Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Здравейте!Един от любимите ми танкове е ИС-3.Разбирам че ще има промени по него.Някой знае ли в каква насока ще са и това за добро ли е или не?Благодаря предварително!
    Бъф ще е! Предната броня ще бъде с по-добри ъгли и няма да бъде променена от 110 на 100мм както някои писаха също и танка ще стане малко по-висок.

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Здравейте!Един от любимите ми танкове е ИС-3.Разбирам че ще има промени по него.Някой знае ли в каква насока ще са и това за добро ли е или не?Благодаря предварително!
      Основно касаят визуалния модел. Леко изтъняване на бронята на места, малко по скосени ъгли тук-там, някои плоски повърхности стават по-заоблени, като цяло нищо съществено. Субективното ми усещане е, че става малко по- динамичен в управление, но и по-забележим на картата. По труден за кампене и определено по приятен за бой в движение. Допълнително ще има още корекции по време на самия тест свързани с бъгчета и леко докалибриране, предполагам. Финално ще можем да бъдем категорични едва след официалното пускане на пача.

      Comment


        Бронята на ИС-3 нямало да се пипа според Сергей.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          1951 написа Виж мнение
          Бронята на ИС-3 нямало да се пипа според Сергей.
          Те и на Е-100 не му пипаха бронята в сантиметри, но пак го направиха трудно пробиваем, дори за новите пушки чрез корекция на модела. Сега много народ реве. Нека видим какво според галвния пиандурник значи " балансиране " в тоя случай. Мисля,че се очертава като здрав бъф за сега. Искат да го направят доминиращата 8-мица заради турнирите и многото рев из рашънцките форуми, че се бил обезличил.

          Comment


            Имам прозрение (четях си нещо, че работата ми е такава) как рашките ще получат не един, ами цели 3 нови Т9-Т10 тежки танка, прилично ОП.
            Първият който ще изглежда и най-традиционно, Обект 705, 95-100 тона по проект, 152 мм оръдие. Другите два...който може и да се разминат...ама надали ще са К-91 в два варианта, с рпеден и заден двигател.

            Comment


              Значи отново си купих КВ- 1С малко късно го преоткрих , но оправданието е, че "Никога не е късно" въпреки лошото което го очаква този танк във виртуалния свят. За неговото преоткриване незнам колко битки имам но в крайна сметка това чудо ми докара много приятни емоции и няколко медала "войн" благодарение на удара който нанася оръдието. През почивните дни яко го разцъквах защото имаше малка промоция за тежките танкове 6 - 7 мо ниво и аз успешно се възползвах от нея. На едната битка дори с лекота набих 3000 демидж, като играх в стил ПТ ( показване, удар, назад, презареждане и отново напред).
              Тъйкато знам какво го очаква КВАС - а съм решил твърдо да му обуча екипажа на на яколко умения и след това може да отиде на новия КВ 122 който се очаква да бъде в 6 то ниво).
              Отделно отново си купих едно СУ 152 което си е в точната конфигурация "ЗВЕРОБОЙ". За това чудо мога да кажа , че е много непредсказуема машина или по точно с непредсказуемо оръдие гаубица ( може да ме упрекнете че играя с фугасницата но ме кефи). Навремето това чудо нямаше проблеми с бронебойните снаряди, а сега въпросните много рикушират и трабва да се играе с фугаси, които пък съм бил свидетел как може да вземат от 100 до 1100 урон на врага. Успях да взема войн с тоза фугасница, като направих един куп танкове 9 - то ниво да плачат, но все още се чудя за снарядите колко като бройка и вид да нося с мен. СУ 152 съм го оборудвал с мрежа, усилени прибори за примерване и дотиквач + камуфлажна боя. Отделно второто умение задължително на всички от екипажа ще е маскировка. Готиното на това оръдие мушнели някой танк яко наказва и винаги има критове по модули и на екипажа. Твърдо ще седи в хангара.
              ИС . Много противоречиво мнение, като май нещата отиват отново да го купя и оставя в хангара - май нещата отиват на виртуално колекциониране .
              ИС 3 - супер танк. Страхотна броня, точно оръдие голям удар. Твърдо седи в хангара.
              ИС 8- страхотен стига да е топов, а моя е точно такъв. Седи в хангара и пари носи.
              ИС 7- първата десятка коята не продадох и остана. Значи имам отворени, купени и продадени Е 100; и ягд панцер Е 100. С тези двете десятки направих 5 - 6 игри и веднага на хаспела отврат ремонт.
              П.П.Днес с новия пач получих още един слот защото май това танкче с него ще отиде в небитието.
              П.С. В хангара имам 21 машини, 10 празни слота които чакат да се напълнят с планирани машини + вече и един подарен слот отново.
              Last edited by tconiotconev; 29-10-2013, 16:31.

              Comment


                Здрасти,и аз колекционирам,подобно на тебе.Ако някой много е играл с КВ 2 ,ще помоля да ми кажете някои тънкости,че ми е много труден,ама нали е от колекцията....

                Comment


                  radoslav_691 написа Виж мнение
                  Здрасти,и аз колекционирам,подобно на тебе.Ако някой много е играл с КВ 2 ,ще помоля да ми кажете някои тънкости,че ми е много труден,ама нали е от колекцията....
                  Двойката и тънкости са несъвместими понятия. Тухла отвсякъде. Не може да се крие, не може да избяга, има едно от най- неточните оръдия в играта. Вървиш напред, като се молиш да стигнеш боя, преди да са те надупчили. Който и да се мерне пред тебе го изпаряваш с един фугас. Винаги си им първа мишена, заради ужасната алфа. Ако успееш да го дотътриш в някой град, между сградите, може и АС да гушнеш. Стига да ти излизат поединично с достатъчно толеранс за презареждане.

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Двойката и тънкости са несъвместими понятия. Тухла отвсякъде. Не може да се крие, не може да избяга, има едно от най- неточните оръдия в играта. Вървиш напред, като се молиш да стигнеш боя, преди да са те надупчили. Който и да се мерне пред тебе го изпаряваш с един фугас. Винаги си им първа мишена, заради ужасната алфа. Ако успееш да го дотътриш в някой град, между сградите, може и АС да гушнеш. Стига да ти излизат поединично с достатъчно толеранс за презареждане.
                    Абсолютно точно!Късмет с танка!

                    Comment


                      е,мерси,аз също стрелям с фугасните и така го играя,няколко пъти мъка и голям кеф като се падне хубава карта

                      Comment


                        Пичове ИС 3 са го нърфнали яко. Значи отвратително са му изменили визията и от един елегантен тежък танк са направили един тантурест надут .... немога да определя танк. Оръдието са го ръфнали яко - скъсили са го и сега невзема като преди, а и точността са я влошили. Отделно май иска усилени приводи наводки които преди ги нямах, а сега ще трябва да ги сложа.

                        Comment


                          Баси, а навремето беше най-могъщата тежка 8-мица. Нямаше втори такъв в играта. А и верно, както казваш - красив. Жалко.

                          Comment


                            Абе защо пушката на Т-44 е толкова слаба? Имам предвид сравнена например с тази на Пантера II?

                            Comment


                              tconiotconev написа Виж мнение
                              Пичове ИС 3 са го нърфнали яко. Значи отвратително са му изменили визията и от един елегантен тежък танк са направили един тантурест надут .... немога да определя танк. Оръдието са го ръфнали яко - скъсили са го и сега невзема като преди, а и точността са я влошили. Отделно май иска усилени приводи наводки които преди ги нямах, а сега ще трябва да ги сложа.
                              ...

                              Worcho написа Виж мнение
                              Абе защо пушката на Т-44 е толкова слаба? Имам предвид сравнена например с тази на Пантера II?
                              Защото платформата не e скапана като Пантерата.
                              Last edited by ViktorKitov; 10-11-2013, 22:15.

                              Comment


                                Worcho написа Виж мнение
                                Абе защо пушката на Т-44 е толкова слаба? Имам предвид сравнена например с тази на Пантера II?
                                Много си е добре танка!Ти какво искаш-вместо ЛБ-1 да ти сложат БЛ-10?

                                Comment

                                Working...
                                X