Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    А някой може ли да каже каква е ролята на радиостанцията? Струва ли си да харча един чувал с опит за нея?
    Който стреля първи се смее последен

    Comment


      kapitango написа Виж мнение
      А някой може ли да каже каква е ролята на радиостанцията? Струва ли си да харча един чувал с опит за нея?
      Определено си струва. Чрез връзката със съотборниците си виждаш това, което и те виждат.

      Comment


        kapitango написа Виж мнение
        А някой може ли да каже каква е ролята на радиостанцията? Струва ли си да харча един чувал с опит за нея?
        Много зависи от конкретния случай.
        Например, какъв танк си. Ако си скаут, арти или TD е задължително да имаш най-добрата радиостанция.
        Ако, обаче искаш по-бързо да изпълзиш даден танк, може и да не разучаваш радиостанцията. От друга страна, топовите радиостанции на тиър 6 - 7, обикновено се ползват до тиър 9 и е добре да ги разучиш на по-ниските нива.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Убедихте ме. Купих я радиостанцията. То се е видяло, че ще я правя елитна тази Т-34-85. Мислех да пазя опита за да отключа по-бързо КВ-13 и да мина в 7-ми левел танкове. Пък и като му чета характеристиките ми се ще да го подкарам.
          Я кажете как сменяте картинките на екипажите и ги правите с мацки?
          Last edited by kapitango; 20-10-2013, 09:44.
          Който стреля първи се смее последен

          Comment


            Кажете, на леопард прототипа втория купол подобрява ли все още времето за прицелване и скорострелността, както беше в началото?

            Comment


              Angelmr написа Виж мнение
              Кажете, на леопард прототипа втория купол подобрява ли все още времето за прицелване и скорострелността, както беше в началото?
              Чел съм, че подобрява значително поведението на двете оръдия.

              don4o написа Виж мнение
              Здравейте!Имам въпрос-молба към Виктор Китов.Ще бъда много благодарен ако направи клип с ИС-3.Това ми е един от любимите танкове и искам да видя как го играе един доказано добър играч.Благодаря предварително!Дано не съм бил прекалено нахален.
              Вече имам игра, но youtube се заяжда с мен, от 2 часа се опитвам да кача клип за Об. 263...
              Last edited by ViktorKitov; 20-10-2013, 19:47.

              Comment


                ViktorKitov написа Виж мнение
                Чел съм, че подобрява значително поведението на двете оръдия.




                Мерси, и по форумите видях че го писаха това, но исках потвърждение, понеже от два пача тези подобрения, идващи от купола, не ги пишат в базовата информация на танка и не знаех дали са променили начина на изписване на базовата информация, или са нърфнали танка. Днес вече сложих подобрения купол и разликата се видя веднага. 2.3 секунди свиване, вместо 2.9, променят много танка. Радвам се, че не послушах съветите за стоков гринд до топово оръдие и чак след това ъпгрейди на купол и двигател.

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Мерси, и по форумите видях че го писаха това, но исках потвърждение, понеже от два пача тези подобрения, идващи от купола, не ги пишат в базовата информация на танка и не знаех дали са променили начина на изписване на базовата информация, или са нърфнали танка. Днес вече сложих подобрения купол и разликата се видя веднага. 2.3 секунди свиване, вместо 2.9, променят много танка. Радвам се, че не послушах съветите за стоков гринд до топово оръдие и чак след това ъпгрейди на купол и двигател.
                  Аз чета едно форумче където информацията е сигурна. Ако знаеш английски е златна мина:

                  Comment


                    Angelmr написа Виж мнение
                    Мерси, и по форумите видях че го писаха това, но исках потвърждение, понеже от два пача тези подобрения, идващи от купола, не ги пишат в базовата информация на танка и не знаех дали са променили начина на изписване на базовата информация, или са нърфнали танка. Днес вече сложих подобрения купол и разликата се видя веднага. 2.3 секунди свиване, вместо 2.9, променят много танка. Радвам се, че не послушах съветите за стоков гринд до топово оръдие и чак след това ъпгрейди на купол и двигател.
                    Не е само свиването, точността от 0.36 става 0.32.

                    Comment


                      Здравейте!Имам следния въпрос.Може ли от настройките да сменя езика на руски но за всички танкове?

                      Comment


                        don4o написа Виж мнение
                        Здравейте!Имам следния въпрос.Може ли от настройките да сменя езика на руски но за всички танкове?
                        Имаш предвид гласовите съобщения в играта? Мисля, че не може, освен ако не си намериш мод, който да го направи.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          Здравейте!Имам следния въпрос.Може ли от настройките да сменя езика на руски но за всички танкове?
                          Това не ставаше ли със свалянето на руския клиент? Всичко става на руски.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Здравейте!Имам следния въпрос.Може ли от настройките да сменя езика на руски но за всички танкове?
                            От тази тема взимаш аудио файловете и ги слагаш в res_mods\0.8.8\audio

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Това не ставаше ли със свалянето на руския клиент? Всичко става на руски.
                              Как как?Я обясни като за по прост човек!

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Как как?Я обясни като за по прост човек!
                                Първо копираш всичките файлове от res/audio в res_mods/audio. И след това

                                Gugushev написа Виж мнение
                                От тази тема взимаш аудио файловете и ги слагаш в res_mods\0.8.8\audio

                                Comment

                                Working...
                                X