Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз лично не съм имал нужда да играя с премиум танк (имам Т34) за кредити от август миналата година, а оттогава досега си купих няколко десетки и минах доста нови линии. Особено сега с тези мисии постоянно правя по достатъчно много кредити, а обирам бонуса в максимум половината дни от месеца. Не знам при вас каква е нуждата от кредити, аз не виждам за какво ми е да купувам тиър 8 премиум.
    Как е при вас, играете ли често за кредит фарм или предимно тренирате екипаж?

    Comment


      А не може ли за кеф да играем премиумите? СП примерно има уникален геймплей, Т4 също е приятен...а онзи ден си взех ФЦМ, е те това е мечатаният среден танк, убер кеф.

      Comment


        Естествено че може, нали затова питам кой какво го влече към премиум машините От тях си има откровено фън танкчета като Е-25, където фарма е на по-заден план.

        На мен лично Т34 ми харесваше като го играех миналата година, мисля че съм с 60% победи над него от към 200 битки и малко над 2К среден демидж. Аз играя всякакви линии танкове и не ми остава време да се заигравам с премиумите, повече ме влече да грайндя нови машини и да пробвам всичко

        Comment


          ooo ima mnogo забавни машини сред премиумните, Т-127 примерно, има и такива които искат много особен стил на игра - Су-100У. Иначе гринденето на кинти поне за мене е на втори пла, аз так аи так ахаресвам по-ниските нива машини, където икономиката е на плюс, а в Т9 и Т10 твърде много се набляга на нещакойто са ми скучни, не че не се получават добри неща с американските средни, но по-рядко

          Comment


            Имам два тиър 8 премиума - Type 59 и КВ-5. Играя ги и за кеф и за пари. Каквото трябва в момента.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              1951 написа Виж мнение
              Имам два тиър 8 премиума - Type 59 и КВ-5. Играя ги и за кеф и за пари. Каквото трябва в момента.
              Да попитам!Колко средно се изкарва от битка с ТИПА и с КВ?

              Comment


                Gugushev написа Виж мнение
                Как е при вас, играете ли често за кредит фарм или предимно тренирате екипаж?
                Фармя от време на време... Не съм приритал за кредити, че и без това не играя сериозно.
                Тайп 59 ми е основна машина за кредити. Иначе на Lowe обучавам немски екипажи, но вече няма за какво - за всички необходими машини си имам екипажи. PzKpfw V/IV e прекалено смотан, че да обучава екипажи за някоя по-сериозна машина.

                don4o написа Виж мнение
                Да попитам!Колко средно се изкарва от битка с ТИПА и с КВ?
                С Тайп 59 - без премиум вадя чисти 50-60 хиляди кредита от битка. Снарядите и ремонта са супер евтини.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  Да попитам!Колко средно се изкарва от битка с ТИПА и с КВ?
                  Това е сложен въпрос. Имаме победи, загуби, добри, средни и отврат игри. Средно танкчетата вадят по 25 - 30 000 сребро чисто и без приемиум. Тоест това е средна печалба на битка, като отчитаме че при загуба приходите са доста по-малки, а при победа по-големи. Ако се събере хубава серия от отлични победи и прилични загуби, то може за 12 - 14 игри да се изкарат 500 000, но това е при условие, че шансът е на твоя страна.
                  Last edited by 1951; 14-11-2013, 00:57.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Моите лични наблюдения с премиумни танкове (тия които имам и на тестовия), са, че танковете от един тиър са балансирани като доходност. По слабите танкове са по доходни, а по силните по слабо. Тези с голяма алфа са им скъпи снарядите, а тези с малка алфа пък са посредствени. Примерно на лъвчо, т-34-3 са по 1000 парички, а на супер пършинга и ягата са по 250 парички. Теоретически, тия с по голямата алфа следва да печелят повече, но са така балансирани, че тая няма как да стане. Примерно лъва го пуска с 10 тиър, танка е бавен и слабо брониран. Демек стоиш по отдалеч и снайпваш, и съответно ловиш не пробил и рикушет. Т-34-3 пък прави много демидж, но пробива малко, и не движи оръдието, отделно презарежда бавно и лошо цели, слабата броня друго. Тоест, принуден си поради неточното оръдие със слабо пробитие и лоши ъгли да се завираш във враговете. Обаче слабата броня и дългото презареждане ти пречат да оцелееш и налееш много демидж.
                    Супер пършинга наистина беше супер, добра предна броня и сносно оръдие. Излизаш ек ек срещу врагът и го пердашиш по люкове. Сега нито може да излезеш, нито да снайпваш отдалеч... можеш от всичко по малко, и краен резултат посредствен танк.
                    Ягата за момента е най доброто, горе доло добра броня, оръдието пробива, снарядите евтини... ама много бавна, ако беше и по бърза щеше да е имба.
                    За КВ-5 съм чувал само лоши неща вече. Танка е огромен, оръдието неточно и не пробива, бронята днес вече няма значение. Преди кусура му беше кофата, сега целия е кофа, защото със злато го дупчат като масло.
                    Тайпа е най добрия и доходоносен премиум. И то е добър, не защото има специален баланс да му дава повече кредити за единица демидж, а просто защото е балансиран и лесен за игра. Има си и скорост и рикушетна броня и не лошо оръдие, като е лишен от някакъв сериозно спъващ го недостатък. Примерно, лъва е бавен и мек, супер пършинга е бавен и с малко пробитие и демидж, Т-34-3 трябва да се завира, пък е мек. Ягата е бавна и не маневрена.
                    Казват, че ИС-6 бил добър (не съм го пробвал), защото с новата точност вече може да уцелва от време на време люкчета отблизо.
                    И може би, най важното. Ако си мислите, че можете да играете премиум машини със златни снаряди-няма да стане. Печалбата ще е пренебрежително малка.

                    Comment


                      За КВ-5 съм напълно съгласен с казаното. Вече е под всякаква критика и от пач на пач става все по - зле! Дори бих стигнал до там да кажа, че в скоро време получавам повече рикошети и непробили на Леопард ПТА отколкото на КВ-5... Но поне пари изкарва що - годе добре.

                      Comment


                        Играта я направих преди пет минути. Както се вижда, КВ-5 абсорбира огромно количество поражения и самият той налива здраво. В конкретната игра говорех по телефона и се включих минута след началото, когато вече падахме 1:5. На в градчето бях сам срещу петима, гътнах трима, един го разглобих страшно и той избяга, но с петия не успях да се справя.
                        Та, КВ-5 и броня има и оръдието не е чак толкова зле. Пари изкарва и е забавен за игра.

                        Click image for larger version

Name:	shot_169.jpg
Views:	1
Size:	437.8 КБ
ID:	537891
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Mitko написа Виж мнение
                          Моите лични наблюдения с премиумни танкове (тия които имам и на тестовия), са, че танковете от един тиър са балансирани като доходност. По слабите танкове са по доходни, а по силните по слабо. Тези с голяма алфа са им скъпи снарядите, а тези с малка алфа пък са посредствени. Примерно на лъвчо, т-34-3 са по 1000 парички, а на супер пършинга и ягата са по 250 парички. Теоретически, тия с по голямата алфа следва да печелят повече, но са така балансирани, че тая няма как да стане. Примерно лъва го пуска с 10 тиър, танка е бавен и слабо брониран. Демек стоиш по отдалеч и снайпваш, и съответно ловиш не пробил и рикушет. Т-34-3 пък прави много демидж, но пробива малко, и не движи оръдието, отделно презарежда бавно и лошо цели, слабата броня друго. Тоест, принуден си поради неточното оръдие със слабо пробитие и лоши ъгли да се завираш във враговете. Обаче слабата броня и дългото презареждане ти пречат да оцелееш и налееш много демидж.
                          Супер пършинга наистина беше супер, добра предна броня и сносно оръдие. Излизаш ек ек срещу врагът и го пердашиш по люкове. Сега нито може да излезеш, нито да снайпваш отдалеч... можеш от всичко по малко, и краен резултат посредствен танк.
                          Ягата за момента е най доброто, горе доло добра броня, оръдието пробива, снарядите евтини... ама много бавна, ако беше и по бърза щеше да е имба.
                          За КВ-5 съм чувал само лоши неща вече. Танка е огромен, оръдието неточно и не пробива, бронята днес вече няма значение. Преди кусура му беше кофата, сега целия е кофа, защото със злато го дупчат като масло.
                          Тайпа е най добрия и доходоносен премиум. И то е добър, не защото има специален баланс да му дава повече кредити за единица демидж, а просто защото е балансиран и лесен за игра. Има си и скорост и рикушетна броня и не лошо оръдие, като е лишен от някакъв сериозно спъващ го недостатък. Примерно, лъва е бавен и мек, супер пършинга е бавен и с малко пробитие и демидж, Т-34-3 трябва да се завира, пък е мек. Ягата е бавна и не маневрена.
                          Казват, че ИС-6 бил добър (не съм го пробвал), защото с новата точност вече може да уцелва от време на време люкчета отблизо.
                          И може би, най важното. Ако си мислите, че можете да играете премиум машини със златни снаряди-няма да стане. Печалбата ще е пренебрежително малка.
                          Значи нещата със Супера сега са много странни. Значи лично аз бях го забравил т.е. обирах му опита на екипажа и след това играех сама с Т 34 за кинти, но ккто казах онзи ден забелязах нещо странно. Звяра си носи кинти достатъчно добре но трябва да се смени тактиката според първоначална оценка на противниковия отбор, а след това на база противник който ще ти излиза. По тази причина аз винаги за втори изстрел съм подготвил подкалибрен снаряд. За сега големи притеснения ми създават ИС 3; КВ; 4 от 8- мо ниво,а от 9- то ниво основен проблем ми е Е 75. Та ако видя че ги няма въпросните проблемни машини си карам с нормални снаряди. ПРи липса на такива противници играя по агресивно но и умно, а има ли ги крия се яко и гледам да ги дебна за изстрел от зад или встрани. Накратко Персика си вади 30 000 нормално. Наскоро имах случай дето не можех да пробия китаец и Т 44 дори със злато, а на екипажа - мех водача или стелажите със снаряди които са и резервоари без щета, а това ми намирисва на чиитари.

                          Comment


                            На американският сървър пускат КВ-220 в продажба на Черния понеделник.



                            По някои твърдения, това ще го има и на ЕС сървъра.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              OMGOMGOMGOMG

                              на супертест сървъра са пуснали и SU-76I
                              Last edited by StrEagle; 28-11-2013, 14:57.
                              War, war never changes..

                              Comment


                                До Никулден може да си купите КВ-220, КВ-5 и руския М3:

                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X