Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добра игра на Blizzard?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Az също за старкрафт, просто там имаше възможност да се реализират максимален брой стратегически и тактически решен, нещаат след това са шаренки, лъскави, един болюк ефекти но основно опират до това да направиш повече и да се налееш.
    Понеже никой не е споменал ходовите стратегии: за мен най-добрата е Age of Wonder, поради същите причини, е населението предпочита Героите, главно защото се по-еленментарни и лесни за игра.

    Comment


      #32
      Засега като че ли Warcraft 3 си остава най-успешната хибридна игра- смесица от ролеви елементи и RTS, съчетани по особено оригинален начин
      "Последните думи в живота на мнозина някогашни владетели са били: „Не можеш да ме убиеш, защото имам магическа... Аааргх!“"

      Comment


        #33
        Дам.
        Днес са финалите на WC3L Х

        Comment


          #34
          Явно се налага да защитавам мнението, че новите игри са по-интересни. Опитах се да кажа, че ако аз сега за първи път седна да си търся игричка за забавление и нищо не знам за игрите и ми попаднат две такива- една със страхотна графика, звуци, с магии и герои и не знам си какво и някаква стара игра с две човечета, съставени от 10 пиксела общо и някаква "музика", която не може да подлежи на коментар, то тогава бих избрал първата.

          Comment


            #35
            Starcraft.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #36
              М`да, и според мен Starcraft е най-добрата им игра.

              Comment


                #37
                Няма по-добра игра от Diablo II....Запомнете го!Особенно ако цъкаш в Хеадофф

                Comment


                  #38
                  Мисля, че правилният въпрос трявба да е - "Коя е втората най-добра игра на Blizzard?"
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #39
                    Warcraft е по-силна комбинация от старкрафт и диабло.
                    доста по-развита и от двете. взети са ключови елементи и от двете. не ми се говори. изгубил съм доста часове пред нея. и сега ми е интересно какво правят другите. какво се случва на сцената.
                    но съм излекуван, за щастие.

                    Comment


                      #40
                      Гласувах, за Варкрафт3, но за мен много по-завладяващи бяха 1 и 2, "Гяволото" го минах веднъж и толкова, по неясни и ирационални може би причини със старкрафта въобще не отлепих. Имаше мнение за липсата на новости ПС гейминга, подкрепям, като цяло но си има и изключения Рим от поредицата тотални войни например.
                      "...а крилете биват всякакви-каза враната..."

                      Comment


                        #41
                        Imperial написа
                        Starcraft.
                        :mhehe:

                        Comment


                          #42
                          Старкрафт, определено. Вярно, има копирани от света на warhammer-а идеи, но затова пък чудесно въплътени в играта. Warcraft-a ... да, първата част беше добра, втората също, но и идеята е същата, а третата ... забавна игрица, но нищо повече, без кой знае какви нови идеи. Само експлоатация на съществуващи вече неща. Диаблото пък е от друг жанр и не ми се иска да го слагам в същата класация. Тоест, ако ще си говорим за стратегии (колкото и ще да е неправилно означен жанра, ама айде) - добре. Ако ще е за RPG - добре. Но няма смисъл да ги сравняваме едни с други.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            #43
                            Аз не че разбирам много от тези неща, но пък туй никога не ме е спирало да от изказване.

                            Въпроса според мен е зададен малко подвеждащо - аз бих го задал като "Коя е най-малко лошата игра на Blizzard".

                            Та така де, те още не са пуснали нещо добро. Продукцията им спокойно може да се нарече развлекателна чалга. Тия просто съсипаха бранша. Вярно сигурно не са единствената причина, даже вероятно всичко би се случило и без тях, но те дадоха началото и ускориха процеса, довел до ликвидирането на креативността от процеса на производство. Сега си имаме една индустрия, при това западаща. Благодарим.

                            P.S.
                            Говоря за периода в който натрупаха масова популярност - от 94-та нататък.
                            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                            Comment


                              #44
                              Е, прав си, че нещата съвсем определено потръгнаха в грешна посока и резултата е меко казано разочароващ (и нищо добро не я чака тази индустрия или по-точно - нищо добро не можем да чакаме ние от нея). Но едва ли Blizzard имат повече "пръст" от останалите в това дело, а и вероятно не би имало как да се развие в друга посока. За съжаление. Оригиналност все още се среща, но само в самостоятелни проекти, а те, разбира се, няма как да задават тона.

                              Comment


                                #45
                                Игрите са такива, какъвто е пазарът за тях.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X