Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    mitkoik написа Виж мнение
    Възможно ли е с кв1с (122 mm оръдие) да вкарам 750 от един изстрел, защото преди малко унищожих един Cromwell с един изстрел беше на пълен живот?
    Да, докато гриндих за ИС6 също ми се случи ( т.е. Квас ми 1-шотна Кромуелчето)

    Comment


      Взех си M4A3E2 Sherman Jumbo, засега го играя със стоковия купол и 105мм оръдие с фугасни снаряди. Играта на купол и срещу танкове 7 тиър се получава много добре. Има ли смисъл да слагам топовия купол и оръдие, което ми е познато от Wolverine? Струва ми се, че танкът е прекалено бавен и неманеврен за да се играе като среден, а оръдието в по-високите тиъри ще е слабичко.

      Взех си и Су-152. Играя го от задна линия със стоковата фугасница. Така мисля да продължавам да го играя и за в бъдеще. Какво мислите ще е оптималното оборудване за него? Сложил съм вентилация, подобрено прицелване и мрежа. Много ми се иска да му сложа и дотиквач и рогатка ама не стигат слотовете.

      Comment


        boyankolev написа Виж мнение
        Взех си M4A3E2 Sherman Jumbo, засега го играя със стоковия купол и 105мм оръдие с фугасни снаряди. Играта на купол и срещу танкове 7 тиър се получава много добре. Има ли смисъл да слагам топовия купол и оръдие, което ми е познато от Wolverine? Струва ми се, че танкът е прекалено бавен и неманеврен за да се играе като среден, а оръдието в по-високите тиъри ще е слабичко.

        Взех си и Су-152. Играя го от задна линия със стоковата фугасница. Така мисля да продължавам да го играя и за в бъдеще. Какво мислите ще е оптималното оборудване за него? Сложил съм вентилация, подобрено прицелване и мрежа. Много ми се иска да му сложа и дотиквач и рогатка ама не стигат слотовете.
        Бързо ще откриеш, че с МЛ-20 и на първа линия може да се играе, ако оплашиш противника достатъчно.
        Аз го играех с вентилация, дотиквач и подобрен прицел, точно поради причината, че не се застоявах на едно място. Играех на втора линия без да съм скрит през цялото време - излизам, вкаравам удар и се прибирам - вероятно изчезвам от спота за момент, докато излезна пак и така, но общо взето мрежата не ми вършеше работа за този тип игра.

        От близо можеш много точно да избереш в коя плоскост да удари фугаса, а това е много важно за нанесеното поражение, защото иначе модулите обрират удара.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          boyankolev написа Виж мнение
          Взех си M4A3E2 Sherman Jumbo,
          Джъмбо принципно с първата купола се играе, освен ако не си нинджа. Иначе с кое оръдие е въпрос на вкус, аз откакто порязаха кумулативните предпочитам с 76 мм. просто на фугасницата вече не може да се разчита. колкото до скороста- всъщност машината е доста повратлива, няма макс скорост, но като ускорение не отстъпва на другите

          Comment


            Защо по дяволите не получих Халонен? Някой има ли представа?

            Това е битка с асс на приятел.

            Attached Files
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Ultramarine написа Виж мнение
              Защо по дяволите не получих Халонен? Някой има ли представа?

              Това е битка с асс на приятел.

              Някой враг, пак с 8-ца, да е натръшкал повече десятки от теб?
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                Не ... ето и другите две снимки
                Attached Files
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Не ... ето и другите две снимки
                  Защото не играеш ПТ-САУ.

                  Comment


                    Здравейте!Преди десетина дни купих АМХ 50 100!До сега не съм играл такъв танк и се появиха проблеми.Все още нямам последното оръдие и с това което съм трудно се прицелвам!Сложих мрежа и за по бързо прицелване също но пак бавно свива!Кажете какво да му сложа още за да прицелва(свива) по бързо?Не съм доволен и от скоростта и бронята но там не виждам какво може да се стори!Прицелването наистина е много досадно.Дайте съвети!

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Здравейте!Преди десетина дни купих АМХ 50 100!До сега не съм играл такъв танк и се появиха проблеми.Все още нямам последното оръдие и с това което съм трудно се прицелвам!Сложих мрежа и за по бързо прицелване също но пак бавно свива!Кажете какво да му сложа още за да прицелва(свива) по бързо?Не съм доволен и от скоростта и бронята но там не виждам какво може да се стори!Прицелването наистина е много досадно.Дайте съвети!
                      До топ конфигурация ще е досаден. Няма решение. Когато я направиш, го играй от втора линия. Изчакваш врага да стрелне, влизаш му плътно и докато презарежда му раздупчваш бордовете. Не е нужно въобще да прицелваш, отблизо си вкарва добре. Става и за снайпене, но не му е това силата. Ако играта се изроди в кампене, прицелвай предварително, там където се очаква гада. Свивай кръгчето докато не се е показал и чакай да ти кацне на мушката. Тогава с лека корекция го тракваш и на второ тракване разстрелваш. Засече ли те арти се омитай, щото иначе много боли. Не може да понася сплаш след сплаш, подобно на класическите ТТ. Затова пък в движение баунсва неочаквано добре, въпреки картонената броня и едър габарит.

                      Comment


                        Вентилациия, стабилизатор и подобрен прицел са модулите.
                        И първото оръдие не е лошо имайки предвид, че сменя барабана почти два пъти по-бързо.

                        Това което трябва да научиш е да не пилеш снаряди и да презареждаш в точния момент.
                        80%+ попадения са задължителни !
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Ultramarine написа Виж мнение
                          Вентилациия, стабилизатор и подобрен прицел са модулите.
                          И първото оръдие не е лошо имайки предвид, че сменя барабана почти два пъти по-бързо.

                          Това което трябва да научиш е да не пилеш снаряди и да презареждаш в точния момент.
                          80%+ попадения са задължителни !
                          Благодаря!Значи казваш да махна мрежата?

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Благодаря!Значи казваш да махна мрежата?
                            Не ти трябва мрежа тук. Тя се ползва най-вече при артилериите и разрушителите, а твоят танк не е създаден да чакали в храстите и покекнат на скалите. Играй по-настъпателно с него (поне като виждам колегите ти с този танк се впускат в близък бой и тактиката им е успешна) и по възможност не бъди никога сам. С моето КВ-1С имам респект към френските танкове и скосената им броня.
                            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                            Comment


                              Мдааа...

                              И аз с моето кв1с, когато го играя ....В смисъл основно тях целя.

                              Шанс за баунс - минус 200....

                              Comment


                                Здравейте!Никога не съм играл в комбина с някой друг!Първо не ми е ясно как става,второ не съм отборен играч(поне така мисля)и трето не знам чужд език за комуникация!От известно време постоянно ме кани един играч-DaemonZ(XBTBX) как да му обясня че не ми се играе с непознат!Не искам да го обидя но не знам как да действам!

                                Comment

                                Working...
                                X