Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Близо е бил все пак. Ако беше победил, и да добавим още приблизително 2к щета + войн, шанса не е малък. Просто лош късмет. Вчера примерно, мастърнах Носорога само с 4300 щета и 6 убити. За мой късмет повечето бяха 2 нива над моето и в комбинация със дежурния "снайпер" и "защитник" си го даде.

    Comment


      Самурайска му работа .В една от последните битки с японската 6ца успях да му взема мастър баджа.Малко над 1600 чист опит и почти 3700 щета.


      Click image for larger version

Name:	shot_039.jpg
Views:	1
Size:	661.0 КБ
ID:	538264 Click image for larger version

Name:	shot_040.jpg
Views:	1
Size:	607.5 КБ
ID:	538265 Click image for larger version

Name:	shot_041.jpg
Views:	1
Size:	571.7 КБ
ID:	538266

      Comment


        Shemetronix написа Виж мнение
        Самурайска му работа .В една от последните битки с японската 6ца успях да му взема мастър баджа.Малко над 1600 чист опит и почти 3700 щета.
        Браво.
        Обаче ме обзе една черна завист ........

        Comment


          Това са няколко игри на синът ми
          Не са кой знае какво, но бащината гордост... А и той е само на 5. След някой друг месец ще го питам кое как се играе ;-)
          Click image for larger version

Name:	shot_012_.jpg
Views:	1
Size:	157.4 КБ
ID:	538288 Click image for larger version

Name:	shot_013_.jpg
Views:	1
Size:	147.0 КБ
ID:	538289 Click image for larger version

Name:	shot_014_.jpg
Views:	1
Size:	163.2 КБ
ID:	538290
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            БРАВО на момчето!!!

            Comment


              Това не знам към хвалбите ли да бъде ,или към оплакванията,а един малоумник даже ме критикуваше за камперство-аз какво да правя,като изгинаха като мухиClick image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	743.6 КБ
ID:	538300

              Comment


                4k щета с Кромуела и стоманена стена .

                Click image for larger version

Name:	shot_037.jpg
Views:	1
Size:	657.3 КБ
ID:	538302
                Click image for larger version

Name:	shot_038.jpg
Views:	1
Size:	616.0 КБ
ID:	538303
                Click image for larger version

Name:	shot_042.jpg
Views:	1
Size:	581.2 КБ
ID:	538304

                Comment


                  Такава битка скоро не бях правил!Един руснак накрая ми писа че съм ги изял с конете заедно!!!ха ха!Click image for larger version

Name:	shot_067.jpg
Views:	1
Size:	409.2 КБ
ID:	538307Click image for larger version

Name:	shot_068.jpg
Views:	1
Size:	349.1 КБ
ID:	538308Click image for larger version

Name:	shot_069.jpg
Views:	1
Size:	320.9 КБ
ID:	538309И това ми е последната битка с англичаните!Останаха само японците!

                  Comment


                    http://wotreplays.eu/site/521932#self голям зор се оказа мастер-а на КВ4 с почти 1500 чист опит и голямо страдание за противника с 41 попадения и 11600 потенциален дмг.
                    Last edited by mirror2; 06-01-2014, 09:20.

                    Comment


                      Малко е старичка битката, ама....

                      Click image for larger version

Name:	shot_033.jpg
Views:	1
Size:	379.9 КБ
ID:	538317Click image for larger version

Name:	shot_034.jpg
Views:	1
Size:	348.3 КБ
ID:	538318Click image for larger version

Name:	shot_035.jpg
Views:	1
Size:	310.7 КБ
ID:	538319

                      Comment


                        Браво, хубави чехли :Р
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Това е втора битка с ИС-6!!Click image for larger version

Name:	shot_072.jpg
Views:	1
Size:	382.9 КБ
ID:	538351
                          На танка сложих екипажа на ИС-3 да му развия до край третото умение-82%.Много добре се движи.Дава отлични рикушети!Оръдието малко разваля удоволствието но ще свикна!!ПП-да попитам този екипаж дето ми го дадоха на 50% с танка да го пазя ли?Има ли някакви по специални умения или да го махам да не ми пълни казармата?Питам защото никога не съм играл и купувал такъв танк до сега!

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Това е втора битка с ИС-6!![ATTACH=CONFIG]22193[/ATTACH]
                            На танка сложих екипажа на ИС-3 да му развия до край третото умение-82%.Много добре се движи.Дава отлични рикушети!Оръдието малко разваля удоволствието но ще свикна!!ПП-да попитам този екипаж дето ми го дадоха на 50% с танка да го пазя ли?Има ли някакви по специални умения или да го махам да не ми пълни казармата?Питам защото никога не съм играл и купувал такъв танк до сега!
                            Честито за танка!

                            Екипажът е съвсем обикновен. Директно ги уволнявай
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Ще ги уволня щом казваш,но в тая връзка да попитам!Ако го оставя и го обуча до някакво ниво-мога ли да го поставя на който и да е мой танк?

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Ще ги уволня щом казваш,но в тая връзка да попитам!Ако го оставя и го обуча до някакво ниво-мога ли да го поставя на който и да е мой танк?
                                В момента са обучени конкретно за ИС-6. Ако искаш да ги сложиш на друга машина, ще трябва да ги преобучаваш, т.е. да инвестираш пари в тях.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X