Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	shot_021.jpg
Views:	1
Size:	356.1 КБ
ID:	537538Click image for larger version

Name:	shot_022.jpg
Views:	1
Size:	329.1 КБ
ID:	537539Click image for larger version

Name:	shot_023.jpg
Views:	1
Size:	309.9 КБ
ID:	537540
    sigpic

    Sword song and horn sound

    Comment


      Снощи беше добра вечер за артилерии. 8 фрага със Су-26... мед, мед ми капеше
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Снощи беше добра вечер за артилерии. 8 фрага със Су-26... мед, мед ми капеше
        Ако продължаваш така може и злато да почне да капе

        Comment


          Alex2004BG написа Виж мнение
          Ако продължаваш така може и злато да почне да капе
          Видях, че има някаква промоция, ама не съм чел... Не е ли само за високи нива артилерия?
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            feersum написа Виж мнение
            Видях, че има някаква промоция, ама не съм чел... Не е ли само за високи нива артилерия?
            От 2 до 10 тиър, вече съм си взел три артички 3 тиър и ще ги клатя цял месец, дано изкарам някоя жълтица.

            Comment


              Посредствена игра но някак взех аце-то накрая:
              5к дмг 4 и нещо 5к на спот

              Victory!
              Battle: Severogorsk 15.10.2013 г. 13:02:41 ч.
              Vehicle: E 50 Ausf. M
              Experience received: 3*800 (x2 for the first victory each day)
              Credits received: 95*533
              Battle Achievements: Confederate, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

              Click image for larger version

Name:	shot_054.jpg
Views:	1
Size:	741.7 КБ
ID:	537543 Click image for larger version

Name:	shot_055.jpg
Views:	1
Size:	695.6 КБ
ID:	537544

              Comment


                1951 написа Виж мнение
                С чиста съвест продължавам напред...

                [ATTACH=CONFIG]21228[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]21229[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]21230[/ATTACH]
                При мене чиста съвест няма - докат не взема аце на някои танк (след като ги вкараха тея неща - не продавам).

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  е явно мене не ме целят достатъчно често където трябва
                  еми явно - счупен фуел танк = пожар, ако си германец - и на други места онези 12% които ги споменава расте са само шанс за двигател и трансмисия

                  (в ВоТ трансмисията е част от двигателя поради някаква причина) не фуел танк

                  Т.Е. ако разгледаш 3д моделинга на танковете има доста добър шанс та ги палиш.

                  Comment


                    Raste ме урочася, преди два дни с две последователни попадения два пъти ми палнаха КВ-4-ката, аз първото го изгасих понеже на него имах гасител...ама вторият ме довърши. Иначе в сравнение с "повредите" по екипажа паленето е рядко.

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Raste ме урочася, преди два дни с две последователни попадения два пъти ми палнаха КВ-4-ката, аз първото го изгасих понеже на него имах гасител...ама вторият ме довърши. Иначе в сравнение с "повредите" по екипажа паленето е рядко.
                      тоя бъгъв танк да го пробиеш странично, че и 2 пати (освен ако не е било отзад) - явно си бил в голям тиер битка. (или златце - аз лично като вида 4ка стрелям 1 нормален ако влезе без дмг - златце )

                      Днеска ми е ден да си събирам ацетата. (щото от вчера се хванах да ги направя на бебета)

                      МИНИМАУС! лесно аце ама не се играе много откакто вкараха тетрича.

                      Под 1к дмг, без спот

                      Click image for larger version

Name:	shot_056.jpg
Views:	1
Size:	719.1 КБ
ID:	537545

                      Едит:
                      Еле още 1 ейс - неска ми е ден този не беше от лесните - около 2к дмг и някакаф пиклиф на спот в т5

                      Victory!
                      Battle: Lakeville 15.10.2013 г. 14:38:59 ч.
                      Vehicle: BDR G1 B
                      Experience received: 1*689
                      Credits received: 42*586
                      Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                      Click image for larger version

Name:	shot_057.jpg
Views:	1
Size:	745.8 КБ
ID:	537546 Click image for larger version

Name:	shot_058.jpg
Views:	1
Size:	686.6 КБ
ID:	537547 Click image for larger version

Name:	shot_059.jpg
Views:	1
Size:	655.3 КБ
ID:	537548
                      Last edited by ghostlyfire; 15-10-2013, 14:49.

                      Comment


                        Какво странично, челно ме дупнаха и двата пъти, то битката беше вече спечелена, ама все пак лошият вкус остава, хем бях с втората купола, чиста Т8 най-много да е била Т9.Но играта ме обича с него, вчера на руинберг, един черен принц, от 5 метра челно в маската...и не го пробих...напулих се и реших да пробвам пак, за спорта...и второто поадение не проби, от 10 метра, омръзна ми и му изкормих корпуса.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Какво странично, челно ме дупнаха и двата пъти, то битката беше вече спечелена, ама все пак лошият вкус остава, хем бях с втората купола, чиста Т8 най-много да е била Т9.Но играта ме обича с него, вчера на руинберг, един черен принц, от 5 метра челно в маската...и не го пробих...напулих се и реших да пробвам пак, за спорта...и второто поадение не проби, от 10 метра, омръзна ми и му изкормих корпуса.
                          еми не знам бъгав танк е начи преди малко с 34 ката мацнах едно кв4 в Първо колело странично (нямам скил-а за допълнителен критикъл) и му направих 3в1 (дмг, верига и припалванка, след битката гледам че съм му чупил резервоара) оди обесняввай после как така става да та ударят странично и да ти падне капитана (на някакъф британец от моите май беше т7 мед-а)

                          Ей го скриин-а
                          Click image for larger version

Name:	shot_060.jpg
Views:	1
Size:	737.1 КБ
ID:	537549

                          Comment


                            КВ-4 и повечето танкове на СССР имат резервоари в предната дясна част на корпуса (КВ-1С, Т-54 и т.н.)

                            Ако те ударил странично в куполът е напълно логично да ти убие командирът.

                            Comment


                              ViktorKitov написа Виж мнение
                              КВ-4 и повечето танкове на СССР имат резервоари в предната дясна част на корпуса (КВ-1С, Т-54 и т.н.)

                              Ако те ударил странично в куполът е напълно логично да ти убие командирът.
                              Т-34 има резервоар от дясно на картечаря-80 литра!Говоря за истинския танк но предполагам че важи и за този в играта.

                              Comment


                                ViktorKitov написа Виж мнение
                                КВ-4 и повечето танкове на СССР имат резервоари в предната дясна част на корпуса (КВ-1С, Т-54 и т.н.)

                                Ако те ударил странично в куполът е напълно логично да ти убие командирът.
                                ами за 3в1 ставаше въпрос за кв4 ката (таме е скреена) а моя удар дет го поех странично беше в т7 британеца (не 6 както бях написал по рано и беше страничен в хул-а), пожълтя ми веригата тогава и ми легна командира, спомням си точно щото изпсувах кат хлебарин.

                                Comment

                                Working...
                                X