Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Order of War

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Order of War

    Играта е много добра. Леко енджина напомня Sudden Strike (по количесто вединици), но изпълнението е повече като Company of Heores (по водене на битките). Препоръчвам!
    War, war never changes..

    #2
    Разгледах скийншоти.Шъ съ играй.Определено.

    Comment


      #3
      Най-много напомня на World in Conflict

      Comment


        #4
        Някакви адекватни системни изисквания и някой пускал ли е я с по-малко от 2 гиги рам?Че в момента я дърпам,ама с моя нет ще идат поне още ден-два...
        Видеото ми е нвдидиа 9800GT,процесора е добър,но нещо не влизам в изискването за рама.

        Comment


          #5
          С тази видеокарта не мисля, че ще имаш проблеми. Аз утре ще мога да я пробвам.
          I can't continue like this - surviving in the world of nothingness.

          Comment


            #6
            Имам проблем със стартирането, слагам крак, но след като я стартирам ми излиза ерър, че липсва файл d3dx9_41.dll
            Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

            Comment


              #7
              при мен всичко си върви нормално почти на пълен макс. 2 гига рам, 8600гт.
              Наистина принципно е много близо до WOC.

              Comment


                #8
                AggressiveRefrain написа Виж мнение
                Имам проблем със стартирането, слагам крак, но след като я стартирам ми излиза ерър, че липсва файл d3dx9_41.dll
                Пробвай да си инсталираш DirectX от папката на играта /redist/, рестартирай и пробвай пак.
                War, war never changes..

                Comment


                  #9
                  AggressiveRefrain написа Виж мнение
                  Имам проблем със стартирането, слагам крак, но след като я стартирам ми излиза ерър, че липсва файл d3dx9_41.dll
                  Тази библиотека е от DIRECT X 10.Явно трябва да си го инсталираш.
                  http://www.bukvite.com

                  Comment


                    #10
                    Мерси за помощта, стана,но доста ми сече на този комп и трябва да я цъкам на лаптопа.

                    Иначе, играта как е ? На мен ми се стори малко странно цялото управление...
                    Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

                    Comment


                      #11
                      Абе, малко съм разочарован. Няма достатъчно възможности за по-сериозна тактика, нещо в управлението като че куца.
                      доста близката й World in conflict е къде-къде по-завладяваща, макар и също толкова опростена откъм тактика...

                      Comment

                      Working...
                      X