Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	shot_001.jpg
Views:	1
Size:	620.0 КБ
ID:	532354
    Видях нов премиум танк. Среден американски, 5 тиър за 1500 злато. Направих само една битка Победа демидж 804, ремонт 1930, снаряди 1064, пари 26417, чисто 20423

    Comment


      Това са го давали като подарък на всеки, който в бетата е направил 1000 битки.
      Не знаех, че са го пуснали в продажба.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Mitko написа Виж мнение
        [ATTACH=CONFIG]19920[/ATTACH]
        Видях нов премиум танк. Среден американски, 5 тиър за 1500 злато. Направих само една битка Победа демидж 804, ремонт 1930, снаряди 1064, пари 26417, чисто 20423
        Хмм на тестовия нали? Сега като се разрових това е бил подаръчен танк за бета тестери с минимум 1000 битки и не вижда тиър 7 битки.
        Странно защо го пускат в продажба отново ако ми хареса може най-после да си взема нещо от тиър 5 или може да предпочета оня нов британски тежък.

        Comment


          Оха, ще си купим ново Шермънче

          Comment


            Тоя танк беше подарък за бета тестърите. Преди около година или малко повече WG бяха решили да го пуснат в продажба - заедно с pre-order машините Pz V/IV, А-32 и M6A2E1, за които при пускането на играта беше обещано, че ще са ексклузивни машини и няма да се продават свободно.
            Съответно народът скочи да протестира масово и се отказаха да ги продават.

            Иначе не е лоша машинка - на първа страница на темата съм му направил кратко ревю
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Те пискаха за Преордърнатите, не за подаръците. Иначе ако им е мерак спокойно могат "желаната" версия на М6А2 да направят, а не тази която реално е построена, даже ще е по-забавно защото онази е с по-дебело чело на корпуса.

              Comment


                Май и М4А2Е4 щяха да го продават заедно с пре-ордърите. Ще поразровя архива с новините, дано не са ги изтрили.

                M6A2E1 не съм виждал от супер много време, иначе е добра машина. Всъщност и Pz V/IV и А-32 не съм виждал от много месеци, явно тия играчи ги няма вече.

                Като се сетя... поне седмица след края на бетата в битките отборите включваха по десетина M6A2E1, останалите до 15 - Pz V/IV
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  M6A2E1 не съм виждал от супер много време, иначе е добра машина. Всъщност и Pz V/IV и А-32 не съм виждал от много месеци, явно тия играчи ги няма вече.
                  Преди месец или два видях M6A2E1 - за съжаление бе от моя отбор. Pz V/IV не съм виждал от адски много време, а А-32 не си спомням да съм виждал въобще.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Аз ги имам всичките. А-32 е забавна машинка. Pz V/IV е по-зле даже от лошия aufkl. Panzer и избягвам да я играя много. Сега с новия танк малко й се загуби уникалността. M6A2E1 е що годе добър. Понякога изненадващо лесно се пробива, в купола има много слаби места. Ще ги поиграя малко, да направя хубави replays и ще ги кача тук. А за сега ще оставя 2-те машинки от колекторското издание:

                    http://wotreplays.com/site/222767 BTSV
                    http://wotreplays.com/site/222753 Pz2J

                    http://wotreplays.com/site/209068 M6A2E1
                    http://wotreplays.com/site/209115 M6A2E1
                    War, war never changes..

                    Comment


                      аз миналата седмица видях един М6, но първо играх много агресивно, пък тези на моят фланг много пасивно и като ресулата те стаояха зад д'наъа и просто гледаха как мен ме растрелват...с други думи не можах много да го огледам.

                      Comment


                        Не разбрах сега, значи този нов премиум танк шърмана ще го вкарват в играта като замяна на супер пършинга или просто го пробват.

                        Comment


                          Mitko написа Виж мнение
                          Не разбрах сега, значи този нов премиум танк шърмана ще го вкарват в играта като замяна на супер пършинга или просто го пробват.
                          Не е нов, просто има малко бройки от него в играта, затова не си го виждал.
                          Вероятно планират да го пуснат за свободна продажба. Едва ли ще замени точно СП - все пак М4А2Е4 е тиър 5.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            СП - Льове

                            Имам СП от известно време и не може да се каже, че съм го усвоил както трябва. Машината ми е приятна за игра и си изкарва парите. Четейки за предстоящите промени по нея обаче започвам да се замислям дали да не я продам за злато както бе описано в някои от съобщенията на разработчиците за предстоящия пач и да си закупя Льове с малко додаване на златце. Някой разбрал ли е вече как точно ще става продаването - както продаването на обикновен танк, но с опция за злато вместо за пари? въпрос към играещите с Льове тук - Лъвчето заслужава ли си парите? За него имам добри екипажи от Хеншел Тигъра, който ми е сред любимите машини и от КТ - мога да си ги въртя и да си тренирам танкистите. Как смятате - подобна врътка дали си заслужава?

                            Comment


                              Аз Lowe имам, и съм много доволен, но не мога да направя сравнение със СП.
                              Стилът на игра донякъде е подобен на КТ.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Сергей днес е казал, че механизмът, който ще позволи да си продадеш SP-то за злато не съществува в момента в играта и трябва да се разработва отделно. А това струвало пари и можело да не се появи в 8.7....
                                Та както казах и по-рано, SP-то може и да не го видим скоро
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X