Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    няма ли начин тая игра да се играе и на по-скапан нет,освен че съм си направил всички визуални настройки на най-ниска степен

    Comment


      Играта няма претенции към скорост и на 128кб/с върви, но много се влиае от пинга и загубите на пакети. Утре ще поразпитам по подробно за Афганистан и нета, но по спомен танковете били на 700 пинг

      Comment


        охооо,тук не стига над 400 и в най-добрите моменти,все пак благодаря,ако научиш нещо кажи,ще го пробвам,че ме побърква-стреляш-той вече си заминал,теб те стрелят,ти мислиш,че си избягал,а то половината живот го няма....

        Comment


          radoslav_691 написа Виж мнение
          охооо,тук не стига над 400 и в най-добрите моменти,все пак благодаря,ако научиш нещо кажи,ще го пробвам,че ме побърква-стреляш-той вече си заминал,теб те стрелят,ти мислиш,че си избягал,а то половината живот го няма....
          400 Не става, играе се до към 200, след това трябва да "Вангуваш" къде ще бъде мишената.

          Comment


            интересно,на двата евросървъра е около 200,а на азиатския е около 350-400,аз си мислех,че повечето е по-добро

            Comment


              radoslav_691 написа Виж мнение
              интересно,на двата евросървъра е около 200,а на азиатския е около 350-400,аз си мислех,че повечето е по-добро
              Пингът е времето за което твоят компютър прави връзка с главният сървър (EU, NA, SEA etc.). Измерва се в милисекунди и следователно, по-малко е по-добре.

              SEA (Азия) сървърът, ако не ме лъже паметта е в Сингапур. Затова пингът ти до EU е по-добър.

              Comment


                а RU?
                Сървъри по-близо. И голям брой.
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  Значи излишно правих акаунт в него да си гоня европейските машини-доста безсънни нощи изкарах,сега играя и на двата,когато където може.Мерси много за отзивчивостта към проблема ми

                  Comment


                    Eguo написа Виж мнение
                    а RU?
                    Сървъри по-близо. И голям брой.
                    Да, RU би трябвало да е най-добре. Мисля, че RU 4 (Новосибирск) е най-близко.

                    Но доколкото виждам той вече си има Тигър на EU, което си е доста инвестирано време.

                    radoslav_691 написа Виж мнение
                    Значи излишно правих акаунт в него да си гоня европейските машини-доста безсънни нощи изкарах,сега играя и на двата,когато където може.Мерси много за отзивчивостта към проблема ми
                    Ако няма да си за дълго там си стой на EU, иначе RU е добър вариант, но не и SEA (Сега проверих и наистина е в Сингапур).

                    Comment


                      Eguo написа Виж мнение
                      а RU?
                      Сървъри по-близо. И голям брой.
                      това значи нов акаунт от нулата

                      Comment


                        ще се помъча до края на Януари,не е проблем

                        Comment


                          Викторе дай съвет!Т-54-завършвам до ден първо умение.То е братя по оръжие.Какво да сложа за второ?Предварително благодаря!!!

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Викторе дай съвет!Т-54-завършвам до ден първо умение.То е братя по оръжие.Какво да сложа за второ?Предварително благодаря!!!
                            Ремонт, аз не знам как си се наказвал досега да играеш 9-то ниво танк без умения (Братята не се брои преди 100%)...
                            Last edited by ViktorKitov; 08-11-2013, 00:57.

                            Comment


                              ViktorKitov написа Виж мнение
                              Ремонт, аз не знам как си се наказвал досега да играеш 9-то ниво танк без умения (Братята не се брои преди 100%)...
                              Викторе при мен почти всеки танк почва от 50-75% максимум!Аз не съм купувал никога премиум танк.Карам по естествен път така да се каже!Става бавно понеже не мога да сложа обучен екипаж,но аз не бързам!А за Т-54 ще те послушам щом така казваш.Аз мислех да слагам лампичка а за другите според нуждите им но ще те послушам.Благодаря за съвета!Понеже всичко почвам от нула може би затова чак сега резултатите ми почнаха да се вдигат.Най силните ми танкове са Т-34 и ИС-3 на трето умение 75%.Голям кеф е да се развиваш последователно и всеки ден да отключваш нови и по-добри модули и танкове.

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Викторе при мен почти всеки танк почва от 50-75% максимум!Аз не съм купувал никога премиум танк.Карам по естествен път така да се каже!Става бавно понеже не мога да сложа обучен екипаж,но аз не бързам!А за Т-54 ще те послушам щом така казваш.Аз мислех да слагам лампичка а за другите според нуждите им но ще те послушам.Благодаря за съвета!Понеже всичко почвам от нула може би затова чак сега резултатите ми почнаха да се вдигат.Най силните ми танкове са Т-34 и ИС-3 на трето умение 75%.Голям кеф е да се развиваш последователно и всеки ден да отключваш нови и по-добри модули и танкове.
                                Абе и аз играех без премиум почти две години, ама не съм имал толкова проблеми с екипажите (Без премиум и да давам злато винаги съм си имал и малко свободен опит за стоковите танкове). Както си написал излиза, че запазваш всеки танк с екипажът му? Иначе е логично до 9-то ниво да имаш поне две умения.

                                Лампата и някои перкове работят само на 100%, отново е лудост да се играе толкова игри (Дори повече отколкото за 1-то умение) без да ти работи перкът.

                                Comment

                                Working...
                                X