Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    не че е голяма изненада, повечето олигофрени бяха с ефективност около и под 10.
    Click image for larger version

Name:	shot_322.jpg
Views:	1
Size:	716.3 КБ
ID:	544690

    Comment


      бахти колко съм секси, ММ-а ме обича с истинска и голяма любов, 10 поредни загуби, ама с такива отбори дето чак ми идва да ънинстална играта. Просто почва играта и виждам че това ще е загуба с огромна разлика.

      Comment


        Gaden Gogi написа Виж мнение
        бахти колко съм секси, ММ-а ме обича с истинска и голяма любов, 10 поредни загуби, ама с такива отбори дето чак ми идва да ънинстална играта. Просто почва играта и виждам че това ще е загуба с огромна разлика.
        Отмъстителни са тези програмистчета!
        Четат кой какво пише по форумите и специална процедура се грижи да са прецакания отбор :-)
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          А ако трябва да сме серизони- забелязал съм че ако целенасочено се гринди нещо и се играе 1 макс 2 машини след 10-тина битки ММ-а почва да става лош>все по-лош-> ептен лош.
          затова обикновенно си редувам 4-5 машини за игра. Но снощо просто си бях наумил да го разкарам това извращенеи японската 8-ца...и за последните 1К експ ми трябваха 5 битки. 9-ката също е боклук, но 10-ката на тестовият много ми се понрави.

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            А ако трябва да сме серизони- забелязал съм че ако целенасочено се гринди нещо и се играе 1 макс 2 машини след 10-тина битки ММ-а почва да става лош>все по-лош-> ептен лош.
            затова обикновенно си редувам 4-5 машини за игра. Но снощо просто си бях наумил да го разкарам това извращенеи японската 8-ца...и за последните 1К експ ми трябваха 5 битки. 9-ката също е боклук, но 10-ката на тестовият много ми се понрави.
            Според мен не си прав приятелю!Имам осмицата и го смятам за средно поносим танк но не и отличен,девятката я играх на друг акаунт и имам само положителни впечатления!Да не би да си я играл със слаб екипаж?

            Comment


              В сравнение с Пършинга е тотална шитня. има една хубаво оръдие и толкова. Танк за игра от 5-та линия.

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_462.jpg
Views:	1
Size:	262.9 КБ
ID:	544863 ... ... ...
                От тяхна страна нямаше човек с под 47% победи(с едно изключение)... а от моя повечето бяха или твърде неопитни или твърде тъпи имаше хора с по 13 хиляди битки няколко прем осмици и 44% победи,резултатът е логичен... Е поне ме убиха рано и се насладих на спектакъла!

                Comment


                  Нямам спомен да са го обявявали но има твърде неприятното чувство че бронята на Ис-6 е много сериозно орязана, ама много, след пача всякакви танкове ме пробиват както си искат.Т-43, СП, все такива дето ни би трябвало да мога и не можеха до преди съвсем скоро.

                  Comment


                    Получих поредна порция средни пръсти от съотборниците си. Защо само аз имам глава на раменете си? Искам помощ и няма кой да отзове. Така няма как да се спечели. Дано го проумеят и ънинсталират играта от компютрите си, за да могат такива като мен най-сетне да получат удовлетворение от старанието си.

                    Click image for larger version

Name:	shot_136.jpg
Views:	1
Size:	389.8 КБ
ID:	545004 Click image for larger version

Name:	shot_137.jpg
Views:	1
Size:	359.8 КБ
ID:	545005 Click image for larger version

Name:	shot_138.jpg
Views:	1
Size:	335.9 КБ
ID:	545006
                    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                    Comment


                      Да... много нулеви има при теб,представянето на борсигите е смешно,на ИСУ-то и Т34 още повече... понякога се чудя как такива взимат тиър 8-10 танкове.

                      Comment


                        Колеги да се оплача!Повече не искам да го играя Т-54!Преди време отключих Т-62 без проблем,играех с кеф!Почнах да събирам опит и за Об.140 но това не е същата игра!Бият ме само мен ,пуска ме в невъзможни игри ,на огромна загуба съм,само нерви и загуби!!!ЩЕ ГО ПРОДАМ!!Събрал съм 170 000 остава още малко но нямам сили!Вижте как ме пуска 7 пъти по ред тази вечерClick image for larger version

Name:	shot_072.jpg
Views:	1
Size:	363.7 КБ
ID:	545025 Страх ме е да играя с него!Такъв бой с никой друг танк не съм преживял!А ми беше любимец!!

                        Comment


                          И при мен нервите дойдоха в повече. Не се оплаквам от загуби или дъно на хранителната верига. Сменях машини, но играта явно решава какво да става. С любимия Т-34/85 огромна резачка. Не знам какво са му правили, но никакво го няма оръдието. Супер тъпите пропуски ми прави и това ми се набива вече всяка игра. Не е като да е ИС или нещо друго. ЕЛЦ-то там лудница. Нов играч съм с него и го разучавам още, ама то ми дрънна 5-6 поредни загуби за деня. Да аз още не съм му взел двойния опит ... Почвам с две луди битки, светя ги, дупча ги и нищо. Всичко друго е умиране за нищо. Но ще му свикна . За Т-34 най ме боли .... направо ви казвам боли ме. Така се надявах днеска да му започна 3-тото умение на екипажа заради промоцията, но явно няма да е днес. Жалко и тъжно ... Извинявам се за смотания спам, ама трябваше да си го излея някъде...

                          Comment


                            Да се оплача и аз - откакто пуснаха новият пач, пинг под 69-70 не падам, а fps варира между 2 и 30 в зависимост дали се движа или не, а в близък бой е кошмар - ако не е автоматичният прицел нема уцелване... А преди пача бях с пинг 20/30 и стигах до 70 fps.
                            Та гледам и при Дончо е така с пинга. При другите как е? Не ви ли пречи да играете???

                            Comment


                              Rumen SF написа Виж мнение
                              Да се оплача и аз - откакто пуснаха новият пач, пинг под 69-70 не падам, а fps варира между 2 и 30 в зависимост дали се движа или не, а в близък бой е кошмар - ако не е автоматичният прицел нема уцелване... А преди пача бях с пинг 20/30 и стигах до 70 fps.
                              Та гледам и при Дончо е така с пинга. При другите как е? Не ви ли пречи да играете???
                              При мен се запазва стабилен fps между 60 и 78, т.е. и при предните пачове е бил в тази граница. Онзи ден пингът ми буквално полудя. Не можеше да се играе. Виждах отделни кадри и се наложи да изляза за известно време. Като съм на по-добър лаптоп, на средни настройки fps ми е около 100 и се играе с кеф!
                              " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                              Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                              Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                              Comment


                                Гати панаира, 3 поредни пъти не можах да пробия КВ-4 с т110Е5, а мене всичко ме пробиваше челно, включая ИС-6

                                Comment

                                Working...
                                X