Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пилот написа Виж мнение
    И аз ще се включа, паднах се във Великобритания

    Като гледам обаче немецът май ще го раздава идиотическо, ако някой се стреми да разваля играта целенасочено или да ползва голдмарки предлагам да изнасяме здрав разум зад граница?
    И аз много не съм доволен от него. Ще има ...

    Comment


      Vereshagin написа Виж мнение
      пуснах си една игра ако някой успее да се включи да заповяда
      Game 25549
      За съжаление изтъвах играта (нямаше ме събота и неделя), ако пуснете друга казвайте идвам

      Срущу шпионажа няма сигурни мерки, за това правя железници и произвеждам много храна....казарми навсякъде и след това тактиката на другаря Жуков : подреждам армията поне в два ешалона по посока на удара и хвърлям пехотни дивизии с хиляди да загиват геройски ...
      Sub sole nihil novi est

      Comment


        На някой да му се търгува зърно за нещо? Че без ядене не върви работата и това е...

        Comment


          Алелуя братя най после мечтаната карта излезе мултиплеиар за 30 играчи лонгтайм кампания с над 50 държави на 4 континента ....
          http://www.supremacy1914.com/index.php?id=28&tx_ttnews[tt_news]=243&tx_ttnews[backPid]=55&cHash=74506746b5

          Нямам търпение.
          Sub sole nihil novi est

          Comment


            Това вече е интересно
            Но по интересно ми е как ще спра една развиваща се империя в европа ако играя с някоя държава в америка за да не успее да направи 1000т и да свърши играта...

            Comment


              Toso написа Виж мнение
              Това вече е интересно
              Но по интересно ми е как ще спра една развиваща се империя в европа ако играя с някоя държава в америка за да не успее да направи 1000т и да свърши играта...
              Може точките да са 5000...

              Comment


                И колко време ще ми е необходимо да ги достигна?
                Преди време 1000 ги правих за около месец, месец и половина при стабилно доминиране от моя страна. Сега вероятно ще се налага да играя по 4-5 месеца ако не и повече. Което просто ще е върха.. Но както и да е, ще видиме по нататък как са го измислили.

                Comment


                  Ами при 30 активни играча най-вероятно ще активират "Тиим уин" мода, както знаете има нов медал за отборна игра която до сега беше платена.
                  Предполагам че са го помислили ,за мен този вариант е много по-интересен защото акцента ще е върху дипломацията и стокообмена.
                  Да наистина разстоянията ще са проблем , примерно америка е твърде далеч за военна кампания срещу тях освен ако не направят транспортните кораби по-бързи.....от друга страна при платен такъв вариянт с екстри ще стане наистина доста забавна и реална военна стратегия.
                  Ще видим има много "но"-та около балансирането на държавите и това ще се разбере в процеса на игра. Аз лично с нетърпение чакам да стартира
                  Жалко, че нямаме нашенски сървар и са ни отрязали като страна с която може да се играе
                  Sub sole nihil novi est

                  Comment


                    За заинтересованите - Game 28120 с име Imperial glory. За сега сме трима, все българи. Който иска да заповяда, ама да предупредя че май не сме кой знае какви експерти.

                    Comment


                      Apolo написа Виж мнение
                      За заинтересованите - Game 28120 с име Imperial glory. За сега сме трима, все българи. Който иска да заповяда, ама да предупредя че май не сме кой знае какви експерти.
                      Русия съм. Вие с кои държави сте?

                      Comment


                        Аз съм италианеца. Другите нямат регистрации тук мисля...

                        Comment


                          Спешно се търси човек за игра 25180 , свободен е слота на Швеция има доста армия и ресурси.
                          Някой ако иска да дайде защото войната се закучи яко и сме 2:2 ама моя човек е слаба ракия и само го ползвам за пушечно месо и да разсейва противника
                          Швеция е във война с Англия но така се е окопала ,че дори компютъра я печели за сега (има 2 оръдия на релси)

                          п.п. Току що загубих единственият си крайцер "Barbaros Hayreddin Pasha" , ще се радвам ако някой дойде да помогне малко поне да спре продажбата на петрол на врага.
                          Last edited by Mirovk; 23-09-2009, 11:51. Причина: За да не спамя излишно
                          Sub sole nihil novi est

                          Comment


                            ами засега съм свободен


                            Dark Galaxy ---> GoodKnight

                            Comment


                              Vereshagin написа Виж мнение
                              ами засега съм свободен
                              Ами трябваше да влезеш в играта, но нищо един приятел дойде и вече обърнахме резултата.....успях да потопя на противника един крайцер и вече му взех половината територия
                              Както винаги атакувах в 3 основни направления централен удар с 300 дивизии в 2 ешалона и един по левият фланг с 120д. третият удар беше с резерв от 70д в дълбокият тил на противника....
                              За първи път имах добър опонент беше построил отбраната си също в два ешалона, но на повече територии което естествено разпръсна армията му на корпуси от по 25-40д. Ударът го изненада което доведе до тактическата грешка да мести дивизии от левият си фланг на дало към десния, което позволи да направя пробив на този фронт ,да го настигна ,и да унищожа 2 корпуса в движение които бидейки малки по 25д станаха лесна плячка.


                              П.п. Кажете си никовете в играта за да си кореспондираме на ЛС-та, търся желаещи за тимплей игра с бонуси. Мисля да сложа парола за да не се навлекат странични хора ако имате познати викнете ги.Има една такава игра с зададени отбори и всичко останало ама предпочитам да сме познати за да няма изцепки.
                              Last edited by Mirovk; 29-09-2009, 10:20. Причина: За да си пооправя поста, и за да не спамя.
                              Sub sole nihil novi est

                              Comment


                                мен по добре на скайп ме търси както тук ми е ника така и на скайпа


                                Dark Galaxy ---> GoodKnight

                                Comment

                                Working...
                                X