Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Мдааа пак половината отбор ще дебне враг на малко живот (но не достатъчно който и да е от тях да го убие с 1 изстрел) и ще чакат някое другарче да си изпусне нервите и да стреля за да могат те след това да грабнат фрагчето... много идиотски измислена мисия.
    Сериозно по време на мисията "30 фрага за 250000 кредита" веднъж видях как 6 танка дебнат АФК СУ-122-44 в тяхната база на 490хп в тиер 7 битка и накрая като един пич най-накрая стреля в следващата секунда и всички други стреляха.

    Comment


      Как се проверява даден играч от коя нация е и други подобни?

      Comment


        Да попитам,защо има разлика в точките които дава за опит и кое е вярното...благодаря!
        Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	371.9 КБ
ID:	539234

        Comment


          а надписа "награда 1,2" виждаш ли го ?

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            а надписа "награда 1,2" виждаш ли го ?
            Благодаря....разбрах

            Comment


              Искам и аз да попитам нещо. Интересно ми е защо когато играчите изпаднат в безизходица и нямат шансове за победа или дори да направят фраг, предпочитат да се хвърлят в реката и да се удавят? Някои скачат от скали и се разбиват. Това най-силно важи за артилерията независимо дали е останала сама или са я погнали, но и напоследък срещам все по-сериозни танкове на 100 здраве които избират харакирито. Кое е различното в крайна сметка? Аз винаги се бия мъжки докрай... като така и допринасям за подобряване на противниковата статистика. Благодаря.
              " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
              Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
              Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

              Comment


                ако се удавиш мисля не се плаща ремонт. Но не съм 100% сигурен, само 1-2 пъти инцидентно ми се случи като въведоха физиката, но ми се върти спомен че само екипажа погива.
                Иначе боят до края е разбирам, все пак добре е да вземеш някой с тебе...ама да подобряваш чужда статистика?

                Comment


                  Mu3epHuk написа Виж мнение
                  Искам и аз да попитам нещо. Интересно ми е защо когато играчите изпаднат в безизходица и нямат шансове за победа или дори да направят фраг, предпочитат да се хвърлят в реката и да се удавят? Някои скачат от скали и се разбиват. Това най-силно важи за артилерията независимо дали е останала сама или са я погнали, но и напоследък срещам все по-сериозни танкове на 100 здраве които избират харакирито. Кое е различното в крайна сметка? Аз винаги се бия мъжки докрай... като така и допринасям за подобряване на противниковата статистика. Благодаря.
                  Общо взето това е най-жалкото поведение, което се демонстрира в играта. Тъпо е и дразнещо.
                  Мисля, че преди няколко пача сложиха промяна, която те кара да плащаш пълен ремонт, когато си удавиш танка. Точно за да намалеят тези прояви.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    ако се удавиш мисля не се плаща ремонт. Но не съм 100% сигурен, само 1-2 пъти инцидентно ми се случи като въведоха физиката, но ми се върти спомен че само екипажа погива.
                    Иначе боят до края е разбирам, все пак добре е да вземеш някой с тебе...ама да подобряваш чужда статистика?
                    Като новобранец преди година и нещо не улучих с танка един мост и се удавих!Голямо беше учудването ми накрая когато си видях точките-бях на плюс и то доста!

                    Comment


                      Кажете с кое оръдие се играе S35 CA?

                      Comment


                        don4o написа Виж мнение
                        Кажете с кое оръдие се играе S35 CA?
                        Е тоя въпрос не бива да се задава точно за тоя танк,защото при наего поляна за избор коолкото искаш.
                        17pdr има 171мм дупчене 150 алфа и 11.11 РоФ на тиър 5 а е стоковото оръдие.
                        105мм жили здраво дупчи 165мм,но РоФ-а е слаб за тиър 5.
                        90мм е среден вариант по-добър РоФ от 105мм и по-добъра алфа от 17pdr за сметка на по-слабо дупчене 135мм(което пак си е достатъчно).
                        Всичко ти зависи от стила на игра,но както вече си усетил ТД-то разполага с прилична хоризонтална арка добре бронирана маска на оръдието и хубав обзор за тиъра си 400м.
                        Понякога си мисля,че трябва да вземат малко от него та да бъфнат горкото АРЛ В39(мноооого зле).

                        Comment


                          falcon_bg написа Виж мнение
                          Е тоя въпрос не бива да се задава точно за тоя танк,защото при наего поляна за избор коолкото искаш.
                          17pdr има 171мм дупчене 150 алфа и 11.11 РоФ на тиър 5 а е стоковото оръдие.
                          105мм жили здраво дупчи 165мм,но РоФ-а е слаб за тиър 5.
                          90мм е среден вариант по-добър РоФ от 105мм и по-добъра алфа от 17pdr за сметка на по-слабо дупчене 135мм(което пак си е достатъчно).
                          Всичко ти зависи от стила на игра,но както вече си усетил ТД-то разполага с прилична хоризонтална арка добре бронирана маска на оръдието и хубав обзор за тиъра си 400м.
                          Понякога си мисля,че трябва да вземат малко от него та да бъфнат горкото АРЛ В39(мноооого зле).
                          Наистина ли е толкова зле ARL V39?Тогава да се готвя да го прескачам със свободен!

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Кажете с кое оръдие се играе S35 CA?
                            Falcon_bg е отговорил достатъчно добре. Искам само да кажа, че личните ми предпочитания са за 105 милиметровото оръдие с 300 демидж. Именно с него играя. По някакъв начин ми напомня ЗиС 6 оръдието, в добрите времена, когато беше сложено на СУ 85. Сам се сещаш, че когато си в топа, повечето врагове са ти "уан шот" . Въпрос на вкус и маниер на игра.
                            Колкото до ARL V39 - абе, да - куцовата машинка е...и с тая камбанария отгоре...ама минава се някак. Последното оръдие дупчи 212мм, ако не греша.
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                              Колкото до ARL V39 - абе, да - куцовата машинка е...и с тая камбанария отгоре...ама минава се някак. Последното оръдие дупчи 212мм, ако не греша.
                              То,че дупчи 212мм дупчи,но тук идва проблемът за какво му е на тиър 6 ТД да дупчи 212мм а да не говорим,че въпросното оръдие няма почти никакви други качества освен това дупчене и добра точност нито хубав РоФ(стреля малко по-бързо от 105мм) нито време за прицел за хоризонталната арка да не говорим.
                              Платформата:1.Огромно за ТД 2.Няма броня 3.Безполезен купол отгоре 4.Слаб камуфлаж в следствие на "1" и "3" 4.Нищо особенно като мобилност.
                              А за стоковият гринд задължително ще трябва да кихнеш или свободен опит за вериги или пари за "подобрено окачване" иначе трябва да караш в началото с тиър 3 оръдие което дупчи 68мм и докато не сложиш вериги или модул не може да сложиш 105мм.
                              Това ТД е толкова зле направено именно защото има достъп до ДКА 45 това напълно ненужно за тиър 6 ТД оръдие,защото ако направят платформата добра и с това оръдие ще е ОП.
                              Аз го гриндих когато се разчу,че ще нърфят Фош-а на момента го продадох и оставих линията.
                              За следващите ТД нагоре не знам как са.

                              Comment


                                Може ли някой с добре снаряжен ИС 3 да каже за колко му зарежда оръдието?

                                Comment

                                Working...
                                X