Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Hearts of Iron 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какво имаш предвид под "Как сме представени?"
    I can't continue like this - surviving in the world of nothingness.

    Comment


      Незнам тази нова бойна система не мога да я разбера. Разбирам малко да я променят, а то изцяло нова и нямаща нищо общо със старата. И факта че няма никакъв tutorial прости ме обезкуражава. Дразнещо е сложни игри сам да трябва да се научиш как се играят. Защо няма tutorial в старатта имае и след като го минах вече нямах никакви проблеми още от първата си игра си ми беше много лесно да разбера какво трябва да направя, а сега трябва да играе 40 часа за ад мина една игра и да мога да разбера как точно се играе. Просто по осрано от това трудно можеха да го направят. Иначе много неща ми харесва как се променени например research-а е по реалистичен не като преди да правя атомни бомби с България през 1943 година.

      Comment


        Инсталирах 1.2 пача,но при зареждането на играта ме изхвърля.С виста съм.Някой ако има подобен проблем или има идея как да го оправя да пише.А и още нещо - някой има ли представа как да изтрия само 1.2 пача за да не преинсталвам наново

        Comment


          Добре де,някой въобще подкарал ли е 1.2 пача

          Comment


            Аз го подкарах без проблеми но си играта си е същия шит

            Comment


              Подскажи откъде си го изтеглил,аз няма да се предавам

              Comment


                Свалих го през Лаунчъра

                Comment


                  Крисчо, сигурно не си й свикнал. Доста по-различна е от преди. Аз нямам време да я разучавам. Чякам някакви почивни дни, че сега покрай училището не остава време. Но впечатленията ми дотук са добри. Основен проблем поне за мен е бавното зареждане в началото, окето пач 1.2 донякъде оправя, но не напълно. Друг проблем е, че не може ей така да си обявиш война понеже разликата между неутралитета и най-високата заплаха трябвало да бъде под 25, бла-бла-бла. Много гадно, ако човек иска ей така да се полигави. Най-добре играта да се подхване някоя ваканция по-дългичка и да се разучи лека полека.

                  Лошо е, че няма туториал за битките, също и технологичното дърво е малко по-различно и е трудно за двайсетина минути да се влезе в час.


                  Голям плюс е по-големият брой на провинциите. Това е много ценно особенно като дойде ред да обкръжаваш, защото преди имаше един два варианта къде да затвориш чувала, но тук може много неща да се променят. Като цяло съм доволен, сега чакаме пач да оправи бавното зареждане и ще се играе.
                  I can't continue like this - surviving in the world of nothingness.

                  Comment


                    muzicantini написа Виж мнение
                    Какво имаш предвид под "Как сме представени?"
                    Няма нужда да ми отговаряш.
                    Онзи ден пуснах играта, много бавно ми върви и не мога да играя .
                    Видях малко от България, ама ще играя, като купя двуядрен .
                    http://neotokyo.nauka.bg <---Back again !!!

                    Comment


                      Някай играе ли я тази игра? Аз съм голям фен на поредицата, но 3-то нещо ни ми дапада, може би не съм свикнал още. Някой ако играе много ще се радвам да разкаже

                      Comment


                        Worcho написа Виж мнение
                        Някай играе ли я тази игра? Аз съм голям фен на поредицата, но 3-то нещо ни ми дапада, може би не съм свикнал още. Някой ако играе много ще се радвам да разкаже
                        Аз също съм голям фен и споделям мнението ти за 3-ката.Paradox малко се поосраха.2-ката лично за мен е по добра.Доста ми харесва и Darkest Hour.

                        Comment


                          Играя играта от доста време всички версии, но сега съм с нов компютър и се случва нещо странно. Като вляза в технологиите и всичко ми размазва и се размества. Преинсталирах я и я пачвах нищо не се оправя.

                          Comment


                            Ееее никой ли не я играе тази прекрасна игра, дори след последния експажан Their finest hour?

                            Comment

                            Working...
                            X