разпрерделя равномерно почти независимо от заслугите). Как да е аз поне на 7/1 първо ресърчнах последният двигател, оръдието от предният си е съвсем адекватно и е особено скорострелни, аз даже на моменти го предпочитам пред 105 мм, 410 обзор са съвсем достатъчни, осоено ако трябва да зертваш нещо друго заради тях, аз моят го карам с вентилация, табилизатор и дотиквач (само когато съм с 105 мм).

                                Comment

                                Working...
                                X