Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	ddd.jpg
Views:	1
Size:	13.7 КБ
ID:	538881
    Много съм зле с английския...това прозорче ми излиза периодично...бихте ли помогнали?Питам защото пише "внимание"...сигурно е важно...благодаря!!!

    Comment


      firefighter написа Виж мнение
      [ATTACH=CONFIG]22773[/ATTACH]
      Много съм зле с английския...това прозорче ми излиза периодично...бихте ли помогнали?Питам защото пише "внимание"...сигурно е важно...благодаря!!!
      Ами накратко се извиняват,че пак са оакали нещо,май свързано с лага,нищо толкова важно.

      Comment


        firefighter написа Виж мнение
        [ATTACH=CONFIG]22773[/ATTACH]
        Много съм зле с английския...това прозорче ми излиза периодично...бихте ли помогнали?Питам защото пише "внимание"...сигурно е важно...благодаря!!!
        Малко след като получих това съобщение получих и един ден премиум акаунт!!!

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Малко след като получих това съобщение получих и един ден премиум акаунт!!!
          Пак ли??? Чакай да чекна!
          Edit: Nope!...

          Comment


            Благодаря ви!!!

            Comment


              Здравейте колеги.
              Едно съветче може ли!? Досега главно играех с дистрояри, но от известно време се мъча с едни тежки машини. Дойде време да им сложа и някой модул, че без тях не става. Пък и сега има едни намаления викам да се възползвам.
              Та въпроса ми е на тежък танк най-допходящите модули кой са. Имам Т29-ка и ми предстой да взимам Т32-ка. Мислех си за комбинация от подобрена вентилация, тежка провило. общишка и дотиквач. Обаче се чудя дали да не сменя едно от двете с бинокъл или оптика.
              От руската линия имам ИС3-ка и ИС8-мица. На 3-ката съм сложил. На 3-ката съм сложил - оптика, дотиквач и вентилация, на 8-мицата оптиката я смениш с бинокъл и се чудя дали не съм сбъкал.
              Какво мислите по въпроса?
              [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

              В гаража:
              Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
              Великобритания: Alektro, Churchill I
              САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
              Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

              Comment



                тук можеш да се информираш(има смяна на английски език)

                Comment


                  Riosor написа Виж мнение
                  Здравейте колеги.
                  Едно съветче може ли!? Досега главно играех с дистрояри, но от известно време се мъча с едни тежки машини. Дойде време да им сложа и някой модул, че без тях не става. Пък и сега има едни намаления викам да се възползвам.
                  Та въпроса ми е на тежък танк най-допходящите модули кой са. Имам Т29-ка и ми предстой да взимам Т32-ка. Мислех си за комбинация от подобрена вентилация, тежка провило. общишка и дотиквач. Обаче се чудя дали да не сменя едно от двете с бинокъл или оптика.
                  От руската линия имам ИС3-ка и ИС8-мица. На 3-ката съм сложил. На 3-ката съм сложил - оптика, дотиквач и вентилация, на 8-мицата оптиката я смениш с бинокъл и се чудя дали не съм сбъкал.
                  Какво мислите по въпроса?
                  T29/T32 - Стабилизатор/Дотиквач/Оптика

                  ИС-3 - Стабилизатор/Дотиквач/Подобрен прицел или Вентилация

                  ИС-8 - Стабилизатор/Дотиквач/Оптика или Вентилация

                  Едва ли ще получиш по-компетентно мнение, възползвай се докато са на промоция.

                  Comment


                    Благодаря много и на двамата. Викторе както казваш в последния момент си накупих, че взех и на КБ2-ката чак (дето мислех да не правя). И да пускат нови мисий за пари, че пак останах без пари баси.
                    Титан мерси за сайта, ще си го закача че много ми допадна.
                    [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                    В гаража:
                    Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                    Великобритания: Alektro, Churchill I
                    САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                    Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                    Comment


                      Когато си на мерника на артилерията,червената лампичка свети ли?

                      Comment


                        Когато те открият, а дали си на мерника е божа работа и доколкото знам лампата свети 2 или 3 S след това .

                        Comment


                          ViktorKitov написа Виж мнение
                          T29/T32 - Стабилизатор/Дотиквач/Оптика

                          ИС-3 - Стабилизатор/Дотиквач/Подобрен прицел или Вентилация

                          ИС-8 - Стабилизатор/Дотиквач/Оптика или Вентилация

                          Едва ли ще получиш по-компетентно мнение, възползвай се докато са на промоция.
                          Аз пък не съм съгласен с избора за Т29/32, но с най-компетентно мнение няма да споря.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            Омазах си видеозаписите от битките!Не мога да върна WoT файла за тяхното възпроизвеждане.Някой знае ли как да го направя без да омажа и играта?
                            ОПРАВЕНО Зарежда се WOTLauncher от директорията на играта.Объркването ми беше,че при мен нямаше exe след launcher-а.На малкия инсталaцията се води файла exe.
                            Last edited by Bloksir; 26-02-2014, 14:40.

                            Comment


                              Здравейте!Утре е начало на новия месец-някой да е чувал за нови мисии нещо?Трябва ми сребро и други благини,така че живо се интересувам от новите мисии!

                              Comment


                                Comment

                                Working...
                                X