Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Верно всичката руска работа е идиотска и на тия не им става хубаво ако не ги мразиш. Даваш им една камара пари за дигитален танк, още две камари за премиум акаунт, и като награда те пускамс МНОГО подбрани ОЛИГОФРЕНИ....и преди се е случвало...ама сега подборката е найстина само най високо качество. при това не ботове, ботове стрелят точно и не се врат да умиргат , а само подбрани олигофренчета дето целта в играта им е да умрат още първата минута...а отсреща му пуска все опитни играчи нагибатори...тъкмо проверих 33% победи, което толкова ниско дори ботовете не могат да го докарат...а най странното е че въпреки ниският процен средният ми опит за вечерта е по-виско от средният ми изобщо....поне два дни почивка и опрделено няма да си подновя премиума...след 250 дни когато изтече ,много ме е яд че се вързах дългосрочно, тия определено имат много странно разбиране как да радват добрите клиенти.

    Comment


      +1 Моя изтече преди месеци и не го поднових.

      Comment


        bruchpilot написа Виж мнение
        Снощи от девет боя имам една победа и за съжаление не само снощи беше така. Днес си направих майтапа да погледна статистиката и се установи, че за последните седем дни съм паднал от 53% на 46% победи!
        Нещо да си се изявявал по официални форуми или подобно?
        След две откоса отровни коментари по рашките в официалния форум влязох два пъти в черна серия.
        Едната беше особено впечатляваща - май 28 % победи от 42 битки или нещо от сорта
        Продължиха по около седмица всяка, после нещата се нормализираха до обичайното ми нубско ниво
        Забранил съм си вече да влизам там, ако по нашите пишат нещо - пишат. Ако не пишат - значи не е важно.

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          +1 Моя изтече преди месеци и не го поднових.
          За съжаление на мене черните серии ми почнаха СЛЕД като се минах да взема голям премиум. Но чак такива изстъпления като вчера не ми се бяха случвали, все едно бях абониран за клуб "умри за 60 секунди". Последната битка от снощи, аз артилерия, естествено карта химелсдорф, за времемто нужно да стигна до релсите от долна база (топов М7) вече бяхме 9:1...аз събрах двама и напляска още 2 или 3...ама каква файда

          Comment


            Хихихиих - вчера съм я докарал до 33.33% победи - по зле никога не е било /средният ми е към 54%/ и всичко в нубметъра ми е червено.

            Comment


              И аз 33,33%. ама съвсем не всичко ми е червено, явно съм се опъвал доста, ефективностм капване, защита, опит и оцеляване са ми зелени

              Comment


                На мен само убийствата, опита, демиджа и капването са ми зелени

                Comment


                  veso_t написа Виж мнение
                  Нещо да си се изявявал по официални форуми или подобно?
                  След две откоса отровни коментари по рашките в официалния форум влязох два пъти в черна серия.
                  Едната беше особено впечатляваща - май 28 % победи от 42 битки или нещо от сорта
                  Продължиха по около седмица всяка, после нещата се нормализираха до обичайното ми нубско ниво
                  Забранил съм си вече да влизам там, ако по нашите пишат нещо - пишат. Ако не пишат - значи не е важно.
                  Там въобще и не влизам, камо ли да се изявавям, но като гледам май ще трябва да почна
                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  И аз 33,33%. ама съвсем не всичко ми е червено, явно съм се опъвал доста, ефективностм капване, защита, опит и оцеляване са ми зелени
                  Същата работа, даже се учудих някои показатели колко много съм ги вдигнал напоследък /отдавна не бях гледал/. Но при мен като цяло тенденцията остава неизменна от коледа насам - мизерия. Кофтито е, че аз играя за да отморя след бачкане и да полафя глупости с хората от клана, а се получава, че трябва всеки бой да съм абсолютно концентриран, да влагам максимум усилия и въпреки, че се справям не лошо, пак падам... За каква почивка и кеф може да си говорим тогава? Просто нещата започват да губят смисъл и ако продължава все така, не виждам защо да се мъча повече, въпреки че игаря вече трета година...
                  P.S. Така и така съм си самолетъджия, що да не пробвам пък така наречения "конкурентен проект"

                  Comment


                    Тая вечер статистиката ми е 14 загуби и 3 победи. Айде да пускат параходите, че това се не трае вече.
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                      Тая вечер статистиката ми е 14 загуби и 3 победи. Айде да пускат параходите, че това се не трае вече.
                      Параходите чак догодина...пък и при тях ще се намират сиемки които да ти развалят играта(предполагам главно ще "командват" самолетоносачи и линкори).
                      Ще се оплакват че разрушителите са ОП щото не могат да им избягват торпедата и не могат да ги уцелят с главния калибър,че са им много бързи.Ще се бутат между 5-6 врази с мисълта "My gunZ big and my ship stronK i crush all nabZ" и след като логично цункат дънцето "U noobs,u hackers REPORT!!! OP!!! NERF!!!"
                      Тааа такива работи очаквам...

                      Comment


                        Преди минути в една битка, четири едноклетъчни говеда от нашия отбор, още в първите минути на битката се удавиха един след друг в различни точки на картата и без да са в общ взвод или клан, тоест не са се наговаряли да го направят! ЧЕТИРИ! Четири кухи шотландски гайди измряха от дива нубария! Отхапах си от бюрото от яд!
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                          Преди минути в една битка, четири едноклетъчни говеда от нашия отбор, още в първите минути на битката се удавиха един след друг в различни точки на картата и без да са в общ взвод или клан, тоест не са се наговаряли да го направят! ЧЕТИРИ! Четири кухи шотландски гайди измряха от дива нубария! Отхапах си от бюрото от яд!
                          Миналата седмица бях така!Тази играта е по благосклонна!Click image for larger version

Name:	shot_122.jpg
Views:	1
Size:	396.9 КБ
ID:	539437

                          Comment


                            Вчера пинга на БТК,лолко ви беше.Моя стигна от 300-500.

                            Comment


                              Bloksir написа Виж мнение
                              Вчера пинга на БТК,лолко ви беше.Моя стигна от 300-500.
                              И при мен беше голям!Освен това много трудно отварях страници!Просто нета беше под всякаква критика!договора ми изтича през септември и от сега се чудя къде ще се хвана!

                              Comment


                                Bloksir написа Виж мнение
                                Вчера пинга на БТК,лолко ви беше.Моя стигна от 300-500.
                                Моят си беше съвсем нормален. 50-85мс

                                Comment

                                Working...
                                X