Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    След 4232 битки моя Stug III вече започна да катери 5ти скил на екипажа!


    За тези битки ми донесе почти половината Снайпер медали, повечето Топ гън-и и повечето епични медали.Всичките Халонени са на негова сметка!

    Невероятна машина освен, че издържа финансово гаража, носи и много радост!
    Attached Files
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Подробно за Индиеца:
      http://wot-news.com/main/fmsg/29178/15478/19
      Някой има ли го вече, да сподели впечатления?
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Нищо особено,добро оръдие-дупчи,точно е,бързо.Слаба броня-пълна мукава.Добра/сравнително/ скорост.И една подробност:изкарва доста кинти,може би колкото и Тупе 62.
        Не е кой знае колко голяма атракция.
        P.S. Това във топова конфигурация.
        Клан [8282] .

        Comment


          Изживявам невиждан културен шок от Е-50 и съм на ръба да го зарежа...
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Ако си с пантерово оръдие дълго ще се мъчиш.

            Comment


              1951 написа Виж мнение
              Изживявам невиждан културен шок от Е-50 и съм на ръба да го зарежа...
              E-50 е най-ефективният ми танк, ако си тръгнал да го гриндиш от сток, не знам, остави го и събери свободен хп. Аз конвертирах огромно количество елитен хп за да го взема с всичко освен най-добрия двигател.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Imperial написа Виж мнение
                E-50 е най-ефективният ми танк, ако си тръгнал да го гриндиш от сток, не знам, остави го и събери свободен хп. Аз конвертирах огромно количество елитен хп за да го взема с всичко освен най-добрия двигател.
                На игра 135 съм вече. От 60 - 70 игри е с 105-мм оръдие, а от около 25 съм и с топовия двигател.
                Но представянето ми е пародийно. 42% победи, 930 ефективност, 24% оцеляване, 118 убити, 1305 среден демидж.
                Не се получава да го играя като Panther II (чист снайпер), подвижността не ме задоволява. Ако съм на открити карти и съпортвам от втора линия - горе-долу ок. На градските карти в повечето случаи съм труп. Просто не уцелвам стила и трупам само нерви.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Съжалявам, ама нямам скорошни риплейове. Моя е с 63% победи от ок. 200 игри. Чист снайпер не става, Т9 си, трябва да си агресивен. Бронята му е достатъчно прилична за умерено агресивна игра, но трябва да се танцува. А да, тарани при всяка възможност, ама всяка.

                  Забавното в случая е, че Е-50М е уж същото, обаче се справям трагично с него. Но имам доста малко игри, така че нямах време да му свикна.

                  ... всъщност излъгах, май най-ефективния ми танк е 50/100. 67% победи от 166 игри с него При това в момента е с ужасен екипаж.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Ето два произволни мои риплея. Ще се радвам на съвети.



                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Погледнах набързо само загубата, понеже трябва да се отнасям. Мисля, че трябва да ти е ясно какво не е наред там. Започна много добре, обаче след това само се въртеше в кръг и те беше страх да натиснеш. Прочее това ми е видно веднага, понеже нерядко падам по същия начин
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Изживявам невиждан културен шок от Е-50 и съм на ръба да го зарежа...
                        Защо, какво не му е наред?

                        едит: сега дочетох и останалите постове.

                        Аз го раздавам като снайпер, и избягвам да влизам в близък бой. На градска карта гледам да дебна да стрелям по дългите прави улици. Оръдието е достатъчно скорострелно и точно. Машината е висока и с хубав обзор, та и за скаут става.
                        Last edited by feersum; 09-05-2013, 08:52.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Аз пък съм тръгнал по новата средна линия. В момента съм на индианеца и определено имам проблеми да му свикна. Вчера с това чудо един Т28прототип за малко да ме настигне, като се гонехме около една скала... Направо нямам думи. Та да питам, мобилността оправя ли се със второто окачване и двигател? Иначе с останалите му проблеми ще мога да свикна мисля, но със слабата мобилност е трудно.

                          Comment


                            Всъщност, Индиец, правен е за Индийската армия.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Imperial написа Виж мнение
                              Всъщност, Индиец, правен е за Индийската армия.
                              Е, нали индианците са ги нареки така защото първоначално са ги сметнали за индийци.

                              Angelmr написа Виж мнение
                              Аз пък съм тръгнал по новата средна линия. В момента съм на индианеца и определено имам проблеми да му свикна. Вчера с това чудо един Т28прототип за малко да ме настигне, като се гонехме около една скала... Направо нямам думи. Та да питам, мобилността оправя ли се със второто окачване и двигател? Иначе с останалите му проблеми ще мога да свикна мисля, но със слабата мобилност е трудно.
                              С веригите и топ мотора динамиката е много прилична, други са му проблемите на Винету.

                              Comment


                                Alex2004BG написа Виж мнение
                                С веригите и топ мотора динамиката е много прилична, други са му проблемите на Винету.
                                Тоз танк е по-скоро Раджеш, не Винету
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X