Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    tokarev_fan написа Виж мнение
    На кралския тигър какъв скил да сложа на командира? Първия ми е шесто чувство ,а другия седи празен и е вече на 50-60%.Не мога да му избера.Същия въпрос е и към Ягдпантерата.Трима от екипажа са ми на 100% и седят без скил.Другите двама малко не им достига.Въпроса ми към нея е като цяло първия скил на целия екипаж какъв да е?

    Правилно ли те разбрах, че си стоят на плюсчето половин умение и нищо не им слагаш?


    Иначе за КТ - него 6-то чувстово не му трябва за първи скил.Възможно наи-бързо BIA за първо умение.След това докато качиш нови 100% - Разузнавач на командира и го сменяш с лампата.Другите кемафи са по избор - аз например бих се насочил към бързо свиване на мерника и ремонт, защото го играя на сайдсуиип.

    Ягодовата пантера и трябва Камуфлаж на всички в началото, след което заменяш камуфлажа на командиа с лампа и пак му пускаш камуфлаж за второ умение.
    Останалите пак по избор, но гледай да увеличиш обзора.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Да на кралския ми стои второто с + . Просто не мога да му избера и не ми се ресетва при грешен избор.Тва ми единствения танкист ,който го държа така.Ягдпантерата и тя тъй ,но там е доста по малко.Ще им пусна камуфлажи сега.Благодаря за отговорите.

      Тука и един друг въпрос.Повече е за темата с оплаквания ,но ще го пусна тук.При вас падат ли ви кадрите рязко.Преди 20-ти декември нямах никакви проблеми с играта.Карах си със стабилен fps и изобщо не съм имал проблеми с лаг.Даже качвах графиката.Сега 4 месеца по късно си я сложих пак и яко насича първите секунди при снайперски режим ,а и не само в него.Или лаптопа ми се е напълнил с прах или играта нещо е станала по неоптимизирана.И 4-те загуби с тигъра дето ми даде като за добре дошъл имах проблеми със стрелбата заради тези насичания.На това с KARL нямах проблем.

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        Имам танкове с първо умение лампа но така съм почнал с братята-така ме учиха!Иначе съм съгласен за трето умение- ремонт!
        Ами личен избор си е, но не мисля че има танк, за който лампата да не е критичен перк. Независимо от стила на игра. Братята са хубаво умение което дава малко, но не ти дават нова критично важна способност, която иначе не би я имал. Повечето останали умения са въпрос на вкус и стил. Но специално лампата е толкова "силно" умение, че има сериозни искания да се премахне. А до тогава, който не я ползва си понася сериозен спад в оцеляваемостта. Особено на високите нива. От осмо нагоре без лампа си сляпа мишена при настоящото състояние на играта.

        Comment


          Angelmr написа Виж мнение
          Ами личен избор си е, но не мисля че има танк, за който лампата да не е критичен перк. Независимо от стила на игра. Братята са хубаво умение което дава малко, но не ти дават нова критично важна способност, която иначе не би я имал. Повечето останали умения са въпрос на вкус и стил. Но специално лампата е толкова "силно" умение, че има сериозни искания да се премахне. А до тогава, който не я ползва си понася сериозен спад в оцеляваемостта. Особено на високите нива. От осмо нагоре без лампа си сляпа мишена при настоящото състояние на играта.
          От осмо ниво нагоре трябва не само лампа но е задължително да си поне на трето умение!!!

          Comment


            Глупости. При мен по ред причини, всеки нов танк започва със 75% екипаж. Вмомента единствените танкове с лампа са ми Type-59 и GWT. И си се справям отлично.
            War, war never changes..

            Comment


              играете ли взвод?

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                От осмо ниво нагоре трябва не само лампа но е задължително да си поне на трето умение!!!
                Е аз пък имам само един екипаж със завършено трето умение. И пет десетки... В зависимост от линията, до края на осми тиер трудно се стига до края на второ умение, освен ако не използваш екипажа и за гриндене на кредити с премиум танк. Дори и с такъв екипаж на леопард прототипа, все още нямам трето умение завършено. Пършинга, който е от двата осми тиер, който гриндя в момента, все още не е завършил първото умение на екипажа си. ИСУ-то ми пък е към края на второ умение, но само защото преобучих готов екипаж на средата на първо умение, като си взех СУ-85. Имах излишък от полуобучени руски екипажи тогава и не съм започвал от нулата.

                Comment


                  StrEagle написа Виж мнение
                  Глупости. При мен по ред причини, всеки нов танк започва със 75% екипаж. Вмомента единствените танкове с лампа са ми Type-59 и GWT. И си се справям отлично.
                  Може да се справяш отлично, но още по-отлично ще се справяш, ако имаш лампа. Преди толкова време играехме без този перк. И пак ставаше. Но в момента разликата е чувствителна. Обикновено времето за което светва лампата е сравнимо с времето което е нужно да се прицелят в теб. Разликата е че в единия случай се изтегляш, а в другия разбираш че си спотнат, когато изядеш един снаряд. Така че полумагическата способност да знаеш че наоколо има пасивен спотър много често те спасява.

                  Comment


                    Относно шестото чувство, това умение си е задължително при първа възможност. Откакто се сдобих с лампата, играта ми чувствително се подобри, а оттам и победите на отборите, в които ме пуска.

                    Аз обаче имам друг въпрос към вас. Играя с Hummel и вече имам възможност да купя следващата артилерия G.W. Panther. Интересува ме това дали мога да прехвърля вече обучения си екипаж. Виждам, че при нея няма радист. Това значи ли, че командирът при нея изпълнява двете длъжности - командир и радист, както е при някои други танкове и изобщо моят командир става ли за G.W. Panther. Имам вече няколко артилерии и като цяло играта с немските ми носи повече наслада отколкото съветските. Моето мнение на база няколко стотин изиграни игри с артилерии е, че немските са чувствително по-точни от споменатите, макар и пробивността им да е по-ниска. С други не съм играл, но мисля че и американските заслужават голямо уважение, може би дори повече! Специално съветската СУ-122А съм я намразил много, поради голямата неточност. На няколко пъти ми идваше да я разкарам, но още прави навалица в хангара ми. Когато след руските артилерии минах на немски, направо се родих!!! Според артилериите на кои нации са перспективни? Поздрави!
                    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                    Comment


                      Mu3epHuk написа Виж мнение
                      Относно шестото чувство, това умение си е задължително при първа възможност. Откакто се сдобих с лампата, играта ми чувствително се подобри, а оттам и победите на отборите, в които ме пуска.

                      Аз обаче имам друг въпрос към вас. Играя с Hummel и вече имам възможност да купя следващата артилерия G.W. Panther. Интересува ме това дали мога да прехвърля вече обучения си екипаж. Виждам, че при нея няма радист. Това значи ли, че командирът при нея изпълнява двете длъжности - командир и радист, както е при някои други танкове и изобщо моят командир става ли за G.W. Panther. Имам вече няколко артилерии и като цяло играта с немските ми носи повече наслада отколкото съветските. Моето мнение на база няколко стотин изиграни игри с артилерии е, че немските са чувствително по-точни от споменатите, макар и пробивността им да е по-ниска. С други не съм играл, но мисля че и американските заслужават голямо уважение, може би дори повече! Специално съветската СУ-122А съм я намразил много, поради голямата неточност. На няколко пъти ми идваше да я разкарам, но още прави навалица в хангара ми. Когато след руските артилерии минах на немски, направо се родих!!! Според артилериите на кои нации са перспективни? Поздрави!
                      Прехвърляш си екипажа без проблем само се лишаваш от единия от тях като след това пак ще ти трябва така че го пази.

                      Немската линия е най-балансирана и има най-приятни машини в средните нива.Но в Т10 не е сред първениците, лидери определено са Британци, Французи, Руснаци и Американци в зависимост от задачите.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        Аз лично харесвам об261 ,бат чат и М 53 55 нищо че е 9 ниво с купол е и много мобилна .

                        Comment


                          Колеги някой с добре наточен ИС-4 да каже за колко му презарежда оръдието!?

                          Comment


                            Моя е за 10,3 или 10,5 беше но не знам колко е наточен!

                            Comment


                              emkirov написа Виж мнение
                              Моя е за 10,3 или 10,5 беше но не знам колко е наточен!
                              Click image for larger version

Name:	shot_144.jpg
Views:	1
Size:	424.5 КБ
ID:	539845 9.69 с доп.дажба!10.12 без дажба!Смятам да го сваля под 10сек.

                              Comment


                                Сложих на СТ-1 Просветна оптика.Пише че увеличава обзора до 500 метра когато си в движение!Интересува ме когато танка е спрял дали действа?

                                Comment

                                Working...
                                X