Съобщение

Collapse
No announcement yet.

War Thunder

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ако ти е стоков самолета ти разбирам огорчението. Напълно ъпгрейднат Як-9У не е толкова зле, не е и толкова добре. Бих казал нормален за BR 4,0.
    Ако не минеш през него няма да имаш Як-9УТ и Як-9П, а там нещата са много приятни. Як-15/17 също не е лош самолет.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Ами има същото въоръжение като Як 3, същия рейтинг, същата тенденция към прегряване на двигателя поради която се кара на 90%, но далеч няма неговата пъргавина. При положение, че имам 6 самолета в комплекта, точно този май ще е първия, който ще си замине и последния който ще ползвам. Не знам дали въобще ще го проучвам. Имам ги купен, ще мина към следващите.

      Comment


        Новите експериментални Absolute Simulator Events много ме радват.
        Никакви иконки на картата ... нито за съотборници нито за врагове. Че и самолети набутали в битките.
        Малко е досадно разни Щуки/Щурмовици да те бомбят на spawn-a но да се надяваме, че скоро всички самолети ще ги пуска на летището а не директно във въздуха. Голям купон е да отстрелваш нищо неподозиращи люде.
        Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

        Comment


          Определено бъдещето на WTGF е в реалистичните и симулаторни битки. Дано да капе достатъчно, като приход от тези играчи, защото усилията на Gaijin си заслужават.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Ще препоръчате ли накъде да се насочвам тъй като взех някакъв щуг, от руските взех БТ и още някви немски танкове(панцер 2 май беше или 3,забравих).

            Comment


              kamos написа Виж мнение
              Ще препоръчате ли накъде да се насочвам тъй като взех някакъв щуг, от руските взех БТ и още някви немски танкове(панцер 2 май беше или 3,забравих).
              Към самолетите.

              Comment


                kamos написа Виж мнение
                Ще препоръчате ли накъде да се насочвам тъй като взех някакъв щуг, от руските взех БТ и още някви немски танкове(панцер 2 май беше или 3,забравих).
                Тъй като ти трябват три читави танка за да влизаш в аркадните битки, ще трябва да разучаваш всички линии.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Ами самолетите ги пробвах, но не ми се сториха много интересни. Танковите битки и особено картите ми се понравиха заради мащаба, битките от голямо разстояние и слабата игра на всички вражи играчи на които попаднах в 15-те битки, които водих.

                  Comment


                    Ако тепърва ще се регистрирате, ползвайте линка:

                    ще получите бонус 50 злато в играта
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Здравейте.
                      Фен съм на самолетите и играя играта, но имам няколко въпроси.
                      1.Какви контроли ползвате при игра с мишката? По-точно за "Меню" >> "управление" >> "Чувствителност управление прицела"; "Чувствителност прицела" и ""Чувствителност вида стелка"? при вас какви са процентите? кой е най-резултатния процент?
                      2.Защо при игра с четвърти ранг самолети се срещат и реактивни самолети от ранг пет ?
                      3. Има ли български отряди в играта?
                      4. Когато ти ударят самолета и той пада, имали значение дали ще скочиш с парашута, или ще "умреш" в него?
                      5. Очаква ли се играта да излезе и за Android?

                      Comment


                        steel_bg_99 написа Виж мнение
                        Здравейте.
                        Фен съм на самолетите и играя играта, но имам няколко въпроси.
                        1.Какви контроли ползвате при игра с мишката? По-точно за "Меню" >> "управление" >> "Чувствителност управление прицела"; "Чувствителност прицела" и ""Чувствителност вида стелка"? при вас какви са процентите? кой е най-резултатния процент?
                        2.Защо при игра с четвърти ранг самолети се срещат и реактивни самолети от ранг пет ?
                        3. Има ли български отряди в играта?
                        4. Когато ти ударят самолета и той пада, имали значение дали ще скочиш с парашута, или ще "умреш" в него?
                        5. Очаква ли се играта да излезе и за Android?
                        1. Аз лично използвам опростени контроли с чувствителност оставена по подразбиране. През годините работа с компютри стигнах до извода, че ми е много по-лесно да си наглася мускулната памет към мишката, от колкото да нагласям мишката към моите реакции.
                        2. Не е важен ранга, а рейтинга на отделния самолет. Формулата за изчисление е сложна, но общо взето виждаш самолети с +/-1 единица ранг. Ако ти си с БР 5 виждаш от 4 до 6 БР, което включва и ранните реактивни. При БР 6 вече със сигурност ще виждаш не само екзотиките як 15/17, но и по-масови самолети. Аз за това в момента не ползвам самолети с battle rating над 5. Предпочитам плавно да увеличавам скоростта на боевете и да прескачам на следващия ранг едва след няколкостотин битки на предходната единица.
                        3. Да, беше писано в тази тема, но аз не се занимавам много с гейм обществото и не съм проверявал как да се включа към тях.
                        4. До колкото знам няма значение, но в аркадата си ускоряваш зареждането на следващия самолет.
                        5. нямам идея, но предвид качествата на устройствата не вярвам да има смисъл.

                        Comment


                          А някакви модове за играта има ли? Гледам в rutracker.org има модове само за " World of Tanks". За War Thunder има ли такива работи?

                          Comment


                            Ето това е формулата за мачмейкинга:



                            Гледа се BR-а само на трите топови самолети. Другите са без значение. Като се изкара среден BR се прави +/- 1.

                            Да се скача от самолета има смисъл, най-малкото защото не подаряваш точки на тези, които продължават да наливат демидж в трупа ти. Освен това се твърди, че се спестяват малко пари за ремонт.

                            Модове не съм виждал, но не съм и търсил. Интерфейсът е достатъчно добър и дава всичко необходимо.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Когато излезе съобщение в чата "Нужно ми е прикритие" какво по-точно трябва да се прави? Предполагам това е бомбардировач който иска прикритие от изтребителите, но как да го намеря кой точно иска помощ? По името на искащия, или по-лесен начин ако има?

                              Comment


                                Някой като "говори" му святка точката на минимапа
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X