Съобщение

Collapse
No announcement yet.

9.0

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Освен всичко друго, и скоростта на леките танкове сякаш е паднала.
    Truth will save the world

    Comment


      Ще ми кажете ли сега с новите графики как да си настроя акаунта.Сега съм от лаптопа,а той не е силен и не играя,а и нета не става.В гаража танка ми се вижда размазано.На настолния параметрите са видео-9600GT,процесор i3 Intel,Ram 4gb.Преди 9.0 не съм махал нищо от екстрите и вървеше на 35-40/80-100.Притеснява ме видео-то дали,ще понесе графиката на средна настройка.

      Comment


        Това са им новите системни изисквания....аз не се включвам
        World of Tanks – Changes of system requirements

        Recommended System Requirements:

        Operating system: Windows XP /Vista /7/8 — 64-bit.

        Processor (CPU): Intel Core i5-3330

        Memory(RAM): 4 GB or more

        Video Card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c

        Sound Card: DirectX 9.0c compatible

        Free hard disk space: 30 GB

        Internet connection speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat)

        Comment


          Bloksir написа Виж мнение
          Ще ми кажете ли сега с новите графики как да си настроя акаунта.Сега съм от лаптопа,а той не е силен и не играя,а и нета не става.В гаража танка ми се вижда размазано.На настолния параметрите са видео-9600GT,процесор i3 Intel,Ram 4gb.Преди 9.0 не съм махал нищо от екстрите и вървеше на 35-40/80-100.Притеснява ме видео-то дали,ще понесе графиката на средна настройка.
          💰 Бусти - Ранний Доступ к Модпаку: https://boosty.to/yusha_protanki✅ Модпак Протанки: https://ru.protanki.tv/🎁 Донат: https://www.donationalerts.com/r/prot...


          може да погледнете тука за настройките ако имате проблеми с кадрите

          Comment


            firefighter написа Виж мнение
            Това са им новите системни изисквания....аз не се включвам
            World of Tanks – Changes of system requirements

            Recommended System Requirements:

            Operating system: Windows XP /Vista /7/8 — 64-bit.

            Processor (CPU): Intel Core i5-3330

            Memory(RAM): 4 GB or more

            Video Card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c

            Sound Card: DirectX 9.0c compatible

            Free hard disk space: 30 GB

            Internet connection speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat)
            Аз я подкарвам на машина което няма и половината от това като параметри нещо от рода на 1-2 GB RAM; 512 или 1GB Video, а процесорът е някакъв двуядрен около 2 Ghz на ядро.

            Като там се играе само до Т5-6 с 30FPS като под 14 не пада

            Т10 вече не е възможно да се играе преди пача с артилерия ставаше.


            А моя лаптоп е много близък до описаните параметри по-горе и с него си играя с 60FPS ++ с настройки над средните на стандартна графика.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              и11 написа Виж мнение
              https://www.youtube.com/watch?v=HjFht_vTF_E

              може да погледнете тука за настройките ако имате проблеми с кадрите
              Бааа,благодаря ти пич!Помогна ми много!Направо бях отписал 9600GT.Има още какво да се желае,но ще го оформя с времето.За сега съм с 40-50 fps.Борбата е насочена сега към графиката.Някой да знае някава тънкост откъм резолюция или настройки.
              ПП Много е важно"качеството на терена" да е на макс!

              Comment


                Баси и руската простотия.Едно оправиш друго се прецаква.Сега ме изхвърля от играта и не ме пуска,докато не свърши врътката.Тая недомислица започва да дразни много!Големи малоумници.Разбутаха едно горе-долу закрепено нещо и го навряха на...Няма такива идиоти на този свят!
                Някой има ли идея,как да оправям това с изхвърлянето от играта?

                Comment


                  +1
                  И при мен е същото положение...

                  Comment


                    Ако продължат по този начин разработчиците ще ме загубят за играта!Видеокартата ми е NVIDIA Geforce GT 630M кажете тази карта толкова ли е слаба?!Играя с 20-30 а понякога и с 5 ФПС Просто ще ме загубят!!

                    Comment


                      Разработването на играта от корена дори не е на руснаците.Но тея каквото им падне в ръцете читаво не остава!Картата ти е добра за масова онлайн игра.Но грандоманията няма граници за тях!
                      Лично аз повече няма да дам и лев!!!Започвам да губя тръпка и съм на път да се откажа да се измъчвам!Не виждам смисъл да инвестирам във видео,щото може да се окаже друга причината и само затъваш...Самите руснаци не знаят причините за бъговете и мълчат или с недомлъвки мърморят.
                      Сега нито звук нито картина като хората.Направо съм изумен от глупоста,която направиха!

                      Comment


                        Ами всъщност, да толкова е слаба...
                        http://www.game-debate.com/gpu/index...eforce-9800-gt Като я сравнявам наистина с една легенда, но вече порядъчно остаряла легенда с посредствени днес характеристики. А това тук се отнася за настолната, мобилната е дори по-слаба. Сложи си туикър, комбинирай го с компресирани текстури (дано намериш за новите версии). А ако и това не помогне, пследното възможно решение на границата с чита е дефолиант мод.

                        Едит:
                        Сега се загледах, като се изключи отчайващо ниската скорост на трансфер към паметта, останалите параметри не са толкова зле. Вероятно другаде ти е проблема, или скоростта на трансфер към паметта е тясното място. С въпросната GF9800GT докарвам към 50 fpc на средни настройки с посредствен процесор (евтин пентиум Г3220). Така че определено проблема е в твоя телевизор, а не в играта.

                        Comment


                          Играя тази игра от ноември 2011. Този пач е най-големият провал на алкохолиците, на който съм бил свидетел. Играта е хубава, аз все още я харесвам, но WG имат някакъв проблем. Вероятно е персонален, личностен. Някой или няколко души са некадърни или са на неподходящи позиции. Режимът "Противостояние", който с този пач махнаха, беше първият признак, че един или повече души във WG не са с всичкия си. Недъзите на пач 9.0 затвърждават тенденцията. Пак казвам - харесвам тази игра и се надявам, на някой от самодръжците на играта да му светне червената лампа, че има ПРОБЛЕМ на мениджърско ниво. Стотици хиляди хора в целия свят се скъсват да правят настройки, да сменят драйвъри, та даже и да купуват нови конфигурации, заради некадърността на някого. Лично аз съм ядосан. Много ядосан! А вие, колеги?
                          Написаното е мое мнение и не обвързвам никого с него! Приятна игра!
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            Противостоянието си го харесвах аз,на който не му харесваше можеше просто да го изключи от настройките.
                            А сега и хотфикс ще правят дано оправят малко нещата поне.
                            Иначе за грешките на управленско ниво си прав...цяла година помпаш играта с нови линии танкове и на следващата хоп графиката става приоритет.
                            А мъртвият кон наречен WoWP,който от WG така отчаяно се опитват да яздят създаването на тази игра беше голям гаф от страна на WG,WoT нацели една ниша от пазара в която никой не се беше настанил още а именно неангажираща и забавна аркадка с танкове,а колко авиационни игри има на пазара?МНОГО и то такива които са с пъти по-добри от WoWP.
                            Лично недоумявам как така от Gaijin могат да ми направят игра с красива графика и големи карти която да подкарвам гладко на средни настройки а на същият този компютър WoWP да се мъчи на 10фпс(на минимални).
                            А историческите битки в WoT,много джангър за нищо...
                            ГОЛЕМИЯТ 9.0 се оказа нищо повече от един ГОЛЯМ провал!

                            Comment


                              falcon_bg написа Виж мнение
                              Противостоянието си го харесвах аз,на който не му харесваше можеше просто да го изключи от настройките.
                              А сега и хотфикс ще правят дано оправят малко нещата поне.
                              Иначе за грешките на управленско ниво си прав...цяла година помпаш играта с нови линии танкове и на следващата хоп графиката става приоритет.
                              А мъртвият кон наречен WoWP,който от WG така отчаяно се опитват да яздят създаването на тази игра беше голям гаф от страна на WG,WoT нацели една ниша от пазара в която никой не се беше настанил още а именно неангажираща и забавна аркадка с танкове,а колко авиационни игри има на пазара?МНОГО и то такива които са с пъти по-добри от WoWP.
                              Лично недоумявам как така от Gaijin могат да ми направят игра с красива графика и големи карти която да подкарвам гладко на средни настройки а на същият този компютър WoWP да се мъчи на 10фпс(на минимални).
                              А историческите битки в WoT,много джангър за нищо...
                              ГОЛЕМИЯТ 9.0 се оказа нищо повече от един ГОЛЯМ провал!
                              Абсолютно съм съгласен!
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                Добре де,какво ще правим!?Аз искам да играя!С това ФПС е просто отчайващо!Нямам намерение да купувам нов комп!

                                Comment

                                Working...
                                X