Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    От яко цънкане - воюване с танковете забравих яко форумите, но днес пък реших да напиша нещо тука относно тези машини.
    Значи към настоящия момент в хангара имам пантера ( Ел котарачо), пантера ²² ( ел котарачо ²²) ,Тигър който ми се стори яко дървен дори и с това превъзховно оръдие 88/71, като същият израстна в Кьонингс тигър ( казвам израстна , защото го продадох, а екипажа му бе прехвърлен на кралският тигър). Имах ягд пантера за която мога да кажа че е невероятна, но поради намеса на хлапето все заминава за продан, ягд пантера ²² ( лично за мен голям боклук независимо от оръдията ) която отиде в кошчето тотално.
    Патнерите ... те са ми слабост и няма да се продават, като следващото ще е Е 50 , което щесе продаде последствие и ще се вземе Е 50 м. Та за тези котки мога да кажа че са страхотни, като единствено ме е яд че незнаех след 100 % обучение на екипажа кое умение да им сложа на командирите( вече първо ще е винаги лампичката, а след това онова колко е повреден противниковия танк и поразен екипажа). Значи с пантера ² заради това че ме пуска само с превъзхождащ противник взех да играя като снайпер но и за това съм с оръдитето 75/100, като родължавам да залага ма на тактиката удрям и бягам, защото усетят ли ме горя с два - три изстрала че и накрая и пари губя.
    Патнера ²² гадината веднъж се продаде и благодарение на свободния опит след повторна покупка я направих топава и сега съм направо в изпаднала в онази циганска дума дето немагат да я казват мангалите "организъм". Казвам че изпаднах в духовна "злобарка" защото този гад се преставя страхотно нищо че е с 88 мм оръдие. Нози ден играя картата " тих бряг" отначало тръгнах към острова , но останах скрит зад скалите и се смлях да стрелям като накой ловец на пусия по кралски тигър , Е 75, федя и маус. От там получих един изстрел от Е 75 и веднага си обрах багажерите и хукнах на обратно , като тръгнах на горе към планината за да помогна на едно ИСУ 152 което искаше помощ. отидох при него и що да видя ... взе да се показва един ИС - 7 скъсах му веригите и изпълних култовата песен "Дим да ме няма ", която съпроводих в чата с една благозвучна псувня " Да ви е..а п...а майчина педали мръсни " . Този с ИС 7 писа каво съм аказал, а аз се спуснах да атакувам от другата страна от която преди това се ометох. ИСУ 152 взе да ми вика да се върна на помощ но му теглих една май на и спринтирах и добре че го направи, защото след като минах покрай моста видях едно Т 54 как врещи за помощ. отидох му на помощ а той горкия влязал в престрелка с един обект 267 , а аз като го видях направо изтръпнах. Оново една българска ... с много мамата и го атакувах като неспрях да се движа за да не получа накой бонус...., като видяха какво правя съотборниците взеха да ме насърчава, но за жалост Т 54 бе унищожен и останах сам срещу този монстър да воювам. Минах на подкалибрени и таман да му нанеса последния удар и ИСУ 152 ми го взе от там без да спирам атаката продължих на пред отидох на базата завзех я но се оказах срещу арт пантера , т 28 про и един гаден французин ПТ. Издумках арта и зачаках тези да ме атакуват едновременно но отново ИСУ 152 се на меси като издумка френското ПТ но остана Т 28 на който му набих един подкалиблрен и таман вече берях душа ( дали ще завърша битката) Хумел му тресна един снаряд. Получих похвали за смелата игра , а пантерата отново се диказа като страхотна машина за атака.
    Другото зверче е един голям кралски котарак , като за него мога да кажа - Страхотен е и нама да се продава. Може да купя слот но него няма да гопродам зада си купя Е75 . Та тигър ²² е машина която кърти яко кинти и доставя удоволствие в играта за разлика от прехвалевият си предшественик.
    П.П. Понеже съм доволен от ИС 3 въпросния глиган няма да отива в коша а ще бъде допълнен с ИС 8.

    Comment


      #77
      Инересен и емоционален кратък разказ.Мислил ли си за публикации?

      Comment


        #78
        Почти изживях "организъм" и аз, докато четях... Колегата е ценител
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #79
          bigbeer написа Виж мнение
          Инересен и емоционален кратък разказ.Мислил ли си за публикации?
          Рядко изпитвам такова напрежение от битка но тогава направо ме обхвана една студена злоба която казваше да ги смачкам на всяка цена защото везните яко клоняха в полза на противника.
          feersum написа Виж мнение
          Почти изживях "организъм" и аз, докато четях... Колегата е ценител
          Ако имах кинти щях да си направя сам танков музей в кой то задължително щях да имам пантера, кралски тигър, ягд пантера, Т 34 - 85; СУ 100; ИС 3; Т 54 и Т 72
          и всичките щяха да са действащи

          Comment


            #80
            tconiotconev написа Виж мнение
            .....
            Другото зверче е един голям кралски котарак , като за него мога да кажа - Страхотен е и нама да се продава. Може да купя слот но него няма да гопродам зада си купя Е75 . Та тигър ²² е машина която кърти яко кинти и доставя удоволствие в играта за разлика от прехвалевият си предшественик.
            П.П. Понеже съм доволен от ИС 3 въпросния глиган няма да отива в коша а ще бъде допълнен с ИС 8.
            Здравейте уважами виртуални танкисти. От 01,30 часа на 09.02.2013 година моят кьонигс тигър е на 100 % топов и независимо, че екипажа не е с максималните умения е невероятна машина. С него се воюва приятно, лесно, а стрелбата е точно по мой вкус: бърза и супер точна, с голям поразяващ ефект. Казвам голям поразяващ ефект защото с него успях да обезглавя един ИС 7. Бронята на големея кралски котарак е наистина здрава и много надеждна. Като размер танка е огромен спрямо руският глиган ИС 3, но за мен всичко останало е на много в пъти +++++++ . Накратко вземайте кралският тигър и няма да съжалавяте НЕВЕРОЯТЕН Е. Малко е бавничък, но все пак е тежък танк, който ви препоръчвам, като ценители на виртуалните танкове да го имате във виртуалният хангар.

            Comment


              #81
              Я вижте това:

              Шторм (kruta): Немецким топсветом на 8 уровне будет RU 251 Prototype SpPz mit 90mm BK. (про него уже Серб рассказывал, но вдруг не все помнят).
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #82
                красив е и най-важното (за мен) е "истински".

                Comment


                  #83
                  От много, много време играя Хетцер със 105мм-то оръдие. Преди малко пробвах 10 битки със уж историческото 75мм. Равносметката е средно по 2 убийства на битка. Ще дам плюсове и минуси за двете оръдия.

                  105 mm StuH 42/L28
                  (+)
                  >В повечето случаи - един удар - едно убийство (това е оръдието за бройкаджиите).
                  >Не е нужно да се прицелваш прецизно с високоексплозивните снаряди (почти няма риск от рикошет).

                  (-)
                  >Бавно презареждане.
                  >Ниска скорост на снарядите (трудно прицелване и улучване по движещи се цели на разстояние)

                  75 mm Pak 39/L48
                  (+)
                  >Висока ефективност при прицелване на далечно разстояние
                  >Висока скорост на снарядите

                  (-)
                  >Няма плюсовете на 105 мм-то

                  Та дилемата ми е следната:
                  Хетцерът ми е боядисан в 3-те камуфлажа перманентно и си е красавец с автентичното оръдие. Играя също пак агресивно със 75мм и се получават интересни битки..... Трудно обаче се правят бройките на 105 мм-то, а е и друго респекта при вида на 9-10 убийства нали? ..... да се правя на исторически достоверен от което да изпитвам удоволствие, или да съм BAAAD ASS?
                  Моля, помагайте с мнения
                  Last edited by Петър Илиев; 10-03-2013, 23:03.

                  Comment


                    #84
                    Ще го карам с дебелото и това е! Все пак играта е достатъчно фантасмагоризирана

                    ....

                    За 20 контролни поредни игри, с 105 мм (3 кумулативни снаряда), средно убийствата за битка са почти 4, така че продължавам дърварската с голямата секира!
                    Last edited by Петър Илиев; 12-03-2013, 16:21.

                    Comment


                      #85
                      Някои да сподели как се държи фердито и дали си струва от яг-пантерата 2 кои от 2 та бих те ми препоръчали ?

                      Comment


                        #86
                        Имам ги и двата - Ферди и ЯгдПантерата 2. Не мога да преценя кой ме кефи повече и за това и двата са в хангара. Макар топ оръдието им да е едно и също, маниерът на игра е коренно различен.
                        Ферди е бавен, по-скоро като тежък танк се играе. Добре брониран челно, макар да си има и слабите зони, с него можеш малко по-смело да излезеш рисково, да се позабавиш докато се целиш и яко да думнеш врага, уповавайки се на добрата си броня.
                        ЯгдПантер2 е динамичен, бърз, повратлив. По-слаба броня, но с рационални ъгли, за разлика от сандъковидния Ферди. С ЯгдПантер 2 сменяш позиции, появяваш се на неочаквани места. Удряш здраво и изчезваш.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          #87
                          А как върви цената на ремонта на фердито и цената на 128мм снаряди?.То фердито без сандъка с инструменти и щита от фугаси явно си лесна мишена.Гледам че имаш и VK 3002 (DB) винаги съмче чудел да ли да го взема все пак няма кои знае какви оръдия за нивото си

                          Comment


                            #88
                            feersum написа Виж мнение
                            Аааа стигат ни и сегашните досадни бързи и смъртоносни светулки.То само тва ни липсваше още 1 комар със 90мм во

                            Comment


                              #89
                              dragunova написа Виж мнение
                              ...Гледам че имаш и VK 3002 (DB) винаги съмче чудел да ли да го взема все пак няма кои знае какви оръдия за нивото си
                              VK 3002 (DB) го взех и го пазя в гаража, защото от него се очаква да тръгне втората немска средна линия. Натрупал съм му 90 000 експириънс и чакам. Инак в битки машината доставя удоволствие, но си абсолютно прав, че оръдията са слаби за нивата боеве, в които пускат този танк.
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                #90
                                И накрая WG ще направят една типична WG педерастия и новата немска линия няма да тръгне от DB...
                                Но и аз си го държа. Върши работа танкчето, нищо че му е слабичко оръдието.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X