Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    kamos написа Виж мнение
    Някой да е играл с А-43?
    Играх го на тестовия и ми хареса.
    Пъргава играчка, която става за тормоз. Гледай на нея, като на тежък лек или лек среден.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Също ако има някой опитен с т-34-85 да ми даде някви съвети,че работата е много трудна.[/QUOTE]

      На мен лично Т-34-85 ми е мн любима машина - имам над 1000 битки с него и ще остане завинаги в хангара.
      Трудно се играе с него, особено докато екипажът му е още необучен. Няма силно изразено качество като повечето други танкове в играта. Трябва да се внимава много, защото бронята му се пробива от всички. Става за поддръжка, става в определени моменти за снайпер - оръдието му не е лошо за тиъра. Силата му обаче е когато на скорост фланкира ТТ и ТД и без да спира продължава към следващата цел - най-добрите ми игри с него са ми се получавали на Химелсдорф с точно такъв стил на игра. Гледам на минимапа къде има самотен противник, отивам към него и ако гледа към мен заобикалям още и така...

      Comment


        Да взема и аз да поискам съвет - предполагам, че повечето от вас имат опит с ИС-7.
        Аз сега се сблъсквам с него и шокът е голям - оръдието му е адски неточно, прицелва мн бавно и не пробива. Бронята е само отпред и то ако си скрил долния лист. Сравнително подвижен само когато се движи направо.
        Сложил съм му вентилация, дотиквач и стабилизатор, който много се колебая дали да не сменя с ускорено прицелване(от място не уцелвам пък камо ли от движение)?
        Доколкото разбирам от клипчетата в тубата трябва да се играе подобно на КВАСА - навираш им се колкото се може по-близо за да не ти се вижда долния лист и мачкаш в клинч?
        Как се играе с това животно?

        Comment


          Както си го описал и в допълнение така че да ти се подава само купола. Американските куполи ряпа да ядат пред неговия. Няма дупчене с нищо. Казват, че единия от двата люка се дупчи, но до сега не съм успявал. Ползвай повечко премиум снаряди.
          За подобрения прицел не бих ти препоръчал да го ползваш. Стабилизатора освен че подобрява стрелбата от движение, намалява и началния кръг от който започва да се свива прицела, което в крайна сметка редуцира времето за прицелване повече от колкото използването на подобрен прицел.

          Comment


            boyankolev написа Виж мнение
            Да взема и аз да поискам съвет - предполагам, че повечето от вас имат опит с ИС-7.
            Аз сега се сблъсквам с него и шокът е голям - оръдието му е адски неточно, прицелва мн бавно и не пробива. Бронята е само отпред и то ако си скрил долния лист. Сравнително подвижен само когато се движи направо.
            Сложил съм му вентилация, дотиквач и стабилизатор, който много се колебая дали да не сменя с ускорено прицелване(от място не уцелвам пък камо ли от движение)?
            Доколкото разбирам от клипчетата в тубата трябва да се играе подобно на КВАСА - навираш им се колкото се може по-близо за да не ти се вижда долния лист и мачкаш в клинч?
            Как се играе с това животно?
            Хванал си му идеята. Аз това чудо го играя като "среден" тежък танк - гледам да скъся дистанцията с противника възможно най-бързо, стрелям в движение от възможно най-къса дистанция и не се мъча да снайперирам. Нося прилично количество златни и ОФ снаряди заради сравнително слабата пробивност.
            Бронята си му е ок, но има нещо, което поне за мен като немцофил обикновено е фатално - не се стои на "ромб" към противника, а фронтално - така максимално се възползваш от носа "щука". Клинч и таран - редовно, но внимавай срещу немците, че са по-тежки като тонаж и отнасяш повече щета от тях при челен удар. Даже Е-50М е по-тежък от ИС-7
            Като модули съм сложил същите - вентилация, дотиквач и стабилизатор.

            Тоя танк заедно с Маус-а са двете най-древни десетки в играта. Отдалеч Маус пребиваше ИС-7 като куче, а ако влезеш отблизо - буквално въртиш кръгчета около Мишката и го правиш на скрап
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              feersum написа Виж мнение

              Тоя танк заедно с Маус-а са двете най-древни десетки в играта. Отдалеч Маус пребиваше ИС-7 като куче, а ако влезеш отблизо - буквално въртиш кръгчета около Мишката и го правиш на скрап
              Славни времена са били .

              Благодаря за насърчителните отговори. Ще продължавам да го мъча тоя звяр, докато го овладея.

              Comment


                Някой ако може да ми каже как се държи КВ-13,че съм му вдигнал мерника и ще го изгриндя и взема докато е на промоция.

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Някой ако може да ми каже как се държи КВ-13,че съм му вдигнал мерника и ще го изгриндя и взема докато е на промоция.
                  Два пача назад беше приятна за игра машинка. От тогава не знам да са му правили някакви промени. Нищо особено, като показатели но се гриндеше с лекота.

                  Comment


                    Привет!
                    Минах през КВ-13 сравнително скоро, въобще без напрежение и даже с голям кеф. Определено най - добрия среден танк седмо ниво който съм карал /че даже и по - добър от някои осмици/.

                    Comment


                      Интересно, КВ-13 го виждам сравнително рядко. Явно не е много популярен, въпреки положителните мнения.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        защото не е на пътя на никое развитие, а повечето сляпо се пънят за високите нива и са доста малко хората които играят за кеф по "ниското"....аз вчера видях един, много ентусиазирано ми скочи на М103-ката, така и не разбрах защо го направи, хем нямаше никакъв зор. Отделно аз бях в хубава серия (70% WR за вчера).Но иначе е хубав танк,а ако е в топа е направо нагибатор. но ако не е оръдията са леко куци.

                        Comment


                          Гоги, само мераклийте са повече от китайците). И аз не съм го играл, но като свърша с френските барабанлий може да го пробвам.

                          Comment


                            Mitko написа Виж мнение
                            Гоги, само мераклийте са повече от китайците). И аз не съм го играл, но като свърша с френските барабанлий може да го пробвам.
                            Т.е. мераклии има...ама меракът им е за друго

                            Comment


                              пробвал съм го на тестовия и е доста приятен за игра с много добра бронировка и маневреност единствен недостатък е вертикалните ъгли на оръдието и по точно липсата на отрицателни такива

                              Comment


                                Здравейте!Един от любимите ми танкове е ИС-3.Разбирам че ще има промени по него.Някой знае ли в каква насока ще са и това за добро ли е или не?Благодаря предварително!

                                Comment

                                Working...
                                X