Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    kamos написа Виж мнение
    И танковете и самолетите насичат при положение,че танковете би трябвало да ги играя на макс графика и то с добро ниво на кадрите,а аз го играя на почти всичко на минимум за да мога да играя с 50 фпс.Да не говорим,че напоследък дори още повече започват да падат кадрите особено в като превключвам снайперистки и нормален режим...При самолетите до вчера ми вървеше с по 50 фпс пак почти всичко на минимум,а след като се свалиха някакви раоти от лънчера, при ВСИЧКО на минимум едвам изкарвам по 30 кадъра(напечените битки ги карам с по 10-15 кадъра).
    Какво става с тази игра и защо колкото повече нови работи слагат,толкова по неиграеми стават игрите!
    С каква конфигурация? Защото аз с интелските евтинии и антична видеокарта втора употреба (радеон 4670), държа графиката между минимална и средна (дистанция на рендериране на максимум и включени допълнителни ефекти), за да имам 70-90 fpc, така че при най-екстремния изненадващ дроп в снайперски режим, да не пада под 50. При мен вече не процесора е лимитиращ а видеокартата.

    Comment


      kamos написа Виж мнение
      И танковете и самолетите насичат при положение,че танковете би трябвало да ги играя на макс графика и то с добро ниво на кадрите,а аз го играя на почти всичко на минимум за да мога да играя с 50 фпс.Да не говорим,че напоследък дори още повече започват да падат кадрите особено в като превключвам снайперистки и нормален режим...При самолетите до вчера ми вървеше с по 50 фпс пак почти всичко на минимум,а след като се свалиха някакви раоти от лънчера, при ВСИЧКО на минимум едвам изкарвам по 30 кадъра(напечените битки ги карам с по 10-15 кадъра).
      Какво става с тази игра и защо колкото повече нови работи слагат,толкова по неиграеми стават игрите!
      Абсолютно същият проблем и при мен преди ъпдейта си карах с 40-50 на минимални а сега почвам играта 35-50 някъде където има много обекти пада на 25 а в снайперистки първите 2-3 секунди 17фпс после качва на 45-50 ама какво от това като съм изтървал вече целта.
      Мойта щайга не е хич нова(от 2008) Конфигурация: AMD Athlon 64x2 dual core 3600+ 2Ghz , 2Gb рам видео-GeForce GT 610, Windows 7 ultimate SP 1 32 bit
      Дали ако сложа 64 битов уин ще тръгне по-добре?

      Comment


        Не знам за 64 битов уин, може да помогне, но ми е направило впечатление че на АМД не работи добре играта. Принципно АМД нямат добри показатели при еднонишкови процеси. Дори скъп АМД процесор е сравним с евтината интелска ширпотреба в еднонишковата производителност. За по-старите това май важи още по-силно. Но при теб паметта е най-големия проблем. Играта прогресивно иска все повече памет. При мен 4 Gb, като се вземат предвид и фоновите процеси, вече се пълни над 50%, което започва да се отразява на скоростта. Особено, ако имаш и зареден браузер, както аз постоянно имам. За това вече минавам на 8Gb с което сериозно редуцирах проблемите за които пишете.
        Last edited by Angelmr; 24-12-2013, 17:22.

        Comment


          Весели празници, танкисти

          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Весели празници и от мен!!!http://vbox7.com/play:m8b84403c8

            Comment


              Хайде, като сме я подкарали да се впиша http://www.youtube.com/watch?v=p0uZYAmk_qk

              Comment


                Для желающих заработать на прем CoinsUp - http://goo.gl/ZMVzV0Ну и моя группа в ВК - http://goo.gl/jVo5ZvВсем привет!Вот и пришло время читов для вот! Всем ж...

                Comment


                  Наистина след последния ъпдейт малко взе да се забавя играта.Стандартната ми конфигурация на лаптопа(без матрица играя на 32-инчов телевизор) беше с 2,5 ГБ РАМ и след като добавих плочка до 4 ГБ и малко плакане по телефона до интернет доставчика(сега вече имам гарантирани 50 мб/с) държи на 30-40 фпс което за мен е достатъчно. Тия дни покрай японските танкове които много хора развиват стават страхотни битки със слаби машини.Снощи играх 2-3 Малиновки с едни чехи които играеха само на "юруш" и се изкефих много.

                  Comment


                    Един съвет, преди да играеш включи си уиндоуса на максимум (high performance), вместно на балансиран режим, както е по подразбиране. Понякога заради енергоспестяващите функции е възможно да се получи едно неприятно насичане в най-неподходящите моменти. Аз на домашния съм ги изключил от биоса, но на лаптопа не можеш да го направиш това. За това от уиндоуса.

                    Comment


                      Към слънцето!

                      Click image for larger version

Name:	6909390u.jpg
Views:	1
Size:	155.4 КБ
ID:	538258
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Честита Нова година!
                        Имам малък проблем. 5 годишният ми син иска да играе на "танковете". И играе, ползвайки моя акаунт.
                        Лошото е, че за една седмица олекнах с около милион сребро.
                        Направих му негов, но там няма нито хубави танкове, нито достатъчно сребро за харчене. А на 5 години - не е кой знае колко добър
                        Та се питам, дали някой няма изоставен акаунт, в който има поне няколко танка 4-5 ниво?
                        И дали иска да го подари
                        Благодаря Ви предварително!
                        И само хубави неща през новата година
                        Сънят е слаб заместител на кофеина!

                        Comment


                          Защо в неговия акаунт не му вземеш 2500 злато (20 лв.), за което при сегашните намаления ще му вземеш три премиумни тиър 5ци?
                          Сребро винаги ще има, а Т-25, Chi Nu Kai и прочие, са забавни машинки.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Да споделя моето мнение, че не винаги вентилатор - стабилизатор - дотиквач е идеалното оборудване на всеки танк!
                            На TD-та вместо вентилатор и стабилизатор аз слагам мрежа и бинокъл.
                            На леки танкове слагам вентилатор, оптика и бинокъл, като ако нямам камуфлаж на екипажа слагам мрежа вместо оптика.
                            На средни танкове със събиране под 2.7-3.0 секунди слагам оптика.
                            На тежки танкове със събиране под 2.7-3.0 секунди слагам оптика/бинокъл в зависимост дали водя близък или далечен бой.
                            На тежки танкове със скорост под 25км/ч слагам spall liner или ако бронята им е под 150мм слагам gun laying drive.
                            War, war never changes..

                            Comment


                              Сборка модов для патча 0.8.10 - http://www.youtube.com/watch?v=6RLDRRS0tx0Группа Вконтакте - http://vk.com/thejoves_____________________________Перед вами но...

                              Comment


                                Ха сега деца, кажете, ща да фак е туй в картинката:

                                Click image for larger version

Name:	shot_189.jpg
Views:	1
Size:	511.9 КБ
ID:	538327

                                Подсказ: Вражеският отбор.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X