Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    не че се хваля, ама 10 фрага с мардера, ДЕСЕТ, ако имах снаряди и 11 щех д анаправя, ама нямах...и загубихме, то не може сам да опъвам за всички

    Comment



      просто бях звяр, и един М3 ми с еподлагаше, но нямах снаряди....друг път ще внимавам, ама то още като видях резулата 2<9 (двет Су76 хванах самички и ги насилих) и викам "отиде играта", но неееееее

      Comment


        Браво! С Мардер и Хетцер-105мм това е напълно възможно когато си по- нагоре в списъка. Имам 10, няколко по 9 и 8 (жалко че прецакаха риплеите). Бях писал в темата за агресивна игра с Мардера, но ме изкарахте нещо като заблуден Това обаче неможе да се случи с Ягдпантера и дългото 88мм правя много добри снайперски игри и изкачане във фланг, но не може с това оръдие да се вършее. Нещо оборудван с 105мм хич не ми допада. Някой има ли представа исторически съществувала ли е модификация с такова въоръжение?

        Comment


          Петър Илиев написа Виж мнение
          Бях писал в темата за агресивна игра с Мардера, но ме изкарахте нещо като заблуден
          Ако говорим за изключения - всичко е възможно. Примерно съм виждал на Енск как Хумел вършее в близък бой с ужасяващи резултати
          В общия случай, обаче мястото на Мардера е в храста, а излизането от там и правенето на танк, води до бърза и болезнена смърт. Мордерелите на открито са ми най-любимата жертва. Сега като си погледнах статистиката, най-честата ми жертва от Тиър 3 е точно Мардер.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Аз те изкарах заблуден и все още смятам че мардера не е за такива работи, всеки от тези дето ги трепнах можеше д ама има с едно попадения, освен луча май...за съжаление нещо много сериозно са осрали с точноста и докато бяхна платото издумках много снаряди в нищото.....иначе на скриина от другата страна на акведукта има един М3...но снарядите за друго отидоха.

            Comment


              1951 написа Виж мнение
              Сега като си погледнах статистиката, най-честата ми жертва от Тиър 3 е точно Мардер.
              къде се вижда тази статистика?
              иначе повечето хора го минавта много рано мардера, и продължават нататък, без д анаучат как се играе с него и що за чудовище е...а и нямат пари за екипировкаа която да го направи ептен монстроидален, нямат и за екипаж, а то докато се качиш до 60% и си подминал машината като лош спомен...аз само с базовият Шерман има повече битки, но и той твърде силно ми харесва.

              Comment


                гледам шота и му се радвам и забелязах че пинга ми е звероидален...май бях пуснал нещо да се свеаля...и сигурно това е причината за ниската ми точност...и преразхода на снаряди...иначе има 5 Халонена с мардера, много обичам да трепя КВ-та с него

                Comment


                  между другото ъпгрейднато Grille е също перфектен танков изтребител. На някои карти имам тактика да им правя засада, вместо да стоя на стандартните за артитата позиции. Днес направих 7 убийства без почти да пускам птичия поглед.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    не че се хваля, ама 10 фрага с мардера, ДЕСЕТ, ако имах снаряди и 11 щех д анаправя, ама нямах...и загубихме, то не може сам да опъвам за всички
                    И аз имам една такава идиотска игра, само че с Тигър 2: 10 мои фрага и загубихме! Ако можех, щях да откъсна главите на сволочите от моя отбор.

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      гледам шота и му се радвам и забелязах че пинга ми е звероидален...май бях пуснал нещо да се свеаля...и сигурно това е причината за ниската ми точност...и преразхода на снаряди...иначе има 5 Халонена с мардера, много обичам да трепя КВ-та с него
                      Като каза за гадния пинг се сетих, че някой почнели да краде от мен интернет и аз се сбъсквам със същия проблем.
                      Между другото и аз обожавам да стрелям по КВ защото гадюхата си има места за поразяване които изискват снайперистка точност. Едно от тях е триплекса на механик водача, а другото е отстрани на куполата където също има триплекс. Тези места са валидни и за немските кутии. При Т 34 и СУ 100 люка на механик водача.
                      П.П. не съм намерил слабото място още на гадните китайци и американските тежки танкове. Много ме мъчат тези гадюхи.
                      При франсетата е различно.
                      П.С. Не знам каква е тази мания при мен но първо стрелям с осколоно фугасен , а след това с бронебоен. Ако видя че при осколочен започне да дава яко фира го кова докато сгъне. Най интересното е че американските подават само на осколочни....

                      Comment


                        Най големи поражения съм правил на КВ-2 като го целя с бронебойни в отделението за муниции. Общо взето в по-голямата част от случаите виждам да се върти само този огромен куб над терена и изчаквам да застане в профил...



                        Любимото ми е обачче е да ги заобикалям САМО ако са сами и да ги гърмя отзад

                        А за КВ-5 задължително първо търся предната картечна кула (горната подвижна част):




                        П. П. Пак ще попитам: някой има ли представа съществувал ли е реално Ягдпантер със 105 мм оръдие?

                        Comment


                          Петър Илиев написа Виж мнение
                          Пак ще попитам: някой има ли представа съществувал ли е реално Ягдпантер със 105 мм оръдие?
                          При качествата на пушката с която разполага ми се вижда напълно безсмислено.Машината разчита да реализира основно скорострелност и пробивност.Не знам за немско танково оръдие от периода,с посочения калибър 105,превъзхождащо значително 88mm Pak 43/3 L/71.До колкото помня имаше някакъв проект на Круп за 128mm Pak 80 L/55,от към края на 1944г. Някъде бяха постнали и чертежи,но май не са успели да построят дори прототип.

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            При качествата на пушката с която разполага ми се вижда напълно безсмислено
                            И аз никъде не откривам инфо за това. Иначе 88mm Pak 43/3 L/71 - качествено, страшилище, перфектно, но само в историята! В тая игра единствено ги кълвеш от далече. Принуждават те да слагаш разни по-силни фантасмагории и то не само на тази машина.... ама имаме ли избор

                            Comment


                              JagdPanther... скоро, много скоро

                              А от седмица имам Gw Typ E - адски зловещо създание. Пък и на бой носи.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                JagdPanther... скоро, много скоро

                                А от седмица имам Gw Typ E - адски зловещо създание. Пък и на бой носи.
                                Значи аз я имах и я продадох, но пак ще я купя и то след като ъпгрейдна пантерата. Отделно отново ще си купя и Т 34 - 85 със 100 мм оръдие за да ги налагам кораво.
                                П.П. Принципно моето оръдие е същото като на Т 54 и на гадния китаец, но не мога да разбера защо не мога да им нанасям такива поражения, каквито те си нанасят едни на други.
                                Last edited by tconiotconev; 09-04-2012, 20:38.

                                Comment

                                Working...
                                X