Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Някой от любителите на Матилда няма ли да покаже картинка от общият резултат с таиз машинка, да се сравним къде сме.
    Иначе при внимателна игра е чудовище
    Аз съм скромен още, нямам и 100 битки с нея.Нямам и екипаж, само модули заради Танк Къмпани.Но така и още не сме играли "джуниър" откакто я купих.

    Click image for larger version

Name:	shot_022.jpg
Views:	1
Size:	421.3 КБ
ID:	536537

    Comment


      Една истински "EPIC" - чна игра
      Click image for larger version

Name:	shot_027.jpg
Views:	1
Size:	405.9 КБ
ID:	536538 Click image for larger version

Name:	shot_028.jpg
Views:	1
Size:	369.2 КБ
ID:	536539

      Comment


        Zerg написа Виж мнение
        Аз съм скромен още, нямам и 100 битки с нея.Нямам и екипаж, само модули заради Танк Къмпани.Но така и още не сме играли "джуниър" откакто я купих.

        [ATTACH=CONFIG]20123[/ATTACH]
        Click image for larger version

Name:	shot_191.jpg
Views:	1
Size:	486.5 КБ
ID:	536540
        Ето я и моята, от много време не я бях игра..всъщност от една събота в която се скъсвах от геройства и все с малоумниици ме пускаше, в Т6 битки правех по 2К щеа и все загуби, та ми писна да ми развалят статистиката и я оставих малко на мира..ама понеже гледам последната седмица много хвалби и пак ми се прииска да вършея

        Comment


          Victory!
          Battle: Siegfried Line 02 юли 2013 г. 21:00:32 ч.
          Vehicle: Matilda
          Experience received: 1*085
          Credits received: 22*384
          Battle Achievements: Top Gun, Sniper

          фу, скромно топ гънче, ама само с 1,5К щета. общо взето аз и едно Т40 спасихме положението защото аз докато се домъкна до града и изоставахме с 6 фрага
          Last edited by Gaden Gogi; 03-07-2013, 14:03.

          Comment


            Click image for larger version

Name:	shot_192.jpg
Views:	1
Size:	643.4 КБ
ID:	536544
            проблема на танка е че е доста бавен, в нива в които всияко е динамично, и не винаги стига на време до вразите. Но аз си го харесвам какъвто е...всички англисйки танкове имат много приятни оръдия
            Last edited by 1951; 03-07-2013, 13:34.

            Comment


              Гоги тези дни ще връщам М5А1 в гаража и ще мога да дам някакъв резултат от Т4 нивото.
              Проблемът е, че в Т4 ММ машината се и ОП спрямо останалите докато в по-високите нива събира много поражение/спот и пак се изкривява резултата.

              Иначе като оръдия май матилдата превъзхожда, но пък китаеца е способен да довлачи своето далеч в тила на врага, което му дава сериозно предимство.

              Веднага бих си купил Матилдата, за да сравним, но е много далеч от стила и вкусовете ми на игра, а и всичко над и под нея е така и просто много бързо ме отказва.
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Гоги тези дни ще връщам М5А1 в гаража и ще мога да дам някакъв резултат от Т4 нивото.
                  Проблемът е, че в Т4 ММ машината се и ОП спрямо останалите докато в по-високите нива събира много поражение/спот и пак се изкривява резултата.

                  Иначе като оръдия май матилдата превъзхожда, но пък китаеца е способен да довлачи своето далеч в тила на врага, което му дава сериозно предимство.

                  Веднага бих си купил Матилдата, за да сравним, но е много далеч от стила и вкусовете ми на игра, а и всичко над и под нея е така и просто много бързо ме отказва.
                  M5 е прекрасен и 1:1 най-вероятно ще отвее матилдата, особено ако е на пресечена местност. вчера имах подобна ситуация в загубеният топ гън, просто маневренесто му позволява ако има къща между нас ме я дърви като прикритие, аз агубих много време да се надлъгвам с него и два хетцена и просто нямаше как скед като ги пречуках да стигна и да пазя базата (пък там 3-ма капваха), а нямаше как да ги пренебрегна и да оцелея
                  Иначе е вярно че британските машини са специфични, но ако ти допада матилда след това Черният принц (двата чърчила са отвратни) ссъщо е много забавна машинка, практически същото поведение в гра, само малко по-бавен.

                  Comment


                    Victory!
                    Battle: Mines Wednesday, July 03, 2013 4:11:31 PM
                    Vehicle: T18
                    Experience received: 1,237
                    Credits received: 15,077
                    Battle Achievements: Top Gun, Cool-Headed


                    Да се върнем на темата.
                    Поражение колкото отбор и половина и около 9 пъти на кръвта ми .... за да сверяваме статистиката
                    Attached Files
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Ето нещо доста скромно, но с EPIчно участие!
                      Attached Files
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        Ето ви нещо, на което да завиждате

                        Click image for larger version

Name:	tramzi E-50.jpg
Views:	1
Size:	216.2 КБ
ID:	536550

                        Comment


                          Ultramarine написа Виж мнение
                          Ето нещо доста скромно, но с EPIчно участие!
                          Браво, прилична игра си направил.
                          Ама, ако EPIC чните бяха с твоето ниво танкове най-вероятно нямаше да ти се получи. вЕрвай ми.
                          Но още един път добре си се справил. Още повече си и маке. (демек юнак)

                          Comment


                            Вероятно си прав, но така като гледам пак във взвод ще трябва да са 1 срещу 1 един за сега не им се получава.
                            Attached Files
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              tramzi [EPIC] написа Виж мнение
                              Ето ви нещо, на което да завиждате

                              [ATTACH=CONFIG]20136[/ATTACH]

                              Красиво.
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                tramzi е за това браво!

                                Comment

                                Working...
                                X