Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз си има работа за пари, играта я играя за кеф. Ето кефи ме аз да го има пък плебса да го няма, ако покрай това танка е и приятен з аигра е само плюс, като навъртя 100-тина битки с него подозирам че ще му свикна. За сега окомерно изкарва към 20К на победа,
    Бих си купил и другите британски неща, но ми се виждат прекомерно неиграбилни...въпреки че някой дена ако ги пуснат на 50% промо може и да се излъжа....иначе за пари си има т34 и СП, и двата с екипшажи от звергове с по 905 на 4-то умение, тъй че за пари мога да си жуля с тях, дор д ам егръмнат яхвам друият и се получава нон стоп игра....въпреки че при нормална игра всички машини 9без центурион и кернавон) до Т8 са си на самоиздръжка, дри с хубав бензин и други глезости, при нормален акаунт.

    Comment


      Другите британски - имах Матилда бляк принс - изкарваше прилично сребро, положителен от към игри - убийства, 55% победи, танков ас. Направих с него 130 битки .... и го продадох - ами никакво удоволствие от играта с него не изпитвах, а да играя с танк без удоволствие - ми защо да се наказвам.
      Т-25 си го държа, защото ме кефи като играя с него.

      Comment


        uzi71 написа Виж мнение
        Другите британски - имах Матилда бляк принс
        Na това само като му видях статове и го отписах, и е грозно. Иначе горе визирах по-соро ТОГ Матилдата скоро май беш ена промо, но не можах да се пригнуся.....Но и ТОГ, само като си представя как ми връхлите стадо Квас-ове и ме отвяват..при това бидейки щастливи д анадруста толкова щета...м-неее, трябва да е поне 80% off че да се излъжа.
        То не не случайно не се и виждат в играта такива.

        Comment


          Вчера с кваса срещнах ТОГ. 1 на 1. Убих го естествено, а той не можа да ме пробие - нито веднъж. То май е живо наказание да го играеш тоя влак.

          Comment


            имал си късмет, или той е стрелял на автомат. Оръдието му е повече от прекрасно, всъщност е като на Т7 .....проблемът е че е ужасяващо бавен, аз на теста го пробвах, но като ен мога да стиган до вразите з акакво ми е оръдие? да стоя в базата да кампя? мъъъничко по-подвижен д абеше щях да си го купя...а да това че е с нестандартен екипаж също е проблем....трябва да с еорпазнят два танка за да го караш, същият проблем като със су-100У

            Comment


              Днес имах две прекрасни игри с чърчил 3, а след това още 5 отвратителни. танка вече е станал страхотен наливач, но при тъп отбор, който те оставя сам да си стоиш на фланга, трудно може да се направи нещо. Просто чърчила не може да стои и да кампи, не му достига пробивност, нито алфа. Аз поне не мога да го играя като кампер. Той трябва да е активен и да налива постоянно с оръдието си. А сам срещу 5 или 6 противника трудно се оправя. Но малко от малко да са адекватни съотборниците е способен на малки чудеса с това оръдие.

              Comment


                Почвам д аму свиквам на А33, или поне факта че съм все в топа на карайният резултата за това говори. При нормална игра се получава 25К чисти (нормален акаунт). Освен това при правилнопозициониране и бронята може да издъвжи нещо, поне фактът че оцелявам а потенцуиално с ами надрусали 1,5-2К щета за това говори. Номашината не е лесна за игра, никак даже.
                Но като се свикне. в момента средната ми щета с него е 535, за 16 битки първите 5 от които потрес и изумление (и средна щета тогава около 300), последните се държи около 1К. 73% точност и 3 снайпера от последните 10 игри.

                Comment


                  Пак нямах работа и реших да извадя от wot-news количеството премиумна техника на ЕС съвръва. Не съм включвал подаръчните, а само тези, които реално са били или са достъпни за купуване. Тези, които са с "+" в момента не се продават свободно.

                  С две думи Т34, Lowe и SP все така са ултра масови. С временното спиране от продажба на SP вероятно другите тиър 8 ще дръпнат сериозно.
                  Другата масово купувана стока остават тиър 5ците и по тази линия очаквам светло бъдеще пред Excelsior.
                  СУ-100Y бързо се покачва в таблицата. Стабилно се покачват и продажбите на другите TD-та - Dicker Max, FCM36 Pak40 и 8.8 cm Pak 43 JagdTiger (който в момента се води най-доходоносния премиум въобще).
                  На дъното остават изчадия като АТ-15А, TOG II, Panther M10 и FCM 50t (въпреки, че за него се чуват прилични неща).

                  Churchill III - 125 651

                  T34 - 119 711*

                  Lоwe - 110 060

                  T-127 - 107 593**

                  Т-25 - 101 201

                  T14 - 94 795

                  Super Pershing + - 91 312

                  T2 Light Tank - 82 971

                  Type 59 + - 78 432

                  PzKpfw 38H735 (f) + - 73 143

                  КВ-5 + - 55 627

                  FCM36 Pak40 - 48 194

                  Dicker Max - 47 792

                  105 leFH18B2 + - 46 289

                  PzKpfw S35 739 (f) - 44 405

                  Valentine - 44 358

                  M22 Locust - 40 616

                  Matilda - 37 881

                  PzIV schmalturm - 32 797

                  8.8 cm Pak 43 JagdTiger - 31 295

                  ИС-6 - 30 977

                  СУ-122-44 - 29 844

                  Т-15 - 26 510

                  Ram-II - 25 085

                  СУ-100Y - 20 156

                  Matilda Black Prince - 19 977

                  PzKpfw B2 740 (f) + - 18 857

                  Panther M10 - 18 332

                  Type 62 + - 16 477

                  TOG II - 14 892

                  FCM 50t - 14 043

                  АТ-15А - 9 685

                  Excelsior - 4 483

                  * - в тази сметка влизат и 25 832 бройки, които са подарени на играчите след вкарването на М103
                  ** - тук влизат не само купените, но и получените покрай някаква врътка с промо кодове в зората на WoT
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Behold!!!
                    Запознайте се с новия Type 59... който ще е почти, като стария...
                    Ще има китайското 122-мм оръдие (онова с 300 мм златна пенетрация), 14,4 секунди презарядка, 3,4 време за прицелване, неизвестна точност (ама трябва да е нещо около 0,48), малко по-слаба броня от Type, сходна маневреност и динамика...



                    Това в момента е дадено за супер тест в 8.7 и ще се пусне в продажба в 8.8. Нямам търпение да го тествам!
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Иии, ама как ме дразнят тези руснаци, съдейки че някой от моделите им с аправени по заводски чертежи (които са леко различни от популярните) имат много добри източници, поради което би трябвало да знаят че бронята на куполат ана т54/55 (и производните ) не е 200 мм, която като се сложат наклони става чудо-юдо. Реалната дебелина е 152-159, в челото,+ ъгъл, съгласно заводският чертеж, приведено =200, но те се правят на разсеяни и смятат ъгъла два пъти....и разни други подобни изпълнения.

                      П.С. това във връзка с дебелините на китайскит екуполи (демек на производните)

                      Comment


                        M60

                        Click image for larger version

Name:	shot_175.jpg
Views:	1
Size:	697.1 КБ
ID:	536800

                        Честито на всички нови собственици
                        Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                        Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                        ESL BG WoT Master League Admin

                        Comment


                          Честити да са ви! Оръдието изглежда много читаво! Може да се ползва екипаж от друг среден без наказание като при премиумни?
                          У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                          Очередь возмущалась, но не расходилась.

                          Comment


                            Със здраве да си ги карате!

                            Качете някой риплей.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Със здраве да си ги карате!

                              Качете някой риплей.
                              Ще гледам да направя някоя по хубава игра и тогава.

                              Засега първи впечатления - по-бърз на равно от М48 (губи още по-малко скорост на завои), но по-бавен на баир нагоре. По баира на Санд Ривър надолу закача 60 км/ч. Също толкова повратлив - тия 2 градуса отгоре почти не се усещат щото Патъна и без това си е много шавлив. Оръдието е съвсем малко по-точно и по-бързо свиващо от топовото на Патъна, в движение се стреля спокойно. Доста често ми трошат аморака, корпуса на танка е по-висок и по-рядко се уцелва странично верига или ролка. Като цяло - Патън с леки разлики, но не бих се заклел, че е по-добър, камо ли МНОГО по-добър, както се прехласват някои по рандъмите.

                              http://dox.bg/files/dw?a=91c9d28b4c

                              Ето някаква съвсем произволна игра - просто да се види танка, иначе не е с нищо особена.

                              DOX.bg предоставя безплатно пространство от 5 GB за съхранение, организация и споделяне на файлове с големина до 2G.


                              Още една - по-добра от първата.
                              Last edited by Raste; 25-07-2013, 18:09.
                              Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                              Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                              ESL BG WoT Master League Admin

                              Comment


                                Ааа нямам търпение да се прибера!!
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X