Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пробвах новото подаръчно танкче ЛТП ей сега,хареса ми не е някой боклук има същото оръдие като Т-127 бронята както се очакваше е по тънка,но е с хубав ъгъл и дава доста рикошети танкчето е много маневрено 52 градуса в секунда,но има скорост от 45км/ч и адски бавно и изнервящо ускорение предимство е че е много миниатюрно и се крие лесно

    Поправка:Това с ускорението не е вярно просто съм забравил да си вдигна шофьора на 75% сега си ускорява прилично.

    Comment


      feersum написа Виж мнение
      Type 59

      Тиър 8 среден китайски танк

      Предимства:
      Бърз, маневрен, нисък профил, мощно оръдие.

      Недостатъци:
      Слаб преден долен бронелист. Голям люк на купола. Не може да се използва за обучаване на танкисти за друга нация. Част от БК се намира в купола и лесно се уцелва.

      Оръдие: Като пробивност и поражение оръдието е идентично с 100 мм ЛБ-1 на Т-44, но по-неточно и с по-бавно прицелване.

      Машината я играя както и Т-44 - бързи агресивни маневри, със стрелба в движение - стабилизаторът е препоръчителен. Танкът е много маневрен и ускорява добре. Гледам изобщо да не спирам. Стрелям възможно най-отблизо, защото на средни и големи разстояния обикновено не уцелвам.

      Доходността е отлична - за 10-15 игри с премиум чистата печалба е милион кредита.

      Не се подвеждайте по изгледа на танка - въпреки, че визуално прилича на Т-54, Тype 59 няма възможностите на руския си роднина. Помнете, че сте само 8 тиър и играйте съответно. Ако харесвате Т-44, този танк ще ви допадне.
      Пич пробвал съм китаеца и да ти кажа че въпросното чудо е в пъти по добро от Т 44 на която и казвам "ЗАЖИГАЛКА" ; мислех че Т 43 е зле но имало и по зле - говоря за Т 44. Въпросното недомислие ще се превърне в Т 54 с помоща на свободен опит, а тази помия Т 44 ще отиде в небитието.

      Comment


        Въпрос за М60, доходноста му като на нормален Т10 ли е или като на премиум танк?

        Comment


          normal
          War, war never changes..

          Comment


            Така значи аз в момента имам два премиума първият е Супер Пършинг и Т 34 - "черният рицар" отделно на тестовият сървар пробвах и лъва за жалост нямах остатъчно сребро за ИС 6 защото изпробвах СУ 122 - 44.
            Лъва - за мен е само голямо име и до там, като това го канстатирах още на първата игра на тестовият.
            Супер Пършинг или като му казват руснаците ПЕРСИК. Страхотен танк. Слаби страни на танка е скороста и това че оръдието го пипнаха и сега я няма тази пробивност. Преди спокойно дупчех в шасито ИС 3 челно а сега трябва да стрелям с подкалибрени. Броня + екранировка си е супер, но с тези модове, шкурки и зони за пробивания нещата неса като трябва и затова нещата при пършинга се вговняват защото сега всички целят горната част накупола или от встрани под екраните на купола. Въпросните екрани на купола ги изрязоха и се откриха повече зони, а това стана поради многото жалби че неможели да го пробият или че оръдието дупчи много. Накратко в моя Персик нося 13 подкалибрени .. които влизат в употреба ако някой се направи на интересен. Екипажа ми е на 4 та специалност + основната стават 5 и ще правя още специалности на този танк.
            За точност на оръдието мога да кажа, че е страхотна в моите ръце след като само този танк има 3000 и кусур битки а насреща към 200 медала - снайпер. Медали войн съм направил 4 като всичките боеве не ми бяха никак леки. Отделно с има и медал рещаващ взвод като в самият бой прибрахме 12 танка. За медала желязна стена - аз му казвам тухла нама да говорим защото всички знаят колко пердах яде това животинче. Накратко Супер Пършинга си е повече от супер. Доходност - без премиум може да се достигне и до 30 - 40000 сребро при умна игра. Чистата печалба пада поради ремонта. На Пършинга статистиката ми е 49% защото с него играе и моят син, а така също защото в битки ходя да спасявам тъпите руснаци.
            Т 34 - черния рицар - В момента екипажа ми е на 92 % обучение. С нарасване на опита се подобряват и уменията на екипажа, маневреност на танка. Въпросната машина съм я оборудвал с дотиквач, стабилизатор и мрежа + камуфлажна боя. Здравината на купола е пословична. За удара на оръдието не искам да коментирам защото е в пъти по добър от този на лъва. Точност на изстрела феноменална. Поради меката предна част на шасито трябва да се играе като на открито се застава в позиция ромбика, но тук винаги ти късат веригите в противен случай шасито ти е пробито. Ако местноста е по начупена използвам големия ъгал за свеждане на оръдието или играя с купола. Накратко по време на битка вашето място в бойния ред трябва да бъде малко зад тежките танкове и пред ПТ - САУ. препоръчително е в близак бой с вас да има среден танк който да ви пази докато заредите, а след това да му мисли този който се закача с вас. Снощи имах такъв случай при който влязох в клинч с един ИС 3. Противника си помисли че понеже бавно зареждам и ми е мека предната част на шасито ще ме опатка бързо на стана така че му набих един в горната част на купола и го аморакнах.
            След 15 битка започнах да свиквам с Черния Рицар и на косъм да взема войн но руските блядки като видяха българското знаме неми го оставиха.
            Доходност без премиум спокойно можете да направите между 40 - 50000 сребро.
            П.П. До сега не съм ползвал с него подкалибрени снаряди дори при битки с танкове 10 ниво защото най малкият демидж който нанася е 399.

            Проба на Руското ПТ -САУ 122 - 44 . Хубава пъргава машинка на базата на Т 44. Важно е да бъде оборудвана с дотиквач, усилени прибори за примерване зада свива мерника бързо и мрежа инак нещата отиват на .... Пълнача умение безконтактна боеукладка.
            Доходност 25 - 40000 сребро .

            Comment


              ,,П.П. До сега не съм ползвал с него подкалибрени снаряди дори при битки с танкове 10 ниво защото най малкият демидж който нанася е 399. ''

              ???
              Все съм си мислел,че най-малкия е 300,ама щом казваш

              Comment


                Време е за двумесечния ми обзор на премиумната техника. Не съм включвал подаръчните, а само тези, които реално са били или са достъпни за купуване. Тези, които са с "+" в момента не се продават свободно.
                Лятото WG направиха няколко зверски оферти, което помогна на не малко танкове да придобият по-сериозни продажби (TOG II, PzIV schmalturm, Panther M10), но като цяло няма сериозни промени в това, какво купува и какво играе народът.
                Lowe и Т34 продължават да са най-масовите тиър 8 премиумни, като за Т34 съм сигурен, че до пет - шест месеца ще стане най-масовия премиумен в играта. Освен ако не го свалят от продажба, де. От друга страна, SP-то вече два месеца не е в продажба и няма да бъде поне още три седмици, така че другите 8-мици имат време да натрупат бройки.
                Друга масово продавана стока си остават премиумните 5-ци. Churchill III, Т14 и Т-25 са супер масови играчки. Excelsior по всичко личи, че ще се присъедини към групата и скоро ще е най-добре продавания британски премум.
                Третата харчеща се група са премиумните TD-та, като 8.8 cm Pak 43 JagdTiger продължава да се води най-доходоносния премиум (според http://www.vbaddict.net). По тази линия да отбележим Е-25, който е в продажба само от месец, но е ясно, че ще става все по-масов. В руския сървър имало вече оплаквания, че са прекалили с количествата.
                На дъното са си все същите френски и британски машини, като АТ-15А предполагам, че няма скоро да бъде свален от трона си на "най-зле продаван премиум, ever!"
                След три седмици се чакат новите китайски машинки 112 и Т-34-3, които със сигурност ще се вклинят в таблицата.

                Churchill III - 136 423

                T34 - 132 620*

                Lоwe - 116 633

                Т-25 - 115 315

                T-127 - 109 778**

                T14 - 102 695

                Super Pershing + - 91 584

                T2 Light Tank - 88 664

                Type 59 + - 78 462

                PzKpfw 38H735 (f) + - 74 619

                КВ-5 + - 58 305

                FCM36 Pak40 - 58 288

                Dicker Max - 53 251

                PzKpfw S35 739 (f) - 49 396

                105 leFH18B2 + - 46 984

                Valentine - 46 538

                M22 Locust - 43 929

                Matilda - 40 692

                PzIV schmalturm - 40 423

                8.8 cm Pak 43 JagdTiger - 36 726

                ИС-6 - 35 928

                СУ-122-44 - 34 547

                Т-15 - 29 164

                Ram-II - 27 470

                СУ-100Y - 25 966

                Panther M10 - 25 340

                PzKpfw B2 740 (f) + - 23 330

                Matilda Black Prince - 21 899

                TOG II - 19 830

                Excelsior - 17 981

                FCM 50t - 16 963

                Type 62 + - 16 495

                Е-25 - 16 104

                АТ-15А - 11 118

                Sexton I - ***

                * - в тази сметка влизат и 25 832 бройки, които са подарени на играчите след вкарването на М103
                ** - тук влизат не само купените, но и получените покрай някаква врътка с промо кодове в зората на WoT
                *** - wot-news.com не искаше да дава данни за Sexton I, но предполагам, че продажбите са му мизерни
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  1951 написа Виж мнение
                  *** - wot-news.com не искаше да дава данни за Sexton I, но предполагам, че продажбите са му мизерни
                  Едва ли, аз неприятно често го срещам това, може просто да го няма в базата, от друга страна Екселсиора се вижда много рядко.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Едва ли, аз неприятно често го срещам това, може просто да го няма в базата, от друга страна Екселсиора се вижда много рядко.
                    Виждаш Sexton II, който си е стандартната британска тиер 3ка. Аз Sexton I не съм видял до сега, а Excelsior се мяркат все по-често.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Аз по-добре знам какво виждам...нали?

                      Comment


                        Питане към по-светнатите- кои са премиуммашините със специален ММ, в смисъл таква коите биват пускани с не повече от 1 ниво по-силнимашини. За сега съм открил само Т-127 и ЛТП...е Б2 също но 50 евра за такова за малко множко, особенно на фона на исзтъпленият адето ММ-то ги сервира.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Питане към по-светнатите- кои са премиуммашините със специален ММ, в смисъл таква коите биват пускани с не повече от 1 ниво по-силнимашини. За сега съм открил само Т-127 и ЛТП...е Б2 също но 50 евра за такова за малко множко, особенно на фона на исзтъпленият адето ММ-то ги сервира.
                          Тоест да имат ММ +/- 1, ли? Те са много такива.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Гоги,най-удачните са FCM-50 и ИС-6-тях не ги пуска по-горе от Тр9,а там си нагрибат достатачно манги

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Тоест да имат ММ +/- 1, ли? Те са много такива.
                              A поименно? аз които проверих нямат такъв.

                              Comment


                                fidelis написа Виж мнение
                                Гоги,най-удачните са FCM-50 и ИС-6-тях не ги пуска по-горе от Тр9,а там си нагрибат достатачно манги
                                Проблемът изобщо не са парите, а това как ММ-а се гъбарка с мене. Иначе сигурен ли си за тези двата? защото американските ми Т8 премиуми ги пуска (напоследък) предимно и само в Т10. Което за момента почти ме е отказало да играя.

                                Comment

                                Working...
                                X