Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Advanced Tactics

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Заблуждаваш се, Дибо. Ако разгледаш внимателно първата игра, а след това и тази, ще забележиш, че е много повече от това.

    Comment


      #47
      Щом казваш Ще видим...
      We don't see things as they are, we see them as we are
      ---Anais Nin----

      Comment


        #48
        Ако някой се интересува:

        1. Пакет хексчета за терена, които правят картата да изглежда подобно на тази на Panzer General I. Според мен е по-стилно.

        http://www.reijkersz.nl/vb/showthread.php?threadid=126


        2. Пакет с икони за бойните части, които ползват стандартните НАТОвски символи.

        http://www.reijkersz.nl/vb/showthread.php?threadid=615


        3. В момента се занимавам да заменям илюстрациите на бойните части с архивни снимки. Като ги свърша ще ги постна (ама не съм се разбързал).


        Като се съберат тези три пакета се получава една доста по-приятно изглеждаща игра, поне за мен.



        клик за по-голяма картинка.
        Last edited by Imperial; 04-07-2007, 23:21.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #49
          :rock: Мания. убийствено!Искам и аз така ...ама ще си прегелдам библиотеката от снимки от втората половина на 19в. и ще ти дам да ми ги приведеш в удобен за логаритмуване вид
          Моля
          Recalibrating my lack of faith in humanity...

          https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

          Comment


            #50
            Все пак е по-добре да изчакам излизането на Advanced Tactics - все пак едва ли ще е след повече от месец, а играта е много по-добра. И доколкото разбирам с досат по-добър редактор за всичко.

            Comment


              #51
              То не че копирането на файловете в съответните директорийки отнема повече от 30с.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #52
                Така е . Мисълта ми е, че новата ще е по-добра като система и ще е хубаво върху нея да се изгради нещо . То не знам дали тя и така няма да е достатъчно добра, а доколкото разбрах ще има и сценарии от гражданската война в САЩ, така че и Албирео ще е доволен. интересно ще е да се направи нещо за Балканските войни и Първата Световна война.

                Comment


                  #53
                  Advanced Tactics излезе официално преди два дни.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #54
                    Да, знам . Но още не съм я докопал. По всички личи, че това ще е играта .

                    Comment


                      #55
                      Самото й име ме ужасява
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #56
                        Никой не те е канил на софрата. :p
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #57
                          Най-после ми попадна тази игра. Имах съвсем малко време да я разгледам (а и скоро не ми се очертава да имам повече), но по-всичко изглежда, че това е играта с главна буква - поне що се отнася до оперативна симулация на военни действия (която да остава в достатъчна степен игрова).

                          Comment


                            #58
                            Крадна ли я или я купи? Аз все още си държа на думата, че тази игра ще я купя (първата ми и май единствена ще бъде).
                            Recalibrating my lack of faith in humanity...

                            https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                            Comment


                              #59
                              Ти как мислиш? Откъде да я купя? Иначе да си призная, ако имах възможност бих си я купил (нямам предвид финансова възможност - такава имам). И като я поогледах - бих си я купил (но не ми е ясно как да го направя в момента) - труда на създателя й си го заслужава.

                              ПП "Открадна" е много силно написано, макар и да е вярно по същество, макар че за чмен е по-скоро "намерих я" .

                              Comment


                                #60
                                Ми сподели я с другарчетата


                                thorn

                                Средновековните църкви в България

                                Comment

                                Working...
                                X