Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Поне на мен от време на време прозорецът на играта забива, особено ако го оставя без да го пипам примерно час...
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      Между другото и бутонът за търсене във форума нещо не го виждам. Предполагам, че след промяната има доста неща за донастройване. Сигурно следващата седмица ще видя как са нещата в изцяло нова игра, тъй като тази, в която участвам, приключва утре. Или поне така предполагам - последните дни точките ми се увеличаваха с по около 100 и сега до 1000 остават само 72. Ако няма промени и в това условие разбира се
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        messire Woland написа Виж мнение
        Вярно, няма такава опция, както няма и възможност да се видят игрите в профила. Предплолагам, че това ще го направят в някой момент. Но затова пък статистиките са вече в пъти по-детайлни. А самата игра върви значително по-бързо и леко.
        Наистина, много по-гладко върви играта...

        Comment


          За първи път попадам на игра, в която на деветия ден на пазара има за продажба, на ниски цени, по над 50 000 желязо и дърво. И игра, в която ИИ направи такъв забележителен прогрес
          В началото Франция нападна Германия и немецът явно се отказа след като загуби първата провинция - неговите войски явно са били съсредоточени срещу Русия. Това стана без аз да забележа, докато аз се уговарях със съседите на Франция как да спрем войната. В крайна сметка Англия, Австрия и аз (Италия) нападнахме французина и на него му останаха само няколко провинции в Германия, които трябваше да бъдат завзети от австриеца. Тук обаче австриеца реши освен френските, да вземе и немските провинции и започна капмания. След което и той зачезна някъде и немеца (вече ИИ), останал само с 5 провинции, започна успешна кампания срещу Австрия, даже взе 3 провинции.

          Самата игра обаче има някакви трудности със зареждането в определени моменти от денонощието и може би това отказа част от играчите. Сега сме останали май вече само четирима активни ...
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment



            Тази картинка преди време бях подготвял за разни форумни игри, днес попаднах на нея и я поствам в темата, защото ми се вижда доста подходяща за духа на играта
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Пилотът, няма съмнение

              Comment


                А, не само. На всички, включително и за мен. Просто играта така е устроена
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Даниц да не се оплаква, при гарантиран мир от моя страна той и Деймос решиха да ме нападат на връх Коледа... (да, аз обявих войната, но това беше защото Даниц невинно сто) Когато аз нямах нет и трябваше да вися с лаптопа на терасата на -10 за да хвана чужд уайърлес (тъп WPA стандарт за енкрипция, искам си WEP че той беше разбиваем) за да изкоординирам армиите ми.

                  Все пак определено се изкефих на войната, която освен че е и победоносна за мен, беше и много мащабна - имах 3 фронта срещу френците, Италиански фронт, Африкански фронт, Варшавски фронт, Кишиневски фронт, Турски фронт, активни действия по море, въобще страхотно. Жалко че с оглед успешните действия фронтовете понамаляват
                  „Аз, Драгомир, писах.
                  Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                  Модератор на раздел "Военна Авиация"

                  Comment


                    Оу, австро-унгарска пропаганда, ей сега ще се запознаеш с Мустафа

                    Comment


                      Малко трудно се плаша когато и аз имам такива играчки + бюджет и ресурси да залагам по 3 на ход

                      Иначе малко ти видях армиите днес и положението определено не е розово за теб. Сега интересният въпрос е къде ще отида първо - Константинопол или Перербург.
                      „Аз, Драгомир, писах.
                      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                      Модератор на раздел "Военна Авиация"

                      Comment


                        Aз съм аут от няколко дена, вкъщи изгоря компютъра, а тука в офиса не става да си пусна игричка докато всички търчат напред-назад да приключват годината
                        <<..........>>

                        Comment


                          Според мен всичко вече свърши, днес сутринта Даниц остана със 125 полка срещу 500+ мои и превъзходство в артилерия като фронтът му на Балканите ще се разпадне до края на деня. Африка е изгубена кауза, просто няма сили там. Ти трябваше да ме удариш силно в началото, какви бяха тези игри с артилерията 48 часа докато Даниц се жертваше...
                          „Аз, Драгомир, писах.
                          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                          Модератор на раздел "Военна Авиация"

                          Comment


                            Ако започнете нова игра, викайте. И аз имам желание да играя, и най вече поради причината, че в игрите се пълнят до 10 а накрая няма и 3ма...
                            а да не говорим след 7мица как всичко живо ботясва

                            Comment


                              ТАСС е упълномощен да заяви, че храбрият австро-унгарски флот потопи турския линкор "Мустафа". Сега нашият флот хубавичко ще разпердушини балканското крайбрежие. Също така фронът на Балканите е успешно пробит и вече практически липсват прегради към Константинопол. Рига падна и Петербург също е само на 2 дни от това да бъде превзет. Въобще триумф на австро-унгарското оръжие над агресорите
                              „Аз, Драгомир, писах.
                              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                              Модератор на раздел "Военна Авиация"

                              Comment


                                Да, 1 часа, през ноща, честните османци си спят по харемите. Айде, честито, и аз се предавам.

                                Comment

                                Working...
                                X